Hallo Clearbleu test met losse staafjes geef niet zwanger aan. Zelfs niet na 4 dagen. En een kruidvat 2 voor 5 wel. En toch ook bloedverlies en buikpijn. Wat nu? Is trouwens niet voor mezelf. Kun je met kruidvat vals positief testen? En heeft clearbleu veel HCG nodig? Alvast bedankt Vriendelijke groet
Ik heb het zelfde probleem maar dan met action testen. Ik heb twee action testen gedaan en die hadden beide een tweede streepje de Kruidvat test had weer geen streepje (was wel niet met ochtendurine). Maandag had ik alleen met afvegen donker bloed verloren. De CB testen heb ik nog nooit gebruikt, dus daar durf ik niets over te zeggen. Is het streepje op de Kruidvat test erg duidelijk?
Ik heb de test gezien. En die is echt heel duidelijk. Net zo dik als de andere streep. Ken de testen en hij is echt positief. Maar de Clearbleu digital niet.
Mmmm..Weet t niet helemaal zeker maar is het niet zo dat de kv v.a. 10 hcg test en de clearblue v.a. 25? Over drie dagen weer een cb test doen zou ik zeggen. Spannend!
Ik heb dit ook gehad, t duurde bijna een week langer voordat de CB test positief aan gaf. Ik had de digitale ik was anderhalve week over tijd toen pas gaf hij aan zwanger. Terwijl alle andere testen al duidelijk positief waren.. Maar dit is mijn ervaring.. Bij mij testte de kruitvat 2v5 sneller positief