ongesteld en toch zwanger??

Discussion in 'Zwangerschap' started by babs1985, Dec 17, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. babs1985

    babs1985 Nieuw lid

    Dec 17, 2015
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Ik heb een vraagje.
    9 maanden geleden bij ik bevallen van een heel mooi meisje.
    Nu ben ik 4 weken geleden ongesteld geworden, maar iets in mij zegt dat ik weleens zwanger zou kunnen zijn. Net als de eerste zwangerschap heb ik opeens veel last van maagzuur, dit heb ik normaal nooit. Ook heb ik dezelfde last van mij borsten. Nu lig ik rustig op de bank en voel ik opeens vanalles in mijn buik. Misschien zijn het de zenuwen, ik weet het niet.
    Ik moet zaterdag ongeveer ongesteld worden, dit is na de zwangerschap nog niet helemaal structureel.
    Gezien onze dochter nu ruim 9 maanden is, was dit niet echt de bedoeling. Durf daarom eigenlijk ook nog geen test te doen.
    Hoop dat iemand hier ervaring mee heeft.

    Groetjes babs
     
  2. Meca

    Meca Fanatiek lid

    Jul 23, 2014
    1,642
    276
    83
    Luizen plukker
    Ondanks dat je het niet wil weten zal een test je als enige uitsluitsel geven. Wij kunnen je dat niet bieden. Je kan twee dingen doen. Testen en weten waar je aan toe bent of afwachten tot en of je ongesteld wordt. Sterkte met een keuze maken.
     

Share This Page