Onze kleine man is vandaag 11 dagen oud en ik weet niet goed wat ik hem nu moet aantrekken. Boven is het 30 graden.. . Vandaag overdag hebben we hem beneden liggen, maar dat kan 's nachts niet ivm de katten, dat wil ik wel in de gaten kunnen houden natuurlijk. Zou een pamper en een dun lakentje goed zijn? Of beter toch ook een romper erbij aan? Vind het bij zo'n kleintjes echt lastig inschatten. Wat zouden jullie doen?
Ik zou een rompertje doen en een heeeel dun lakentje. Zo weinig mogelijk met dit weer, maar het lijkt me voor een baby niet zo fijn om alleen in een luier te liggen.
Zeker die romper even aan doen nog. 30 graden is nog steeds 7 graden koeler dan je kindje is. Je kindje mag niet afkoelen tot 30 graden. En een lakentje zou ik ook zeker nog wel doen. Je kindje is echt nog wel klein.
Dan houden we het rompertje aan vannacht. Hij heeft het zó warm nu. Af en toe ook nog last van krampjes en zweet hij zich helemaal te pletter. Vind het zo zielig.. Laat hem verder lekker vaak bij me drinken zodat hij in elk geval genoeg vocht krijgt..
Een romper aan? Als de baby zweet gewoon alleen in een luier en eventueel een lakentje om. Met deze temperaturen ga je zelf toch ook geen pyjama aandoen en een laken omdoen?? Ik zie het probleem niet zo als de baby zich goed warm kan houden
In de nacht kan het aardig afkoelen, overdag is gewoon een luier en laken genoeg, maar 's nachts toch echt liever een pyama of romper, doen ze in de tropen ook! Bijgaand de adviezen uit Australie (waar het heel wat warmen kan worden dan in Nederland) https://www.breastfeeding.asn.au/bf-info/you-and-your-breastfed-baby/cool
Ik lig gewoon onder mijn dekbed hoor. Geen probleem. Maar een baby van 11 dagen niks aandoen met 30 graden is denk ik echt niet verstandig. Voor ons is het warm maar die baby komt uit een buik van gemiddeld 37 graden. Die is dat gewend.
Ik zou hem ook een romper aan doen, die kan tenminste het zweet opnemen en laten verdampen. 'S nachts koelt het toch af en dan kan het net te fris worden. Hier baby van 4 weken, heeft een romper met lange mouw aan en lige onder een lakentje. Neem geen temperatuur maar hij zweet niet en voelt in zijn nekje niet opvallend warm of koud.
Extra aanleggen is idd heel goed! Met dit warme weer krijg je wat meer waterige melk, zodat je kindje genoeg vocht krijgt
Zou alleen een romper doen en een lakentje. Toen mijn dochtertje vorige jaar net geboren was, was het ook zo warm toen heb ik dr ook vaak zo in bed gelegd. Hoe is zijn eigen temp? Mijn dochtertje zat standaard rond de 37.5 dus die kon het wel hebben.