Ik heb deze vraag al gesteld in een zwanger worden, maar dacht dat dit misschien hier handiger is. Hoop niet dat dat een probleem is. maar ik ben dus al een jaar bezig zwanger te worden. omdat ik een lange, onregelmatige cyclus heb ben ik nu doorverwezen naar het ziekenhuis. Daar moet ik dus nog meer dan twee maanden wachten tot ik terrecht kan. Daar schrok ik eigenlijk van. Hebben jullie ook zo lang moeten wachten? Iemand anders tips? Ander ziekenhuis misschien? Groet Es
Ik neem aan dat je 2 maanden moet wachten voor 1e gesprek bij fertiliteitsarts? Zo ja dan is 2 maanden een normale wachttijd denk ik. Ik heb anderhalf maand moeten wachten voor 1e gesprek (wel al in eind 2011), maar op zich het vervolgtraject ging redelijk snel (alle onderzoeken etc)
Ja hoor, dat is helemaal niet raar als je een 'nieuwe' patient bent. Somd heb je geluk en is er net een plekje, maar dat is uitzondering. Ook in andere (niet-spoedeisende) specialismen is dit een gangbare wachttijd bij veel ziekenhuizen.
nou ik vind het toch best wel lang. Je kunt zeker overwegen om een ander ziekenhuis in de buurt te bellen en te vragen naar hun wachttijd. Maar let wel; als je daar dan patient bent en straks misschien vaker langs moet komen ivm behandelingen, wil je liever niet dat het ver van huis zit. succes!
Wij hebben een maand moeten wachten op onze eerste afspraak. uiteindelijk zijn we 2,5 maand na de eerste afspraak gestart met clomid. Het is inderdaad geduld hebben. Je krijgt dan onderzoeken en ze gaan kijken welk traject het beste geschikt is. Ik ben gelukkig wel in de eerste ronde clomid zwanger geraakt!
ik kon meteen terecht.. maar had daarvoor mijn spiraal eruit laten halen in het ziekenhuis. en een aantal maanden nadien was ik nog steeds niet ( normaal ) ongi geworden. dus toen ik opbelde en mij verhaal deed met de vraag hoe dit komt... kon ik de volgende dag al terecht voor een echo. en een week later had ik alle uitslagen van het bloedonderzoek en had ik de definitieve diagnose. en 3 weken later zat ik al aan de clomid. is super snel gegaan.. Heb dus heel veel marzel gehad. denk doordat ik mijn spiraal daar heb laten verwijderen.
Hier is het ook langzaam gegaan. Doorverwijzing van de huisarts gekregen, maar pas na 3,5 maand konden wij terecht bij de gyneacoloog (ivm drukte). Die heeft in een tijdsbestek van 3 maanden de onderzoeken gedaan (bloed, zaad, echo) en na de uitslag werden we naar huis gestuurd om het nog een half jaar zelf te proberen (moesten 2 jaar bezig zijn voor ze actie ondernamen).
Omdat het dubbel plaatsen van berichten niet is toegestaan doen we deze dicht met een verwijzing naar de ander: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/507399-meer-twee-maanden-wachttijd.html Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl