Dag lady`s, Ik heb vandaag eindelijk een positieve ovulatie test van mat care! En we hebben eergister, gister en ook nog vandaag geklusd..Pff topsport hoor! Moet ik nu het beste morgen en overmorgen ook nog klussen? Want er staat tussen de 20 en 48 uur komt er een eitje vrij. Hoe hebben jullie dit aangepakt? Wat een avontuur is dit toch hahaha!!! Groetjes iris
Zou ik wel doen ja, je eitjes springt binnen 48 uur. Hoewel zaadjes wel even kunnen overleven durf ik het risico niet te nemen. Ik had vorige week zondag en maandag een positieve test, we hebben vrijdag, zondag, maandag en dinsdag geklust. Uiteindelijk dinsdag mijn eisprong gehad dus toen was het wel weer mooi geweest Topsport is het he? Succes!!
Haha dus ook flink bezig geweest! Tja manlief had niet heel veel behoefte zo straks, maar heb even doorgedramd nadat ik die mooie test zag. Tja niet wachten tot vanavond. je kunt er maar beter zo snel mogelijk erbij zijn of niet?
haha ja inderdaad. Wij waren idd ook flink bezig. Moet zeggen dat de laatste dag (dinsdag) wel echt een moetje was voor ons. Maar liever te veel dan te weinig toch?
Hi Ik heb dus ook morgen mijn eisprong, dat hoop ik. De ovutest wordt steeds donkerder en me temp is nog niet omhoog. Wij hebben ook eergister en gister geklust. Nu vanavond weer. Wel hoor ik soms dat het beter is een dag te wachten, maar goed 1 dag liever teveel dan te weinig. Er hoeft toch maar 1 goede zwemmer tussen te zitten lijkt mij? Succes dames. We gaan gelijk op. Nu hopen dat het voor alle drie raak is!
Haha wat grappig! Nou ben benieuwd...Vanavond maar weer klussen en morgen en dan heb ik het eerst wel ff gehad met dat gesex hahaha...Je moet er wat voor over hebben he!
Ja ik had ookal gelezen dat het beter is om het om de dag te doen, maar ik denk net als jij: er hoeft zich maar eentje door het celletje heen wurmen. En als je nou net op dat moment je piek hebt nou dan kun je het maar beter wel doen..
wij hebben het de vorige ronde ook zo gedaan maandag, dinsdag, woensdag, donderdag. Woensdag goede ovu-test en donderdag niet meer. BIj ons heeft het geholpen ik was zwanger. Helaas is het mis gegaan maar dat heeft daar niets mee te maken. Ik heb nog even navraag gedaan bij de gyn. als de zwemmers van je man goed zijn dan kan het gewoon. En zo kan je het niet missen. Het is niet verstandig om dit weken/maanden zo te doen zonder stop maar rond je ei kan het heel goed als jullie het alle twee leuk/ goed vinden
Hallo dames... Hier hetzelfdse verhaal.. Ik gebruik alleen geen ovu testen maar hou mijn afscheiding in de gaten en zo te zien komt er een ei aan... Dus ook manlief ingelicht dat hij deze week erg druk wordt en we houden het nu al 4 dagen achter elkaar vol... Gisteren was hier ook een moetje ( was ook gelijk te merken aan de kwaliteit) maar ja je moet er wat voor over hebben he.. Dus deze week zetten we nog ff door met elke dag ( je zult je ei maar net missen omdat je te moe bent) en dan ff geen polonaise meer aan mijn lichaam.. En dan die weken van spanning ..wel of niet zwanger... Succes meiden...! Liefs Joy
wij hebben het de vorige ronde ook zo gedaan maandag, dinsdag, woensdag, donderdag. Woensdag goede ovu-test en donderdag niet meer. BIj ons heeft het geholpen ik was zwanger. Helaas is het mis gegaan maar dat heeft daar niets mee te maken. Ik heb nog even navraag gedaan bij de gyn. als de zwemmers van je man goed zijn dan kan het gewoon. En zo kan je het niet missen. Het is niet verstandig om dit weken/maanden zo te doen zonder stop maar rond je ei kan het heel goed als jullie het alle twee leuk/ goed vinden Bedankt voor je tip!!! Nu laat ik me helemaal niet weerhouden grrrr...Al is teveel klussen ook niet heel opwindend meer hoor, maar ja dan heb je ook wat he! Nou ik ga maar vd bank af en ff sporten! (al 4 week niet gedaan vanwege de vakantie!) Zit in het onderwijs en dan heb je erggggg lang vakantie...echt heerlijk!
