nieuwe huisarts

Discussie in 'De lounge' gestart door cw26, 23 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cw26

    cw26 Fanatiek lid

    6 mrt 2015
    1.080
    308
    83
    HI Allemaal,

    Afgelopen weken zijn er bij ons in de praktijk 2 nieuwe huisartsen gekomen.

    Hoop natuurlijk zo min mogelijk daar mee te maken te hebben! Maar ik moet binnenkort en een uitstrijkje laten doen en er wordt een spiraal geplaatst... Dus moet zo wie zo heen.

    Nu snurkt onze zoon ( 4 jaar) de laatste maanden behoorlijk, elke nacht, maakt niet uit of het savonds is of smorgens, het is eigenlijk continu. Af en toe hoor ik hem door het plafond heen.
    Dus toch vandaag maar eens naar de huisarts om eens te overleggen.

    En wat denken jullie.
    Komt me daar toch een lekker ding binnen!! Jeetje mina!!! Was gelijk van de rel...
    En dacht gelijk.. oh jee.. als hij maar niet de boel van binnen bij me moet onderzoeken/ en plaatsen...

    Hoe hebben jullie dat??? Hebben jullie uberhaupt een knappe huisarts??
    Ik vind dit toch wel een dingetje, of stel ik me aan??

    Gelukkig is er ook een vrouwelijke arts, dus daar kan ik wel terecht.
    Maar ben benieuwd of er uberhaupt nog meer knappe artsen zijn, en of jullie daar dan ook mee zitten

    Groetjes!!!
     
  2. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    13 sep 2013
    1.100
    197
    63
    Vrouw
    Nee geen knappe huisartsen. Wel een hele knappe arts gehad in het ziekenhuis.. Die -jawel- 1 van mijn borsten verkleind heeft haha! Toen ik bij hem kwam voor controle vond hij mijn bh mooi.. maarja, dat mag je zeggen als je iemand borst geopereerd hebt vind ik:p maar het is echt een toparts, superaardig en hij ziet er goed uit haha

    trouwens.. ik had daar totaal geen moeite mee. Voor andere eventuele onderzoeken zou ik dat ook niet hebben. Hij doet gewoon zijn werk.
     
  3. Janna

    Janna Fanatiek lid

    Eh, nee. En ik heb de laatste jaren zoveel onderzoeken gehad - ook down under - dat het me echt een worst zal zijn.
     
  4. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Ik heb 2 huisartsen en die zijn allebei oud 😅
    De 1 kent mij al me hele leven, de ander is net nieuw.
    Het zijn overigens 2 mannen dus ik heb op dat gebied weinig te willen.
     
  5. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Toen we hier kwamen wonen hebben we ons bij de eerste de beste huisarts ingeschreven. Blijkt mijn dochter inmiddels dikke vienden te zijn met zijn zoontje, waardoor we de huisarts ook privé regelmatig zien. Voor de reguliere huis tuin en keuken bezoekje aan de huisarts geen probleem, maar voor het uistreikje zie ik dat toch ook niet zo zitten. Heb me nu opgegeven voor een experiment met een thuistest :D
     
  6. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Ik had een kaakchirurg die als 2 druppels water op Alex Karev (grey's anatomy) leek, dat was nog wel leuk. :D Bij de huisarts vraag ik standaard om een vrouw voor bepaalde onderzoeken.
     
  7. cw26

    cw26 Fanatiek lid

    6 mrt 2015
    1.080
    308
    83
    IK had er ook nooit moeite mee.. waarschijnlijk omdat de gynacoloog ook een oudere man was.
    De twee huisartsen die dus nu weg zijn waren twee vrouwen.

    Maar dat de nieuwe arts binnen kwam lopen, dacht ik gelijk.. whow.. en die moet ook mij onderzoeken....
    Maar ja wat iemand al zei, als hij de enige zou zijn, had het ook gemoeten, dus ja..

    Droppie drie, ja dat is ook wat... de vader van ... dat lijkt me ook wel lastig ja :)
    Hoe zou hij dat zelf vinden?? Om je te onderzoeken ook wel raar denk ik...:)
     
  8. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    De afgelopen jaren heb ik zo ontzettend vaak met mijn benen wijd gelegen bij artsen, gyneacologen, verloskundigen en echoscopisten, dat het mij werkelijk niet meer boeit wie er een controle uitvoert.
     
