Zou een fantastische afsluiter zijn van dit jaar en bovenal een prachtig kado! Het is een lange weg die soms zo oneerlijk voelt.. nou heb ik het geluk dat het ooit een keer gelukt is (maar het ongeluk dat het een miskraam werd). Ik duim voor je en hoop dat je deze maand verder mag!
Ja ik zag het in je onderschrift staan.. vreselijk! Hopen dat het snel wel blijft plakken!! En we samen een leuke afsluiter hebben. Met iedereen hier natuurlijk! Ik snap je oneerlijke gevoel.. in mijn omgeving raken ze makkelijk zwanger of "per ongeluk" ook iemand die dichtbij mij staat 2x abortus.. heb er heel lang tegenaan geschopt maar het veranderd niets aan de situatie ik voelde me alleen maar slechter. Dus ik geloof dat onze tijd nog komt en we geduld moeten hebben. Dat geloof ik ook voor jou! Alle beetjes hoop helpen, en hoop hebben is altijd goed!
@Bloem1991 - Spannend, hou ons op de hoogte! Hoop dat je gewoon door mag deze maand en idd een mooie afsluiter van het jaar hebt!!!! @P1986 - volg je helemaal, ik heb dat zelf ondertussen ook, dat ik het zo oneerlijk vind en er zelfs kwaad om word.. maar mn psych zegt dat dat ook prima is, dat ik (en mensen in een zelfde situatie natuurlijk ) daar ook gewoon echt kwaad om mogen zijn met momenten Blijft gewoon een enorm frustrerend proces. Ik ben nogsteeds aan het wachten (D34 ondertussen) - mn man die wilt graag morgen samen een test doen (hij zit weer even in het buitenland), dus ik ga kijken of ik het volhou te wachten tot dan.. hoe langer dit duurt, hoe meer er toch weer een klein sprankje hoop komt, terwijl dit juist de maand was waarin ik cysten ontwikkeld heb en we naast Clomid geen verdere hulp gekregen hebben. Dus rationeel ga ik er vanuit dat het weer zo'n mind f**k is, en dat de hormonen alles overhoop hebben gegooid.. maar er komt nu toch steeds weer een klein stemmetje dat het misschien toch een keer gelukt kan zijn.. eens zien hoelang ik het volhou om te wachten met testen
En @Hoop87 heb je jezelf kunnen bedwingen om niet te testen? @P1986 en @Lalalaura hoe staat het ervoor met de zenuwen? Morgen testen?@Bloem1991 ik hoop zo voor je dat je doormag! Ik ben aan het duimen voor je!@Diesel2013 hoe was je gesprek vandaag? @BM1987 hoe voel jij je? Voel je al iets of wordt het heel spannend zaterdag? Ik heb gisteren de decapeptyl erin gegooid, nou dat was een werk! Leek wel een botte naald zo moeilijk ging ie erin! Herkennen de andere ivfers dit ook? Gelukkig daarna geen last of iets gehad!
Ik heb geen decapeptyl maar triptofem in combinatie met Gonal f. Maar wat een *piep* spuit is die triptofem. Inderdaad een hele dikke voor je gevoel botte naald en de vloeistof is veel en het brand. Ik krijg er na het zetten gelijk een huidreactie op. Spannend wordt die echo sowieso. Begin nu wat last van mn buik te krijgen en wat opgeblazen gevoel. Ben heel benieuwd @Hoop87
Vandaag al getest. Mega tuurstreepje. 1 dag voor nod had ie al wel donkerder moeten zijn. Maar raar genoeg ben ik er echt blij mee, want was al het vertrouwen in mijn lijf kwijt. Nog nooit iets van een streepje, altijd Omo-wit... En dit betekent dat er “ergens” toch iets goed gaat...
Gaaf gaaf gaaf!!! En niks moet, want je weet helemaal niet hoe jouw lichaam t doet met hcg!!! Heb je nog een test gedaan of alleen deze?
Alleen deze, maar morgen is de bloedtest in het ziekenhuis! Dus dan weet ik meer. Als je hcg dan echt nog laag is, laten ze je een paar dagen later terugkomen voor een vergelijking. Dus een betrouwbaardere uitslag krijg je dan niet!
