Sommigen seggen dat appen te persoonlijk is en alleen voor vrienden en familie. Dat is toch grote onzin Je zet zelf je telefoonnummer erbij zodat ze je kunnen bellen. Bellen is ook persoonlijk. Ik zie het verschil niet tussen iemand bellen of hetzelfde vragen en sntwoorden via mail of app... Het is hetzelfde, alleen geschreven... Werkt sneller dan de mail. Je hebt direkt antwoord. Persoonlijk handel ik het het liefste af via mail. Is redelijk anoniem en als ik het zat word, reageer ik gewoon niet meer. Ik zet er geen telefoonnummer erop. Dat vind ik te persoonlijk. En als ik wel een telefoonnummer zou geven, dan handel ik het liever af via app dan een telefoongesprek. Je kan antwoorden wanneer je wil. Iemand toevoegen via app vind ik absoluut niet persoonlijk. Die persoon verwijder je daarna gewoon weer. Klaar. Maar ik hoef helemaal niemand toe te voegen
Ik vind het niet zo gek. Je betaalt geen belkosten en hebt vaak direct de aandacht van de verkoper. Als je hier niet op zit te wachten dan je nr weg halen?
Tja het zal wel mijn gevoel zijn dat appen te persoonlijk aanvoelt. Daarom heb ik de vraag ook hier gesteld. Eerder kreeg ik nooit appjes via MP en nu wel, dus vandaar. En ja ik zou mijn tel. nr. weg kunnen halen maar verkoop ook goed telefonisch, dus laat hem maar staan. Zal vanzelf wennen dat appen met vreemden.
Nou, ik vind appen ook te persoonlijk hoor. Appen doe ik alleen met mijn vrienden en familie.En vind het toch een raar idee als iemand die ik verder volledig niet ken, mijn telefoonnummer heb. Maar om die reden heb ik mijn telefoonnummer er niet bij staan. Mail vind ik redelijk anoniem, en dat vind ik prettiger.
Mijn ervaring is dat het mailsysteem via marktplaats voor geen meter werkt want de helft van de tijd komen de mailtjes niet aan. Dan krijg of stuur ik liever een app/sms. Ben niet zo'n beller.