wat betekend dit (leek over computers)

Discussie in 'De lounge' gestart door mamavanJenA, 9 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanJenA

    mamavanJenA Actief lid

    9 dec 2010
    433
    0
    0
    sinds dat ik toen net op de laptop op facebook wou krijg ik deze melding :)
    weten jullie wat het betekend (denk het wel een beetje te weten) maar vooral hoe kan ik weer op facebook :(
    hier komt ie:


    Dit is waarschijnlijk niet de site die u zoekt!
    U probeert Welkom bij Facebook - Meld je aan, registreer je of ontdek meer te bereiken, maar u heeft een server bereikt die zich identificeert als fpdownload.macromedia.com. Dit kan worden veroorzaakt door een verkeerde configuratie op de server, of door iets ernstigers. Een hacker op uw netwerk wil u misschien een nepversie laten bezoeken van Welkom bij Facebook - Meld je aan, registreer je of ontdek meer die mogelijk schadelijk is. U kunt beter niet verdergaan.
    U kunt beter niet verder gaan, vooral niet als deze waarschuwing niet eerder is weergegeven voor deze website.
    Toch doorgaan Terug naar de veiligheid
    Meer informatie
    Wanneer u verbinding maakt met een beveiligde website, retourneert de server die deze site host een zogenaamd certificaat aan uw browser, om zijn identiteit te verifiëren. Dit certificaat bevat identiteitsgegevens zoals het adres van de website, die worden geverifieerd door een derde partij die uw computer vertrouwt. Door het adres in het certificaat te vergelijken met het adres van de website, kan worden geverifieerd dat u veilig communiceert met de website die u bedoelde en niet met iemand anders (zoals een hacker op uw netwerk).

    In dit geval komt het adres in het certificaat niet overeen met het adres van de website dat uw browser probeerde te bezoeken. Dit kan komen doordat uw communicatie wordt onderschept door een hacker die een certificaat voor een andere website retourneert, waardoor de adressen niet overeenkomen. Hoewel het certificaat niet geldig is voor al deze websites, kan het zijn dat de server is ingesteld op het retourneren van hetzelfde certificaat voor meerdere websites, inclusief de site die u probeert te bezoeken. Google Chrome kan garanderen dat u fpdownload.macromedia.com heeft bereikt, maar kan niet verifiëren of dat dezelfde site is als Welkom bij Facebook - Meld je aan, registreer je of ontdek meer, die u wilde bezoeken. Als u doorgaat, controleert Google Chrome niet verder op verschillen tussen namen.

    even voor de duidelijkheid ben niet doorgegaan en gewoon afgesloten
    alvast bedankt!!!
     
  2. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    computer even opnieuw opstarten? krijg deze melding ook wel eens nl. meestal een overvol geheugen is dan het probleem, je hoordt je PC dan wel loeien meestal. Maar zou de PC even opnieuw opstarten :)
     
  3. mamavanJenA

    mamavanJenA Actief lid

    9 dec 2010
    433
    0
    0
    THNX opgelost!!!
     

Deel Deze Pagina