Hoi Dames, Ik werk bij KPN in een heel leuk team ben er wel helaas als enigste meid maargoed maakt niet uit. Nu is het zo dat donderdag een collega uit mijn team er voor het laatst is en dan weggaat om vervolgens een nieuwe weg in te slaan in zijn leven. Nu heb ik het iniatief genomen na mijn andere teamgenoten toe om een cadeau voor hem te kopen (iedereen heeft me 2 euro gegeven ma bedrag maakt in principe niet uit). nu het probleem ik weet echt niet wat ik voor deze jongen moet kopen. Het is een vrij nuchtere jongen die ook een oude mobiel en dergelijke heeft. Hij heeft een vriendin in brazilie en gaat in november op wereld reis met haar! T is ook geen moderne jongen met moderne kleding of dergelijke. hij draagt bijv. van die bergklim schoenen enzo etcetc. Ik weet ook niet wat zijn hobby;s buiten kpn om zijn. ik weet wel dat hij bij zijn nieuwe baan ongeveer hetzelfde gaat doen als bij kpn (bellen etc) maar dan in het engels. Ik wil hem toch een cadeau geven waar hij iets aan heeft en niet weggegooid gaat worden ofzo. mijn teamgenoten zijn natuurlijk van de grappige dingen waar hij niks aan heeft en het is echt een jongen die doet alsof hij het leuk vind ma het dan bijv. thuis meteen weggooit dus het moet echt een goed leuk en bruikbaar cadeau zijn. Ik wil maandag de stad in omdat ik andes geen tijd heb! hebben jullie enige idee's wat niet boven de 25 a 30 euro uitkomt? Alvast bedankt voor het meedenken want ik zit echt vast nu!
een pakket om mee op reis te nemen? een kadobon om vrij te besteden? (niet origineel maar altijd beter dan verkeerd gokken) een Braziliaans woordenboek?
een rugzak voor mee te nemen op reis. Een verwenpakket voor zijn vriendin je kan bv ook een aftelkalender maken voor zijn reis een portemonee met real's (braziliaans geld)