Dag meiden.. Zoals jullie zien is deze aardig positief. Alleen nu dit. Deze ovulatietest is 2 maanden over de houdbaarheid. Ik zag hem ineens liggen, maar hoopte eigenlijk op een zwangerschapstest. Maar helaas..Hebben we inmiddels besteld. Maar nu de vraag..is 2 maanden na houdbaarheid echt onbetrouwbaar? Wie heeft hier ervaring mee? Ik las op internet dat je wel ovulatietest voor zwangerschapstesten kan gebruiken, alleen andersom niet. Ik hoor graag van jullie.
Ik geloof niet zo in die houdbaarheidsdatum, als je ze droog bewaard moeten ze het nog gewoon doen lijkt mij, helemaal na 2 mnd over datum.. ik zelf heb ovulatietesten gebruikt die 5mnd over datum waren en die werkten nog prima. Ik heb ze wel gebruikt waarvoor ze bedoeld zijn
Ik heb ovu testen van z&k gebruikt die 3 jaar over de tijd waren...deden t perfect. Maar je wou eigenlijk testen op zwangerschap? Die snap ik even niet
Ik heb een vermoeden dat ik zwanger ben. Maar had geen test in huis. Ik las op internet dat je ovutesten ook gebruiken kon, alleen niet andersom. Dus dit heb ik gedaan. En zwangerschapstest besteld, hoop dat die streep ook goed zichtbaar is.
Ohhzoo. Ja sonmige kunnen op zwangerschap reageren. De z&k iig wel Waarom heb je ze besteld en niet gekocht in de winkel 🙈 ik was binnen 5 min bij de kv 😃hoop dat je zwanger bent maar die ovu test zegt voor nu even niks
Nou toch niet zwanger...vreemd..ben helemaal niet ongi geweest tussendoor.maar wel ongipijn en stekende borsten. Maar voor nu wel doorgegaan met ovutesten. De eerste is van gister 13:00, middelste vanmorgen met ochtendurine( gelijk met zwangertest) en de 3e nu 15:30. Was nu al een paar uur niet naar toilet geweest. De controlestreep is wel erg licht. Is dat niet erg? Nu morgenmiddag weer..wat vinden jullie? Zegt dit al genoeg?
weet je zeker dat je eisprong er niet gewoon aankomt? ik zou toch nog even zorgen dat je het gezellig hebt
Ik snap er niets van...aan de hand van deze test en slijmverlies zou je het denken. Maar waar is mijn ongi van 2 weken terug dan...gewoon overgeslagen We hebben het gisteravond al gezellig gehad😂. Er vreemd allemaal. Het gaat zo raar laatste maanden. 2 maanden terug een tussenpoze gehad, tijdens mijn ongi... ????
alles kan, je lichaam is en blijft een apart ding, dus een keer een cyclus overslaan kan gewoon gebeuren. waarom? ik zou het niet weten