21 September staat een weekendje weg geplant... Met de familie van de vriendin van de vader van mijn vriend ( hahaha volgen jullie het nog? ) De familie van mijn vriend zun stiefmoeder zeg maar... 21 september dus.. en ik ben 20 oktober uitgerekend.. Dat is dus 4 weken voor mijn uitgerekende beval datum.. Het is een park, landal geloof ik, in veldhoven en wij wonen zelf in Roosendaal.. Is dus ongeveer een uurtje rijden, we zijn dus binnen ander half uur thuis als het nodig zou zijn ( als we geen file's tegen komen ) ... Nu vind ik dat toch al best wat zo 4 weken voor me bevalling.. het is ons eerste kindje en mijn zwangerschap is toch al niet helemaal top.. loop met bekken instabiliteit en heb hier best veel last van.. Kan dus niet veel... Nu is het ook zo dat ik het echt niet kan vinden met de schoonzus van mijn vriend zijn stiefmoeder en ook niet met haar moeder... Ik zit er dus al zoiezo niet echt op te wachten om een weekend met hun weg te gaan... of ik nou zwanger ben of niet.. Als je dit zo leest zou je zeggen GA DAN NIET!! Maar we gaan dus omdat die vader en moeder dan 40 jaar getrouwd zijn.. en ze hebben een park uitgezocht wat "dichtbij" huis is.. En ik vind het zo sneu als we niet mee zouden gaan voor mijn schoonmoeder want die heeft er juist heel veel zin in! En ik zei tegen mijn vriend ook dat hij anders maar alleen mee moet gaan want we zitten ook nog eens met een hond die ik niet zomaar ergens een weekend wil dumpen.. maar ja hij wilt me dus niet alleen thuis laten.... Is het zoiezo verstandig om met 36 weken zwangerschap een weekend weg te gaan?? Ik weet dat je bij het eerste kindje meestal niet eerder bevalt maar ja ik zou maar eens iemand zijn die het wel mee maakt. Wat moet ik nou toch doen, maak ik me druk om niks en spelen me hormonen op
Als ik me gewoon goed zou voelen zou ik wel mee gaan denk ik. Maar je zegt dat je sowieso veel last hebt van BI dus dat is denk ik niet zo'n succes...
Ik zou gewoon lekker gaan ik ben met 35 weken net ook nog een week weggeweest.. dat was 2.5 uur rijden vanaf ons huis maar wel in NL. Ik heb gewoon mijn papieren van de verloskundige in mijn tas gegooid en als de nood erg hoog is kun je ook daar naar een ziekenhuis gaan en als je tijd zat hebt kun je ook nog naar huis gaan mocht de bevalling beginnen..
maar ja dat is het juist... ik wil niet ergens anders in een ziekenhuis bevallen.. Ik wil gewoon hier bevallen met me eigen verloskundige enzo
Ik zou gewoon gaan. Kans lijkt me nogal klein dat je exact dat weekend nog voor de 37 weken zou bevallen.
ik zou lekker gaan helemaal omdat het waarschijnlijk het laatste weekendje is wat jullie zonder de kleine gaan doen, laat je BI spreken en laat die schoonzus van stiefschoonmoeder (ofzo ) maar lekker ontbijtjes voor je maken het is maar een uurtje rijden, en mocht je onverhoopt echt direct bevallen zal er ook een ziekenhuis/verloskundige in de buurt zijn gesitueeerd probeer te genieten van de mensen die je wel mag, en negeer de rest die je niet mag gewoon
Ik zou ook gaan omdat het inderdaad nog even tijd voor jezelf is. Als je uitlegd dat je BI hebt en aan het einde niet meer zo fit bent heb je misschien nog een momentje voor jezelf en hoef je niet met allerlei uitstapjes mee te gaan.
Ik zou gewoon meegaan. Het is maar een weekend, het is dichtbij, en je zit nog wéken voor je uitgerekende datum. Het is voor hen een belangrijk uitje en daar hoort hun familie bij te zijn. Als het niet gaat, is het wat anders, maar daar kun je nu nog niets van zeggen.
Ik zou zeker gaan! Je bent zo thuis mocht er iets zijn... Ik ben van week 36 op week 37 nog met heel de familie naar Frankrijk geweest ruim 6 uur rijden... En met 38+1 ben ik onverwachts ingeleid en bevallen Ik had er mooi van gebaald als ik thuis gezeten had en de rest van de familie was lekker op vakantie.
4 weken voor de uitgerekende datum ging ik juist nog even weg, heerlijk. En zeker zo dicht bij huis. Ik denk als ik het op je zwangerschap baseer, waar maak je je druk om. Zeker als er genoeg mensen om je heen zijn die je kunnen helpen, laat je heerlijk vertroetelen dat weekend zou ik zeggen. Stel dat je nog tot 42 weken loopt, zit je dan nog 6 weken thuis? Maar er speelt ook iets anders mee, dus je moet het natuurlijk zelf weten.
Zit je met zn allen in 1 groot huis of kan je jezelf ergens terug trekken als je het zat wordt of moe? Want dat zou voor mij echt een vereisde zijn. Zelf wilde wij bij de eerste zwangerschap met 35 weken nog een weekendje weg, helaas kreeg ik met 34 weken al weeen. Mijn vriendinnetje is bij de eerste met 4.5 uur bevallen, dus houdt er wel rekening mee dat het bij een eerste niet altijd lang hoeft te duren. Maak voor jezelf een keuze en als je niet wilt gaan schaam je daar dan ook niet voor! Het is jouw lichaam en als je denkt het niet te trekken met 36 weken zwangerschap zal niemand daar raak van op kijken, doen ze dat wel dan is het hun probleem.
anders probeer je een compromis te vinden. In plaats van 2 nachten, op je gemak komen en maar 1 nachtje blijven bijvoorbeeld? Of alleen op visite (hoewel me dat zwaarder lijkt, omdat je dan op dezelfde dag weer terug gaat) . En verder gewoon duidelijk momenten voor jezelf pakken door even te gaan rusten.
Nee we zitten in 2 huisje.. wij met mijn vriend zun vader en die vriendin en zijn broertje en zusje en hun in een huisje... Waar het mij ook om gaat is de hond... Die kan ik niet zomaar ergens een weekend dumpen.. Per huisje mag 1 hond mee.. dat is dus de hond van die ouders.. en de hond van de mijn schoonvader en zijn vriendin.. en wij moeten maar kijken waar we onze hond "dumpen" eerst brachten we hem altijd naar mijn ouders.. maar die zijn sinds 3 weken begonnen met een soort thomas huis dus dat gaat ook niet meer.. en ik wil hem niet zomaar ergens dumpen... ik wil zeker weten dat het goed gaat met hem
Ik vind het een beetje overkomen dat je er gewoon geen zin in hebt en op zoek bent naar excusses. In dat geval kun je beter niet gaan...dan ben je als je daar bent gewoon niet vrolijk en dan word het weekend voor iedereen helemaal verpest.
dat je vaak niet eerder bevalt is onzin, ikben bevallen met 37.5 weken, binnen 5 uur, een vriendin van me met 38.2 en iemand met 37.3, dus dat kan prima Ik zou gewoon meegaan, ik denk dat het heus wel gezellig wordt en gaat het echt niet, kan je altijd nog weg, heb je het iig geprobeerd Hond gewoon meenemen als het niet anders kan, ze gaan in dat weekend echt niet kijken hoeveel honden er per huisje zitten.
Zou jij je hond zomaar ergens dumpen dan??? :x Als hij nou ergens heen kan of hij zou mee kunnen dan zou ik gerust mee gaan.. als ik me dan niet lekker voel of wat dan ook dan zou ik zo thuis zijn...
ja dat zeiden wij inderdaad ook.. ze gaan echt niet controleren of er 2 honden zijn in 1 huisje Maar die moeder wilt dat dus niet.. hun hond gaat mee, die van me schoonvader en die van ons mag niet mee
Eerst wil je niet vanwege de zwangerschap, nu niet vanwege de hond? Meis, als je gewoon geen zin hebt moet je niet gaan, maar vanwege je zwangerschap kun je gewoon gaan, de meeste bevallingen gebeuren tussen de 38e en 41e week en daarbij ben je niet al te ver van huis. Als je echt weg zou willen is er heus wel een oplossing voor de hond, dus ook dat zou geen probleem moeten zijn. Ik krijg alleen het idee dat je gewoon niet wilt gaan, wees dan eerlijk en zeg gewoon dat je dat niet ziet zitten en liever niet wilt. Is voor iedereen duidelijk en op die manier blijft het ook gezelliger voor degene die wel gaan.