Het word idd druk in je mailbox. Maar ik ga er niet harder van lopen hoor Ik kan en doe het alleen wanneer ik tijd heb, en heb dat er ook specifiek erbij laten zetten door Lotte. Dus moet duidelijk zijn toch.
Heb je er ook 1 gestuurd, was alleen vergeten te vragen welk geslacht En inderdaad lekker doen wanneer je tijd hebt hoor, moet wel leuk blijven toch?
Nou ik ga geen slot zetten op mijn inbox als ik niet pendel want ik heb ook andere soorten pbtjes haha. Het draait bij mij echt niet alleen om pendelen. Maar een max inzetten is wel een goed idee, als ik bij ben zal ik dat eens doen. Ik krijg overigens ook hele vage vragen voor pendels binnen dus ga Lotte ook vragen om erbij te zetten dat ik pendel op positest en geslacht. Niet of de vriend van je vriend van je nicht enz En ben het met Caruli eens, ik pendel wanneer ik kan en zin erin heb en meer niet.
Ja je krijgt de mafste pbtjes hihi. Ik kan en ga ook niet op alles reageren, pbtjes met niet complete info enzo.. Ik heb een map aangemaakt bij priveberichten en daar zet ik de pendel pbtjes in, zo blijft mijn postvak in ook overzichtelijker
Groot gelijk hebben jullie. Iedereen (incl ik haha) mogen blij zijn dat jullie het willen doen. Het is logisch dat je nog een leven hebt naast het pendelen ook al begrijpen sommige dat denk niet..
Begrijp ik het goed dat ik jullie kan PB'en? En dat er vanzelf een keertje antwoord komt? Of moet ik topics in de gaten blijven houden? Wat hebben jullie liever?
Ik heb ook een pbtje gestuurd ik zie vanzelf wel wanneer er geantwoord wordt. Het is een hobby dus doe maar wanneer je zin hebt uiteraard Bedankt in ieder geval!
Ow meiden.. wat erg haha dat jullie zo veel pb-jes krijgen! Ik had voor dat ik dit onderwerp las net een pb naar jullie gestuurd... maar heb er nu bijna spijt van als ik dit lees!!! heftig hoor... Hopelijk vinden jullie een beetje de tijd om te pendelen en gaan jullie er zo snel doorheen... (ik pendel zelf ook maar om voor jezelf te pendelen is zo moeilijk vind ik.. omdat ik zo graag zwanger wil worden!) Ik pendel trouwens niet hoor verder! dus voor de mensen die nu denken "Yes weer 1 der bij meteen een pb sturen!" dat hoef je niet te doen hihi ;-D
Hey meis, je pendeld weer zie ik ik denk dat ik binnenkort ook weer ga beginnen wanneer ik tijd heb,als Daantje slaapt bijvoorbeeld Ik stuur je straks ook ff pbtje groetjes Bianca.
hahaha ik dacht ff dat je het over mij had maar jou dochter heet ook Daniëlle! wat leuk! mooie naam he leuk dat je weer wilt gaan pendelen!
Misschien domme vraag hoor, maar wát kun je laten pendelen? Jongen meisje snap ik, maar ook bijvoorbeeld óf je nog zwanger wordt en wanneer enzo? En wat moet een pendelaar (hoe dat zo?) dan weten? Sorry, blond...
Misschien een idee om pendel mailbox aan te maken en dat lotte daar de pendelaars toegang tot geeft. Dan kunnen de pendelaars zelf kijken wanneer ze zin hebben en bij de oudste aanvraag beginnen. Uitaraard mailtje wissen als ze die verwerkt hebben. Is dit een idee?