weet iemand of nhet waar is dat je voor de 10wkn en echo gehad moet hebben om te zien of {als} het een tweeling is en of die dan 1 of twee eïg is? mijn teamhoofd wist dit te melden?? maar ik maak me zorgen want ik ben zelf van een tweeling dus ik wil het eigenlijk wel weten!
Bij mij hebben ze dat ook later na gekeken! Volgens mij was het bij mij met 14 weken! Maar ze weten bij de vk dat je van een 2ling bent?!
je moet idd wel even vermelden dat je zelf een tweeling bent dan houden ze er rekening mee en kijken ze iets beter naar een tweede vruchtje tijdens je echo maar het komt ook wel voor dat ze lekker achter elkaar liggen en in een vroeg stadium nog niet te spotten zijn of ze met zijn 2tjes zijn dus volgend echo maar afwachten het hoeft echter niet zo te betekenen dat als je een tweeling bent dat je vergrote kans loopt op ook een tweeling alleen moeten ze wel rekening houden met ik ken een tweeling maar hebben beide steeds 1 kindje tegenlijk gebaard succes en een fijne zwangerschap