Dag dames, ik slik nu tijdens mijn zwangerschap zo'n multivitamine voor zwangeren. Weet niet of het echt zinvol is, maar ik voel me er gewoon lekker bij. Nu zag ik dat ik het net niet ga redden met dit potje. Is het dan een probleem om gewoon weer over te stappen op de gewonemultivitamine, die ik normaal gebruikte? Of andersom: maakt het uit dat je zo'n supplement voor zwangeren slikt terwijl je niet meer zwanger bent?
hoi, als je zwanger bent moet je een speciaal preparaat voor zwangeren kiezen vanwege de aangepaste hoeveelheden vitamine A bijvoorbeeld. Het kan geen kwaad om de zwangerschapsvitaminen door te slikken als je niet zwanger bent, maar andersom dus liever niet. Mirjam
Dankje Mirjam, ik denk dat ik net een paar weken tekort kom. Maar dan koop ik gewoon weer een zwangerschapssupplement en maak ik die gewoon ook op als ik al bevallen ben.
dat lijkt me een goed idee! Als je borstvoeding geeft dan is ook wel handig om iets extra's te nemen! Mirjam