Waardevol, je staat erbij op onze lijst! Hoop idd voor je dat je eigen gyn terug is. Maar hoop nog meer dat je helemaal niet meer terug hoef, en dat 1 keer IUI genoeg is geweest voor jou! Kaboutertje, ja sorry ik vond het een beetje moeilijk om je te wijzigen in de lijst. Maar ik snap je wel hoor, t is moeilijk nu he? En je zei dat ik nu weet wat me de volgende keer te doen staat . Er komt geen volgende keer, ik ben (hoop ik) van de vierde IUI gewoon hartstikke zwanger. Hahahahaha, positief van me he? En over jou eigen topic die je heb gestart . Je heb gelijk hoor, je vraagt om advies, en niet om afkeurende woorden. Tjonge tjonge, sommige zijn wel heel erg kort door de bocht! Het zijn onzekere dagen nu voor je, sterkte! Klingemuis, helaas welkom bij ons. Spannend dat je eerste IUI er aan zit te komen! Heb je ook al hormonen en zo,of gaan ze daar pas mee beginnen met de IUI? Aan je pendels te zien moet je redelijk snel zwanger zijn na de IUI! Juulzon, wat kan jij geweldige berekeningen maken. Heb het met aandacht zitten lezen Hoop dat je gelijk heb en dat wij volgende maand gewoon een eigen topic kunnen starten. Deze zal dan heten, Wie nog meer uitgeteld begin Januari 2011? Fijn voor je dat de krampjes en zo nu weg zijn! Ik tel atijd vanaf de dag van de IUI, want dan is mijn ei gesprongen. Kunnen we natuurlijk uittellen door de Pregnyl, en dan 36 uur later. Marnat, wat duurt dat wachten toch lang op een ongi?! Hoop voor je dat die er snel is, en dat je weer verder kan gaan. BabyHope, hoe was de fm? Snapte niet waarom je typte ..@Brabbel, geen bloed geeft moed? Ik heb pas mijn IUI zaterdag gehad, dus nog geen bloed hier AUB! Volgens mij zit je een beetje in de war met iemand? 31december, krijg tranen in mijn ogen van je lieve woorden! En ik heb de ballonnen al gekocht, haal jij nog even de slingers? Dat feestje moet gewoon komen, want wij testen alle 4 hartstikke positief! Ik was echt heel trots op Brabbelman, en jou mannetje had ook een mooie score. Zal het aan de lente liggen dat ze nu ineens topscores halen? In de lente krijgen ze jeuk aan dr instrumenten!!! Hhahahahaahahaahahaha. Gelukkig voor jou een redelijke IUI gehad zoals ik lees Wel een grappige gyn Zonnetje, lees net heel je ego verhaal .. Het zit jullie ook niet mee met die familie van je mannetje. Denk dat je mannetje maar eens bij zijn lurven moet pakken en een goed gesprek moet hebben met m! Weet wel dat zijn familie er steeds voor zorgt dat er ruzies ontstaan, maar dat moet hij nog even inzien denk ik. Hoop dat jullie er samen uit gaan komen, want het is in de mmm al zwaar met een goede relatie, laat staan met een relatie die gespannen is. Dat is wel het laatste wat je wilt! Dikke knuffel voor je, kan je nu wel gebruiken . (Brabbel slaat nu armen om zonnetje heen .HUG HUG) PS, Stomme schoonloeder heb jij!:x
IUI-meiden Be Happy (35): 8x IUI mislukt 9e IUI 6 april gehad (op wachtlijst voor IVF) BabyHope: 1e IUI zwanger (mk 4wk), 2e IUI 09-03 mislukt Brabbel1988 (22): 3x IUI mislukt 4 e IUI op 10-04 Brechtjemvj: 1e IUI op 23-03 mislukt Chichi: 1e IUI op 18-03 mislukt Dancer4fun: 1ste IUI 23 maart mislukt Dopey (34): 5e IUI (1e na ma) mislukt; ei gemist; 6e-7e IUI mislukt; rustronde; 8e IUI raak! (vmk). IUI 3.2 10-02 mislukt, IUI 3.3 06-03 mislukt IUI 3.4 27-03 mislukt Dreamer83: 1e IUI-D in feb/mrt, maart donorvoorstel Helena115, HSG op 8 april, IUI in Mei. Ivon: 1e IUI mislukt, 2e IUI 28-02 mislukt,3e IUI 27 maart Janan: 3e IUI mislukt Jem1979:1 e IUI op 3 april. Joyce Lyn: 19 maart 1e IUI mislukt Juulzon (33): 1e IUI 22-02 mislukt, 2e IUI op 13-03 mislukt, 3 e IUI 10-04 Kaboutertje: 2e IUI 01-03 mislukt 3 e IUI gehad op 26-03 zwanger? Mandy 80: IUI 06-03 mislukt Marni: 1e IUI 27-01 mislukt, 2e IUI 22-02 mislukt, 3e IUI 18-03 mislukt MilkHd (31): IUI 03-12 mislukt, 2e IUI 22-01 mislukt, 3e IUI 11-03 mislukt,4e IUI 05-04 Nataly1972: 4e IUI 09-03 mislukt Oasis: 4xIUI mislukt 5 e gehad testen vanaf 26-04 Pearl29: 2e IUI mislukt, 3e IUI 14-03 mislukt, ZOMERSTOP. Puck1234: 1e IUI (mk 9w), 4e IUI mislukt, 5e IUI mislukt, 6e IUI mislukt Rozemarijn1981: 1e IUI mislukt, 2e IUI ? Salcia:1 e IUI 8 April. Sammie88 (21): 1e IUI mislukt, 2e IUI mislukt, 31 maart IUI gehad Saskia1984: In afwachting van IUI,gesprek 29 april. Spannendetijden: 3e IUI 20-03 Tracey: 4xIUI mislukt Trotse moeder: 1e IUI 22 maart Waardevol: 1 e IUI 9 April gehad. Willemijnp: IUI 13-02 mislukt, nu pil ivm cyste, Wondertje79: 1e en 2e iui mislukt, 3e IUI april? Zeehondje (29): 5x IUI mislukt 6 e IUI 7 april gehad Zonnetje1980 (30): 3e IUI 31 maart gehad 31dec2008 (29): 1e IUI 10-03 mislukt,2 e IUI op 10-04 Wachtbankje Ivon: testen vanaf 10-03 Sammie testen vanaf 14-04 Zonnetje: testen vanaf 15-04 Milk: testen vanaf 17-04 Jem: testen vanaf 17-04 Be Happy: testen vanaf 20-04 Salcia: testen vanaf 22-04 Waardevol:testen vanaf 23-04 Zeehondje:testen vanaf 24-04 Juulzon:testen vanaf 24-04 Brabbel:testen vanaf 24-04 31 december:testen vanaf 24-04 Oasis: testen vanaf 26-04 Zwanger!! Hope76: was in afwachting van IVF....wondertje verricht. Ineke: na 5e IUI en laparoscopie Ongeduldig: na 1 e IUI. Kuipersl Minke: na 3 e IUI. Jufkyo: na 1 e IUI. Angelica: na 2 e IUI. In afwachting van IUI Zyta Saskia1984, afspraak op 29 april! Helena115, IUI in mei. Geen IUI meer IVF/ICSI: Chantal76 & Klingel & Marnat (ICSI in mei/juni) & Robing & Teddy13 & Timon & Traantje & Botervliegje & Joontje Waardevol toegevoegd op wb en lijst!
Nou dat bedoel ik dus net met wat zonnetje zegt. Maar goed ga ik toch lekker alleen. ( waarschijnlijk zal hij wel bijdraaien. Maar hij heeft zijn werk al heel lang moeten laten liggen door andere werkzaamheden, dus loopt hij wat achter: stress)
Ik lees sinds vorige week gezellig mee en zet af en toe een berichtje neer, want jullie bijhouden is een ware dagtaak haha! Maar dat dit moest ik toch even kwijt: Jouw man gaat werken???... wat een lullo!!:x Maar dat heb je 'm waarschijnlijk ook wel duidelijk gemaakt denk ik zo. Wel fijn dat je een echo krijgt zo vroeg. Zijn je testen al wat donkerder?
Testen zijn onderweg, dus hopelijk kan ik morgen testen. maarre hij gaat wel mee hoor Dit is zijn eerste reactie. Hij weet ook niet wat nu: eerst zei hij geen streep, nu gelooft hij dat het goed blijft gaan. Ik geloof dat hij het zelf ook allemaal niet meer weet.
Tsja, het valt ook allemaal niet mee als manzijnde vanaf de zijlijn toekijken en niet voelen wat jij voelt. Mijn man weigerde te stoppen met roken, totdat de fertiliteitsarts 'm te grazen nam en direct doorstuurde naar de rookstop-poli. Inmiddels is hij keurig gestopt. Alleen zo jammer dat zij moest ingrijpen en ik het niet zelf voor elkaar kreeg... Succes met de echo en met testen Kabouterje!
kaboutertje ik ga heel erg voor je duimen meiss!!! en jekrijgt nu zo vroeg de echo in geval van de eerdere mk-en toch!!! vind ik wel netjes dan dat ze je laten komen.. @brabbel ik denk het ook dan jah hahhaa sow ik krijg het niet eens gevonden of ik rol erover heen ja nou blijkbaar was het dus een foutje hahaha
Dank je brabbel. Man weet heus wel dat een deel van de ruzies komen door zijn familie. Maar dan vooral omdat ik dus dwars lig ten opzichte van zijn familie en dus voor mezelf kies. Hebben hier al zo vaak overhoop over gelegen. Maar als ik zeg dat het me opvalt dat zijn ouders zo weinig komen, dan klapt hij helemaal dicht. Want dat zijn dingen die hij ook wel ziet. Ze wonen ruim een uur bij ons vandaag. En zijn broer op 15 min en ze past elke week op haar kleinzoon. Merk ook wel dat hij het bv niet leuk vind dat ze nog niet naar onze caravan zijn komen kijken. Niet eens hebben gevraagd of ze een keer kunnen kijken. Hoeft ook niet meteen, maar gaat meer om het idee. Mijn ouders wonen om de hoek bij mij. Dus die waren meteen geweest. Hij draait vast wel bij hoor, is meestal al gebeurd. En als mijnheer besluit deze ronde niet voor iui te gaan, dan ga ik zeker niet mee dat weekend. Want dan heb ik daar dus ook even geen zin in. Had er al geen zin in, hoewel schoonzus wel wat bijgedraaid is na lange tijd. Maar alle aandacht is nog steeds voor haar en het neefje als we er zijn. Wat ook wel logisch is soms. Maar voelt niet altijd fijn. En als ik wel voor iui ben gegaan dan kan zijn familie eens een keer zien hoe het echt met me gaat in die weken. Maar dat ga ik hem vanavond wel even uitleggen denk ik. Want verwacht evt morgen de ongi (vorige 2 keren wel na de iui in ieder geval). En is dan toch handig als ik weet dat ik ziekenhuis kan bellen he. Maar nadeel is dat ik dus deel van de avond weg ben. Maar hoop gewoon op een knaltest eind van de week. Probeer nog hoop te houden. Net topic gelezen over eerste symptomen (is heel slecht inderdaad). En dan denk ik soms toch van zal het toch zo zijn. Maar ja, je lichaam kan je ook zo voor de gek houden. Maar zie bij veel dames dat ze het vaak koud en heet hebben bv. En dat heb ik deze ronde ook heel erg. De misselijkheid heb ik alle maanden, dus dat is niks nieuws. En heel erg moe soms. Maar ja, is toch nog even afwachten jammer genoeg. Durf ook nog niet te testen. Want zit nog niet aan mijn nod. @kaboutertje; je zou ze toch he die mannen. Maar hij gaat vast wel mee inderdaad. Waarom hebben we geen handleiding van hun gekregen vraag ik me soms af.