  9. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Ik ken ook een hele knappe en nee, ik zou dat toch ook zeer ongemakkelijk vinden TS! :D
     
  10. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.465
    3.910
    113
    Vrouw
    Hier geen knappe huisarts... Werk in het ziekenhuis en het aantal knappe artsen valt erg tegen ;)

    Ik heb op zich ook geen problemen met gynaecologische onderzoeken, maar toen ik voor het eerst zo'n dergelijk onderzoek had in mijn eigen ziekenhuis (dus op m'n werk) en ik mijn personeelspas nog om had en vervolgens de gynaecoloog, terwijl je met je benen wijdt in de beugels ligt, zegt: 'oh leuk, we zijn collega's'. Had ik wel even een 'uhhhh' momentje. Sindsdien doe ik mijn personeelspas altijd even af :)
     
  11. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.566
    113
    Hier geen super knappe huisarts maar wel erg een prettige.

    Met vervangen van Mirena had ik een vervanger, een best knappe jongeman maar dat interesseerde me echt niet.
    Vond het wel sneu voor hem dat hij m niet kon vinden. Hij keek echt teleurgesteld.
    ( Mirena zat uiteindelijk in buikholte kon hij niets aan doen)

    Het maakt me verder echt niets uit. Uitstrijkje kun je bij de assistente laten doen trouwens.

    Op psychisch gebied praat ik liever met een man maar met m'n huidige therapeute klikt het wel goed en voel ik me echt veilig.
     
  12. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.263
    416
    83
    Onze huisarts zal ongeveer pensioengerechtigd zijn. Dus nee, oude vent...
    Ik werk zelf in een praktijk met twee vrouwen. Als ik naar de huisartsen in opleiding kijk, dan zie ik vooral vrouwen. Knappe huisartsen. In onze regio zijn ze niet echt veel aanwezig!
     
  13. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik heb gelukkig een vrouw die een half keer zo oud is als ik. Erg blij mee, want die wil ook altijd alles van je weten en is erg grondig in haar onderzoeken. Als ik een lekker ding als huisarts had én zo grondig/kundig was als zij, was ik overgestapt :):D
     
  14. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Ik heb een vrouwelijke huisarts, als het een mooie man was had ik het niet erg gevonden. Een huisarts doet gewoon zijn werk daar heb ik geen rare gedachten bij.

    Ben trouwens wel benieuwd in welke dorp/stad.
    Wie weet is het mijn man wel 😂.
    Hij heeft trouwens ook een paar leuke studiegenoten die ook huisarts zijn.
     
  15. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    8 dec 2011
    3.546
    2.016
    113
    Hahaha herkenbaar.
    Laatst gingen onze huisartsen met pensioen (echtpaar, ik ging het liefst naar de man. Vrouw deed veelal de kinderen )

    Op een gegeven moment moest ik met prinsje naar de ha en toen was de nieuwe ha er al. En man wat een leuke kerel! Rond mijn eigen leeftijd, dus was ook wel lichtelijk onder de indruk van hem haha.

    Laatst moest ik ook uitstrijkje maken en ik hoopte vurig dat hij dat niet zo doen haha. Maar gelukkig deed de vrouwelijke (nieuwe ) ha het.

    En dat terwijl ik al veel gyns en artsen heb gezien en dus weinig gene meer heb daarvoor. Maar die leuke nieuwe arts het uitstrijkje, neuh liever niet
     
  16. Ladybug85

    Ladybug85 Niet meer actief

    Borne?

    OT: ik heb dat ook eens gehad. Vervangende huisarts en ik ging dus voor een uitstrijkje. Ik vond het toch best gek haha
     
  17. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    8 dec 2011
    3.546
    2.016
    113
    #17 Krabje, 23 mei 2016
    Laatst bewerkt: 23 mei 2016
    geen idee
     
  18. Mackwek

    Mackwek Actief lid

    27 feb 2015
    443
    25
    28
    NULL
    NULL
    Jep hier ook gehad. :) ik kom gelukkig nooit bij de huisarts. En had van anderen al gehoord dat er op vrijdag een nieuwe arts zat. Met mijn werk kwam het toevallig zo uit dat ik op vrijdag moest. En man!:$ wat een hunk stond daar ineens in de wachtkamer.
    Ik heb nog tegen mijn vriend gezegd dat hij op moest passen. Ik ga voortaan al mijn doktersafspraken op vrijdag plannen....hihi.
     
  19. cw26

    cw26 Fanatiek lid

    6 mrt 2015
    1.080
    308
    83
    Lovely we wonen in Noord Holland. ....

    Grappig om alle verhalen te lezen :).

    En ja dat je bij je collega langs moet is ook wel wat. Maar dat heb je natuurlijk helemaal in een zhuis.
    Ook al zou je moeten bevallen. Of als je bijvoorbeeld zelf een gynaecoloog bent dan kan zo'n hunk helemaal je collega zijn met wie je ook vergadering hebben en dat soort dingen :)
     
  20. Charlie84

    Charlie84 Fanatiek lid

    8 okt 2013
    1.686
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb ook een hele leuke huisarts, en dat in een klein dorpje dus er wordt wat afgezwijmeld hier hahaha :)
     

Deel Deze Pagina