Wat spannend!! Jeejtje er is wel een streepje te zien! Ben heel erg benieuwd morgen wat de bloedtest zegt!! @Theekopje1987 ik heb dat hormoon niet gespoten dus kan er niet over mee praten.. Maar de hormonen van de ivf vind ik persoonlijk toch heftiger ook les inspuiten.. lijkt stroever te gaan en dikkere vloeistof ofzo? @BM1987 ben benieuwd! Zaterdag de echo toch?
Aaaah wat spannend!!! Ik duim voor je!! Ik denk vanavond een test te gaan doen, of is het toch beter om deze in de ochtend te doen?
Ik zou het met de eerste urine van de dag doen. En anders niet teveel drinken dan blijft de verhouding het beste. Spannend!!!
@Theekopje1987 ga waarschijnlijk vanavond of morgenochtend testen. Normaal gesproken was dinsdag mijn NOD, dus dan zou het vandaag ook wel moeten kunnen lijkt mij. Verwacht er overigens niks van... maar er is natuurlijk een kleine kans. @Lalalaura jaaa ik zie het streepje! Spannend! Ben benieuwd wat de bloedtest aangeeft.
Nou meiden, we hebben gisteren gesprek gehad met de gynaecoloog en we gaan in januari/februari starten met IVF. Dit gesprek was om te bespreken waarom ze IVF aanraden en wat we er zelf van vinden. Volgende week een gesprek met de verpleegkundige over IVF zelf en daarna nog een gesprek over de medicatie. Ik verwacht dat we dan in januari of februari kunnen beginnen, afhankelijk van mijn cyclus, er is verder geen wachttijd gelukkig. De reden dat we IVF gaan doen is omdat ik een rommelige cyclus heb en is IUI lastiger te timen. Daarbij heb ik een iets lagere reserve eiblaasjes als andere vrouwen van mijn leeftijd. Niet direct alarmerend maar wel iets om in de gaten te houden de komende jaren. Ze gaf aan dat IVF beter te timen is en na overleg met de andere artsen waren ze het er over eens dat we dit beter kunnen gaan doen. Spannend!! Verder herken ik het gevoel van een aantal meiden wb hoe oneerlijk het soms is. Ik heb voorheen meerdere cliënten gehad waar uithuisplaatsing vaak voorkwam en dat ze gewoon kinderen bleven krijgen.... Bah bah! Wat ik zelf wel soms denk is dat dit een interessante en bijzondere weg is naar iets moois. Als dat moois er uiteindelijk maar wel gaat komen (voor ons allen)! Dikke knuffel voor iedereen!
Ik heb net te horen gekregen dat we niet verder mogen ivm teveel aanmeldingen. Volgende maand sta ik bovenaan.. vind het zo erg dat het voor ons bepaald word. Kan alleen maar janken nu, ik wilde zo graag nog 1x dit jaar en nu... nu weer wachten pfff
Superspannend! Wat vind je/vinden jullie zelf van het ivf-traject en de overstap ernaartoe? Fijn dat er geen wachtlijst is, dan kun je je er nu helemaal op gaan voorbereiden! En wat je zegt in de tweede alinea.. Een hele grote BAH! En idd.. zolang het uiteindelijk (voor ons allen) maar gaat slagen, dan heb je de lange weg ernaartoe er graag voor over!
Ach wat kut zeg...!! Ja dat is inderdaad nog het moeilijkste: zij hebben het voor het zeggen in die zin, terwijl jij zo graag gewoon snel verder wilt!!
Ik schrok eerst heel erg omdat ik het nog niet had verwacht. Maar ze heeft ons uitgelegd dat IVF voor ons veel meer kans geeft. Het is een beetje dubbel eigenlijk... Aan de ene kant denk ik dat dit de 'laatste' optie is om een kindje van ons samen te kunnen 'krijgen'. Maar aan de andere kant heb ik er wel een goed gevoel over. Nu is het natuurlijk wel duimen dat er een aantal mooie eiblaasjes gaan groeien en van goede kwaliteit zijn. Dit vind ik nog wel mega spannend! Het traject zelf (medicatie enzo) zie ik niet heel erg tegenop. Al geloof ik dat het verschrikkelijk zwaar is maar omdat ik nu thuis zit denk ik dat ik het wel redelijk kan handelen. En ik moet zeggen dat ik het besluit begrijp aangezien er maar 1 IUI door kon gaan van de 3, dus gaat er hoogstwaarschijnlijk veel tijd overheen voordat we weer goed kunnen timen.
Heel zwaar kl*te! Je stelt je er eigenlijk al een beetje op in dat je door kan, maar helaas. Shit zeg! Dikke knuffel