Hallo allemaal. Even ego berichtje ben nog niet ongesteld moest normaal gesproken gisteren worden! Maar voel het wel aan komen dus denk vandaag of morgen! Ik lees morgen alles even en dan reageer ik op jullie! Fijne maandag!
@ Klingemuis, helaas ook welkom in dit topic. Ik wens je veel succes met je eerste iui. @ Zeehondje, babyhope en Sammie88, ik help ook altijd mee als mijn man zaad moet inleveren. Alleen is het wel afhankelijk van de situatie. De laatste keer heeft hij het alleen moeten doen boven, toen had ik zelf een oppaskindje lopen hier. Dan kan dat uiteraard niet. @ Juulzon, het was idd mijn eerste iui. Was niet echt leuk dat die vrouw zo deed nee. Ik voel nog niks. Heb nog geen idee of het raak is. Voor jou ook een goede werkweek. @ Marnat, balen dat je test wit was. Hopelijk word je dan nu gauw ongesteld. @ Babyhope, succes straks met je FM. @ Kaboutertje, wanneer zou je NOD moeten zijn? Aangezien je licht positief test... @ 31 december 2008 gestopt, ik ga denk ik inderdaad niet eerder testen dan 23 april. Het is voor mij ook allemaal nieuw. En ik wist niet dat na lange tijd de Pregnyl nog in je lijf kon zitten met HCG, dus dan weet ik dat nu. Ik ken je trouwens ook nog van dat topic die ik toen een keer gestart was: "in januari 2009 gestopt met de pil" Helaas dat wij elkaar nu hier weer tegen moeten komen. Maar wel leuk om weer te kletsen... Ik duim voor je dat het raak mag zijn, na je 2e iui. @ Angelica, hoi. @ dancer4fun, hoi @ Zonnetje1980, dat is een goede tip, dankje. Zat inderdaad al na te denken hoe ik kon reageren als er een paar pagina's volgekletst zijn.... Nu heb ik dan ook een extra scherm openstaan. Doet zeer he met een tangetje. Hoop dat ik dat maar één keer zo mee heb moeten maken. Bloedde het bij jou toen ook heel erg? Succes voor jou op het wachtbankje. Veel plezier met uit eten gaan met collega's. @ Brabbel1988, bedankt voor het zetten van mijn naam op de lijst (ook wel helaas eigenlijk...) @ Mv1977, jij ook hier? Wat goed dat je man gestopt is met roken. @ Ivon, hoi. Hoop voor je dat je niet ongesteld word, maarja je zegt dat je het al voelt aankomen... @ Hier, ik voel nog niks verder... Ik voel me niet anders als anders en heb niet bepaald het gevoel dat ik een innesteling heb gehad of zo. Maarja tis nog steeds afwachten en allemaal nieuw voor me...
Nou, mijn hoop is over hoor. Net al een beetje bruin bloed verloren. Dus komt ongi vast vandaag of morgen door. Is nog geen dag 1, gezien het nog niet rood was. Maar baal dus wel al. Had zo goede hoop nog. Op naar poging 4 dus maar. Zucht.
Inderdaad. Was nog heel weinig, maar zo begint het bij mij altijd. Ben er ook niet blij mee. Heb soms ook wel de angst dat het nooit gaat lukken. En dat iedereen om me heen straks kinderen heeft en wij niet. Maar probeer moed te blijven houden. En nu baal ik dus wel dat ik vanavond ook nog gezellig moet zijn met het etentje. Voelde me al niet fit en nu helemaal niet meer dus. Maar ja, big smile opplakken en maar weer gaan.
