Isabelle vind ik ook wat mooier en meer af. Isabel vind ook leuk als uitspraak maar zou het dan toch als Isabelle schrijven maar vind de naam sowieso top!
Wow wat een hoop reacties! Bedankt allemaal Ik vind beide namen erg mooi en Isabel net wat stoerder. De meningen hier zijn ook nogal verdeeld. Ohhh ik weet het nog niet
Ik heet Isabella maar iedereen noemt me Isabel, ik vind Isabelle een beetje niet zo, het staat alsof je het verkeerd hebt geschreven vind ik altijd, ik vind het altijd mega irritant in elk geval, maar goed meestal noemen ze me lange, Ies of Bella dus allerlei varianten haha
Isabel! Maar ik ben bevooroordeeld.. Merk dat wij zelf haar vaak 'Bel' noemen en opa's en oma's Isabelle/Isabella. Haar volledige naam is I.sabella R.oos roepnaam Isabel. Ze heeft Italiaanse roots dus vandaar dat we als doopnaam Isabella meer vonden passen. Als roepnaam vonden we het te lang en klinkt Isabel net iets stoerder.