Ik heb ook 2 jongens en ik vond het leuk om: -Een besteksetje te krijgen met zijn naam en geboortedatum. -Een armband met zijn naam voor hemzelf (alleen dit moeten de ouders wel leuk vinden.) -Een geboortebeer (knuffel.) -Grotere kleding setjes, ik kreeg alles in maat 50 t/m 68 en daarna had ik niet veel. Mijn oudste zat in een ander seizoen met zijn kledingmaten. -Mooie kinderstoel (bijv. een stokke tripp trapp) -Lakentjes met zijn naam erop. En idd een fotoshoot is erg leuk!
ik had bij de geboorte van het 2de zoontje van mijn broer een badcape met naam gegeven en een voorleesboek met zijn naam en aantal familienamen erin verwerkt! misschien anders een nieuwe naambordje voor bij de voordeur? abonnement op tijdschrift, zwembad, speeltuin o.i.d.
Hier twee kleine stoeltjes met tafel gekregen met naam van beide kids erop . Heeft de oudste nu het meest aan maar later allebei. Ik vond erg leuk om te krijgen.