Ivonn : duim voor je dat het toch weg blijft. Zonnetje: jij had het over de zomerstop: 2mn stop van het zh en wij moeten ook nog op vakantie dus 3 mnd Wat balen meid! Hier tellen ze dat trouwens al als dag 1. En idd the show must go on Juulzon: ustrogestan geven ze hier niet om eem mk te voorkomen. Wel om het bmslijmvlies dikker te maken. Bij mij komen d emk-en waarschijnlijk door de uteris bicornis. Waardevol: ik had afgelopen vrijdag mijn NOD
zonnetje@ Ballen meis knuffie voor jou. En je familie geen rekening houden met het ziekenhuis pff, jou ei doet wat hij wil en wat wij willen. wij mogen helemaal niet weg straks. dat is ons gevraagd of wij weg gingen , ja mis een dagje. ligt er ook aan hoe lang ze me aan de pil zetten. maar dat horen we woensdag wel denk ik. hier is ongi door gekomen. de start van de pil zou gewoon woensdag kunnen, en nu ga ik genieten van mijn laatste ongi voor lopig en de isci straks dan goed aan slaat.
Bij ons is dag 1 als het rood bloed is. En het was nu nog bruin. Mocht het zo zijn dat het alsnog rood wordt vandaag pas ik het aan. Maar bel hoe dan ook pas morgen, gezien de situatie met manlief. Zal hem niet helemaal negeren en doen wat ik wil. En ik wacht meestal tot het wat meer is. Maar dit is voorteken dat het er wel aankomt jammer genoeg. Daar gaat mijn kerstcadeautje.
@marnat; gezien deze vakantie al een paar keer niet door ging hebben ze nu maar besloten dat het nu moet. En als wij niet meekunnen jammer dan. Ze hebben alleen geen idee wat voor problemen het in onze relatie oplevert jammer genoeg. Jeetje marnat, helemaal niet weg. Dan heb ik nog niet zo heel erg te klagen eigenlijk. Ga regelmatig in het weekend weg. Hopelijk houden ze je niet te lang aan de pil.
he marnad, sterkte meid, ik had nog zo hard voor je geduimd... Maar iodd, nu kun je eindelijk echt door voor ICSI en geniet maar want dit wordt echt je laatste ongesteldheid voor de komende maanden (aangezien je door de ICSI gewoon zwanger wordt!!! zonnetje: ja dat gevoel had ik de vorige keer ook heel erg, en dan zie en hoor je om je heen ok nog allemaal kindjes en zwangere, dat kan ik dan af en toe ook echt niet hebben. Meid heel erg veel sterkte, een dikke knuffel en de 4e IUI is gewoon die van jou en krkijg je dan een voorjaarskindje, net als wij allemaal op het wachtbankje!!!!!!!!! Ik heb ook wel eens problemen met mijn schoonfamilie hierover (over vanalles eigelijk), blijft toch altijd een moeilijk onderwerp, maar het komt ook vooral omdat we als familie gewoon zo verschillend zijn, ik ben echt heel anders (vrijer) opgevoed dan mijn vriend en dat merk je echt in alles wat je doet, en dat wil dan nog wel eens behoorlijk botsen (en in hun ogen ben ik dan altijd de schuldige..) de vorige keer heb ik voet bij stuk gehouden en toch eens even heel duidelijk gemaakt dat het niet altijd aan mij ligt, volgens mij schrokken ze daar toen wel van... En op zich zijn ze echt heel lief en aardig en zo maar over sommige dingen..... Maar ik hoop echt voor je dat je of niet hoeft tegaan of juist wel en dat ze dan idd maar eens zien hoe je je voelt en dat ze misschien wel eens wat meer interesse in jullie mogen tonen!!!