hoi allemaal, wilde even laten weten dat ik 13 maart om 14.30 ben bevallen van Fayley Maria 49 cm lange en weegt 2655 gram. Het was een korte maar zeer heftige bevalling met inleiding en ruggenprik. Ik had al eerder een topic geopend omdat ik toen zo twijfelde of ik vruchtwater of urine verloor...het was idd vruchtwater. En doordat ik wat langer met gebroken vliezen heb gelopen waren Fayley en ik ziek geworden na de bevalling. Fayley is waarschijnlijk geinfecteerd geweest met het streptokokken b bacterie waar ik drager van ben. Maar nu gaat alles goed! Ze is kerngezond, Fayley moet nog tot zondag in het ziekehuis blijven om de antibiotica kuur af te maken en dan mag ze mee naar huis. Ik mocht inroomen in het ziekenhuis maar ik raak te veel oververmoeid daar dus ben ik thuis gaan slapen en ga ik s ochtends en s avonds naar het ziekenhuis om haar te voeden. Vind het verschrikkelijk om haar alleen te laten maar het is gelukkig nog maar voor even en dan kunnen we eindelijk echt genieten!!
gefeliciteerd met de geboorte van je dochter! wat naar dat jullie beiden ziek zijn geworden maar gelukkig gaat het zo te lezen nu wat beter. Wat lastig dat ze nog even in het ziekenhuis moet blijven maar fijn dat ze zondag mee naar huis mag. Heel veel plezier en geluk met je kleine meid
Gefeliciteerd!! Moeilijk he je kindje achter moeten laten en jezelf ook nog niet op bent geknapt?? Hoop dat het snel zondag voor jullie is!
van harte gefeliciteerd met jullie mooie meisje! wat moeilijk dat ze zo ziek is geweest en voor jou ook idd dat je haar telkens achter moet laten! hopelijk gaat de tijd snel voor jullie, zodat jullie eindelijk kunnen beginnen met genieten!
Van harte gefeliciteerd meid! Wat vervelend dat jullie het virus hebben opgelopen, hoe zijn ze daar achter gekomen als ik vragen mag? Werd je daar automatisch op gecontroleerd door de gebroken vliezen of zijn ze dat pas gaan onderzoeken toen er klachten kwamen?
Gefeliciteerd met jullie dochter! En wat een mooie naam. Fijn dat alles nu goed gaat. Ik hoop dat het snel zondag is voor jullie, en jullie de kleine meid mee naar huis kunnen nemen.
Gefeliciteerd... Fijn dat alles nu weer oke is, zal wel ff schrikken zijn geweest. Nu moet het maar snel zondag worden voor jullie!
Gefeliciteerd met jullie meisje! Wat een supermooie naam!!! Ik had je andere topic eerder ook al gelezen idd, toen vond ik het al zo spannend voor je Bijna zondag! Geniet ervan!