Goed. We zijn er uit. Ook al kunnen jullie niks meer aan onze keuze veranderen, ik ben tóch benieuwd naar meningen. Over de doopnaam heb ik ooit een topic geopend, uiteindelijk hebben we vernoemd naar mijn opa. Onze zoon gaat heten: E.bbe J.ohannes V. (Broertje van M.ick J.onas T.ijmen V.)
Die mot ik ebbe? Nee mijn smaak is het niet maar fijn dat jullie eruit zijn! Namen van je andere zoons vind ik wel leuk!
Het past niet bij elkaar Mick Jonas Tijmen is super hip. Ebbe Johannes behoorlijk ouderwets. Ik zou niet denken dat het broertjes van elkaar zijn.
Mee eens helaas. De namen van de andere zoon zijn modern en hip, die jullie nu gaan geven is meer traditioneel en heel hollands
Leuk om jullie meningen te lezen... Wat betreft de namen die niet bij elkaar passen: Dat snap ik heel goed, het zijn ook twee verschillende stijlen. Maar uiteindelijk vonden we dat toch niet zo'n erg belangrijk argument. De leukste naam kiezen vonden we veel belangrijker. En ach, verschillende stijlen of niet, M.ick en E.bbe klinken best leuk samen in mijn oren! Bedankt voor al jullie reacties!
Ik vind Ebbe ook een beetje raar...sorry...mijn eerlijke mening. Mick vind ik wel heel leuk. Ik sluit me ook aan bij de anderen, dat de namen van je kids niet matchen. Maar de namen van mijn kids matchen ook niet echt. Wat maakt het uit. Gewoon voor de naam gaan die jullie het mooiste vinden inderdaad.