Haha Morgaine, poesmoes Maar uh, iets waar 'te' voor staat is nooit goed, dus teveel van Lactacyd gebruiken ook niet. Twee keer per dag lijkt mij niet verstandig, maar ik denk dat de ene daar beter tegen kan dan de andere. Lactacyd inwendig gebruiken is echt niet goed, maar uitwendig kan geen kwaad. Ik hou persoonlijk ook niet zo van gebruik van allerlei zooi als 't zonder ook wel wil, wel gebruik ik Lactacyd vloeistof uitwendig als we seks hebben gehad. Dan is alleen water ook voor mij niet voldoende (ruikt 't achteraf nog steeds heel vies) en met gebruik van lactacyd voel ik me dan gewoon ook schoner. Maar ik gebruik 't dus niet dagelijks.
nou eerlijk gezegd gebruik ik lactacyd uitwendig elke dag, en inwendig na de sex of als ik een infectie ofzo heb. Echt al jaren! en nooit geen problemen, ik gebruik het juist tegen de problemen! en nee ik heb geen stinkdoos, ik vind de geur van lactacyd gewoon lekkerder dan die van me doos. tijdens de zwangerschap gebruikte ik trouwens yoghurt tegen kriebeltjes. helpt goed hoor!
Ik gebruik al een jaar of 15 Lactacyd zeep, omdat gewone zeep nu eenmaal niet goed is en ik toch een lekker fris gevoel wil hebben. Heb er nooit last van, in tegenstelling tot vroeger toen had ik altijd veel afscheiding en nu dus niet meer. Ik gebruik de Lactacyd zeep 's morgens ook voor mijn gezicht. Hoef ik geen ander spul te gebruiken en omdat er geen zeep in zit gaat je huid niet trekken.
simpel gezegd is het gewoon het beste "de doos" niet met inwendige lactacyd te wassen als er geen reden toe is en je wilt zwanger worden... lactacyd is bedoelt om je zuurgraad weer op peil te "helpen" als deze verstoord is... maar waarvan bekend is dat het wel degelijk de zuurgraad verstoord als hier niets mee aan de hand is en 3x raden waar de zwemmers van je menneke doorheen moeten als je zwanger wilt worden... die zwemmen dan niet echt lekker meer.... voor de "buitenkant" is gewoon een wastablet van lactacyd voldoende om de boel schoon en fris te houden... je lichaam regelt de binnenkant wel....
Als je zwanger wil worden niet de inwendige gebruiken,de wastablet en doekjes kunnen wel. Ik gebruik het ook al jaren en voel me er lekker fris bij.
haha meiden.. ff gelachen hoor bij het lezen van dit topic. Begin dit jaar heb ik er ook 1 gestart over lactacyd! Ik gebruik ook al jaren de wasemulsie..Heb zelfs lactacyd een mail gestuurd. mbt zwanger raken en dit gebruiken. Ik ben het juist gaan gebruiken om blaasontstekingen tegen te gaan. En ik heb al jaren geen blaasontsteking meer gehad. Gebruik het 1 keer per dag. Ben ook gewoon zwanger geraakt. En in het begin van de zwangerschap nog gebruikt. Tot de 35e week geloof ik. Want ik dacht toen ineens... stel je voor dat er al een opening zit.. een scheurtje ofzo.. want dacht op een gegeven moment dat mijn vliezen gebroken waren.. (was uiteindelijk niet zo) maar toen heb ik het maar ff niet gebruikt. Ook niet tijdens de vloeiperiode! Nadat ik weer ongesteld werd, ben ik het weer gaan gebruiken!
Ik deed het ook altijd en mijn gyn raade het af ivm dat het je zuurgraad aantast ze zei gewoon met een zeep vrije douche gel wassen Dus bvb zwitsal
Ik gebruik lactacyd ook al een tijdtje maar. Heb vorige keer niet echt goed opgelet was aan het praten aan de tel dus ik heb nu de lactacyd vloeistof en volgens mij mag je die niet iedere dag gebruiken toch?
nou ik krijg het al van kleins af aan als ik een infectie had. op aanraden van mijn toenmalige dokter. werkt nog steeds als de beste. kalmeert ontzettend. voor het slapen een beetje naturel yoghurt erin doen, smorgens spoelen, en de infectie is weg.
Ik heb het idee dat ik juist een schimmeldoos krijg als ik lactacyd gebruik. Sins ik het niet meer dagelijks gebruik heb ik minder last van schimmel infecties (en toch klinkt het vies!) Alleen na de sex is het wel zo'n fris gevoel.
Precies! Ik heb een probleem met de zuurgraad van het baarmoedermondslijmvlies. Toen de gyn dit constateerde vroeg ze direct of ik toch geen Lactacyd-spoelingen gebruik! Daarvan wordt het dus te zuur en dat zorgt ervoor dat de zwemmers niet op de juiste plek kunnen komen. Dus: NIET doen als je zwanger wilt worden!
ik was bij de apotheek gwest voor zo'n douhe, maar die worden niet meer verkocht, heb toen de wasemulsie voor speciale moment meegenomen en die is niet meer voor inwendig. Dus als het niet meer verkocht wordt lijkt het me dat het inwendige niet goed is om te gebruiken.
Nou ik gebruik het al heel lang, inwendig en uitwendig. Ben gewoon zwanger geworden en mn huisarts raadde het niet af. Mits je niet elke dag inwendig gaat gebruiken want das een beetje teveel van goede...maar ja das met alles zo he? Waat TE voor staat is niet goed... En ik denk dat je het beste gewoon kunt kijken wat voor jou het beste werkt. Als het niet bevalt niet doen. Maarreh dat van die schimmel is vaag, want het is namelijk juist voor je vagina gemaakt en is dus afgestemd op die PH graad daar dus ik denk dat het per persoon verschillend is.