Gewoon doen. Ik heb het laatsjikke ook gedaan bij mensen in de straat waar ik niet zoveel contact mee heb.
gewoon doen. heb het zelf ook gedaan met de oudste. luiers die te klein waren of die me niet bevielen.. buurmeisje is ruim een half jaar jonger dan de oudste dus alles in een tas gestopt en gegeven. waren ze hartstikke blij mee. denk jouw buren dus ook wel.
Dat zullen ze neem ik aan alleen maar waarderen. Gewoon doen hoor. Kan me niet voorstellen dat ze dit niet leuk zullen vinden. Misschien is dit gelijk een opening voor meer dan alleen maar "hallo".
Heb ik ook vaak gedaan, totdat ik verder kijk of fb en dan zijn ze helemaal niet arm! Ik zou het zeker aan je buren geven!
Had het lief gevonden als een van mijn buren dat had gedaan. Helaas heb ik niet zo'n goed contact met mijn buren. Andersom, klink stom, zou ik het niet durven. Omdat ze bijvoorbeeld zouden kunnen zeggen, nee hoor hoeft niet... Sta je dan met je luiers haha
Ik zou gewoon gaan. Is echt een leuk gebaar. Zou ook niet te lang wachten, anders is het een beetje raar. Net in de eerste kraamweken is het leuk om te zien dat mensen met je begaan zijn.