Ik heb morgen 3 weken geleden de laatste genomen. Maar ik ben totaal niet consequent geweest met het slikken
Weet niet precies aan wie je t vraagt, maar ik ben in juli 2013 gestopt. Toen nog twee maanden met condoom gedaan om te ontpillen. Eerste keer zonder was toen gelijk raak, maar geen blijver. En nu weer zwanger na eerste menstruatie na miskraam.
Ik testte pas 2 weken na mijn NOD positief. Echter bleek ik een cyclus van 6 weken te hebben gehad ipv 4 en dus pas veel later een eisprong. Mijn NOD was dus ook 2 weken later..
Kan ja.. ik heb positief getest bij bijna 6 weken zwangerschap. Alle testen waren negatief en een week later voor de laatste keer testen en die knalde.. 3+ weken.. Van de een op de andere week dus.. Geen idee hoe dat kan.. Weinig Hcg??
Mijn schoonzusje heeft pas bij 7 weken positief getest. En dan ook maar een vaag lijntje. Heeft ook nooit een knaltest gehad. Toen ze de eerste echo kreeg was ze ook gewoon al 7,4 weken. Kloppend hartje en alles.
Bedankt voor jullie reacties allemaal! Vanmorgen weer negatief getest, weet echt niet meer wat ik moet denken. Heb nog nooit een menstruatie over geslagen en al die kleine dingetjes er om heen.. Maar als het wel zo was zou ik denk ik toch meer moeten voelen en positief testen natuurlijk
Vrouwelijk lichaam. Een groot geheim af en toe. Nu kan ik gaan zeggen laat t los en t komt als t komt, maar ik weet dat is heel makkelijk gezegd. Voor nu, test gewoon over een maand weer. Klinkt lang, maar steeds om de zoveel dagen geeft voor jezelf een hoop stress...
Ik denk toch dat het aan het slordig slikken van de pil ligt, sorry.Het zijn immers hormonen die je slordig ingenomen hebt? En het is normaal dat je tijdens het slikken van de pil een regelmatige kunstmatige cyclus hebt. Je natuurlijke cyclus ligt plat en het wordt allemaal geregeld door de pil. Waarom denk je dat de meeste vrouwen eerst moeten ontpillen als ze gestopt zijn met de pil? Vaak hebben vrouwen na pilstop niet direct weer een keurige natuurlijke cyclus van 28 dagen. Het kan wel tot een jaar duren voordat alles weer normaal is. Gezien je negatieve testen denk ik dan ook heel eerlijk dat je niet zwanger bent, maar dat je lichaam van slag is door het slordig slikken van de pil. Vraag anders een bloedtest aan bij je huisarts of laat een echo maken door een verloskundige als je nog steeds denkt zwanger te zijn.