Trouwens lautjep, wat erg van je miskraam! en dan moet je nu nog wachten tot ze tijd hebben? Heb je wel afscheid kunnen nemen van het vruchtje, maar het moet er ook niet te lang zitten. Psychisch niet goed voor je, lijkt me... sterkte meid! Liefs
Nog even een vraag over ovu testen... Ik heb er gisteren 1 gedaan omdat ik steeds steken in mijn lies had en deze was zowaar positief.... de streep was net zo donker als de controlestreep.. Vandaag weer een test gedaan want denk buikpijn is weg dus moet ie wel negatief zijn en nu is deze ook net zo donker als de controlestreep en exact hetzelfde als die van gisteren... Wat moet ik daar van denken? Dit is de 1ste keer dat ik ze gebruik dus ben er nog niet in thuis? Gisteren wel geklust trouwens...zou dat genoeg zijn? ( wil vanavond het liefst rust en geen polonaise aan mijn lijf) Liefs Joy
hoi hoi mensen! ik heb 11juli mn miskraam gehad! ik wist echt niet wanneer ik mn vruchtbare dagen had en mn ei! Nu ben ik afgelopen maandag begonnen met ovutesten! en dat was de beste dag ook! gelijk een dikke streep! en vandaag alweer! ook wij zijn weer druk aan het klussen! je moet toch wat als je niet weet waneer je ongi word of als je al zwanger bent!
@ Lautje wat vervelend. Hopelijk heb je de volgende keer een gezond vruchtje en hopelijk is dat gauw. Sterkte. @ Joy ik snap dat je geen polonaise wilt, dat wilde ik ook nooit. Nu heb ik wel gemerkt dat het bij mij wellicht veel meer moeite zal gaan kosten. Dus je kan beter een keer teveel dat te weinig als je het graag wil. Maar vanuit jou positie kan ik me helemaal voorstellen. Succes meis! Hier zondag, maandag en dinsdag. Gisteren had ik een slaapdienst, dus vanavond maar weer. Alleen denk ik dat mijn ei is geweest dinsdag. Nu me temp nog omhoog en dat kan soms twee dagen duren inclusief een dipje. Ppff hoop het zo en als me temp niet omhoog gaat dan gaan we gewoon vrolijk door
Die polonaise aan me lijf heb ik zondag, maandag, dinsdag en woensdag gehad! Die laatste 2 keren was mijn zin ver te zoeken, maar ja ik weet nu drommels goed dat je eitje maar 2 dagen beschikbaar is. Heb net een banner aangemaakt, benieuwd of ie er nu onder staat!
Jaaaaa je banner staat er haha Wij zijn hier ook ff uitgeklust want was het na 1.5 week wel ff zat.. En nu afwachten..
ow, lastig he, ik heb meestal na 2x klussen (achter elkaar) het al weer even gehad....nooit zo'n sterk libido gehad helaas ....Manlief wil bovendien liever 's ochtends terwijl ik dan nog half in coma ben.......hmmm....ik wens jullie veel succes deze dagen!!! Even nog: ik dacht dat elke dag klussen niet goed is/was voor de zaadkwaliteit. Wij doen dus om de dag of is dat toch weer niet zo slim?!?!?
Ik heb gehoord dat je het niet maanden achter elkaar elke dag moet doen maar als je dat een weekje doet hoeft dat niet slecht te zijn voor het zaad.. Ik ben al helemaal geen ochtend mens dus dan wordt er zeker niet geklust maar ben wel blij dat mijn eisprong achter de rug is.. Mijn vriend wist ervan en ook bij hem was de zin na een aantal dagen wel weg maar toch ff snel ( lees geen enkele kwaliteit) geklust om toch niet het ei te missen... Nu idd spannend en afwachten... ben niet heel erg geduldig dus kan de dagen wel vooruit kijken maar probeer toch pas te testen op mijn NOD Succes meiden