IUI deel 2

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Sammie88, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    lol hope je kunt niet vluchten meid :D vluchten is te laat we volgen je op de voet
     
  2. natjuh026

    natjuh026 Bekend lid

    Jan 4, 2008
    796
    0
    0
    pm
    omg arnhem
    @ Hope wow super meid gefeliciteerd geniet van dit wondertje

    @ Helena sterkte meid ik wil wel even zeggen kan zijn dat ze de Iui misschien uitstellen. Was bij ons namelijk wel zo omdat wij ook spontaan zwanger waren. Kregen toen te horen dat we nog een half jaar zelf moesten proberen. Ik zei en de zaad uitslagen dan mijn man had namelijk 3%. Nou hij zei dan doen we in januari nog 1 keer een zaadtest en dan kijken we nog een keer. Maar zoals het nu is een half jaar zelf proberen. Nu hebben we vrijdag te horen gekregen dat wij iui krijgen omdat de uitslag nog slecht was nu 13%. Dus meid hou daar wel rekening mee want dit was voor mij echt een domper om te horen dat we weer een half jaar moesten proberen. Wij zouden namelijk eerst in november beginnen maar ik was in oktober spontaan zwanger. Dus hou er rekening mee ik bedoel het goed
     
  3. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    @hope: gefeliciteerd, geniet ervan. Vroeg om een zwangere en zie.
    Was er bij jullie een oorzaak dat het niet lukte of niet?

    @janan: ik zou me over dat druppeltje inderdaad geen zorgen maken. Tip voor de volgende keer, naald even langer in je buik laten zitten, maar ook dan nog kans op druppel erna.

    @timon: hier was het echt gewone sneeuw. De weg is hier wel weer schoon, maar nog wel hier en daar wit hoor.
    Gisteren heb ik genoten van de mooie witte bomen enz.

    @spannendetijden: hier ook wel beetje zo gevoel hoor. Ze zijn toch inwendig bezig geweest bij je. Dus kan best door iui komen.

    Ik moest minimaal 2 dagen overtijd zijn van manlief. Omdat ik soms dagje later ongi wordt. Maar ik redde de vorige iui dag 13 maar. Maar wat je zelf wilt natuurlijk.

    @zeehondje; balen voor je. Je had zo goed gevoel. Verwen je maar lekker. Kan me je verdriet goed voorstellen.

    @brabbel: jammer dat het niet zo mag zijn. Een cyste kan vanzelf verdwijnen, zo niet moet hij verwijderd worden. Ik hoop dat hij vanzelf weg is gegaan bij je. Had in dec een kleine cyste maar die is gewoon verdwenen.

    @helena: welkom, heb je al gesproken bij slechte kwaliteit sperma. De wachttijd voor iui is per ziekenhuis verschillend. En afhankelijk van welke onderzoeken ze willen gaan doen. Ik had in augustus mijn intake en heb in dec de 1ste iui gehad. Dit door alle onderzoeken die ze eerste wilde doen. Maar dat is dus per ziekenhuis verschillend. Vraag het aan het ziekenhuis zelf. Toen alle onderzoeken goed waren kon ik meteen beginnen.


    @puck: succes met wachten. Ga echt niet breien. Heb ik pasgeleden al geprobeerd om te doen, maar kan dus helemaal niet breien. Raak ik alleen gefrustreerd van omdat ik na 3 pennen geen naald meer ertussen kan krijgen.


    Ego: hier vandaag de 1ste fm gehad. Heb deze ronde meer hormonen moeten spuiten omdat ik vorige ronde maar 1 ei had. Ze streven naar 2.
    Nu maar weer 1 ei wat mooi is en wat kleintjes onder de 10mm. Kan nog wel meegroeien. Ze groeien wel sneller deze ronde door hoeveelheid hormonen.
    Eitje was nu al 14mm. Dus ik denk dat het vrijdag of zaterdag de iui gaat worden.
    Ga mijn best doen om goed te onstspannen en hopelijk is de tang niet nodig. Zit niet te wachten op weer 2 weken alleen op de bank te kunnen zitten namelijk.
    Afleiding van werk kan lekker zijn.
    Nu woensdag weer voor de fm. Ben benieuwd wat het dan is.

    De echoscopist was volgens mij nieuw. Ze had nog een beetje moeite met de apparatuur, deur mocht niet op slot voor het geval ze hulp nodig had van colega. Gelukkig wel gordijn dicht. Maar duurde dus wel even vandaag.
    En jammer genoeg had ze geen echo uitgeprint van ei, die verzamel ik namelijk. Stel dat het gelukt is heb ik ook een echo van ei. Dus woensdag even vragen.

    Voor iedereen op wachtbankje sterkte.
    En de rest een prettige dag
     
  4. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Goedemorgen!

    Zeehondje, Nogmaals hier een hele dikke knuffel!
    Het moet gewoon ook eens jullie tijd worden!

    Hope, Gefeliciteerd! Precies op het moment dat je het niet meer verwachtte, gebeurd het, super!

    Brabbel, balen van je cyste meis, hopelijk verdwijnt hij nog vanzelf!

    Zonnetje, Ik duim voor je dat er meer follikels gaan door groeien :D!

    Meiden die wachten succes!

    Hubbie heeft vandaag de afdeling gebeld, en mag morgen een FM om 11.50 bij de Gyn ipv woensdag.
    Iedereen vond het erg laat, dus dat maakte mij behoorlijk onzeker.
    Dus waarschijnlijk ook IUI eerder, maar dat hoor ik morgen :).

    De reden waarom wij met IUI zijn begonnen, ik heb een allergie reactie op de sperma van mijn Hubbie :)
     
  5. Marni

    Marni Bekend lid

    Apr 26, 2007
    770
    17
    18
    Gefeliciteerd Hope! Nu is de tijd van genieten eindelijk aangebroken!
     
  6. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    @sammie: gelukkig dat je eerder mocht. Vond het inderdaad best lang voordat je weer terug moet. Hier een fm om de dag vanaf dag 9 en als hij groter is dan 15 of 16mm elke dag.
    Succes met je fm en iui.

    Wat moet ik me voorstellen bij een allergische reactie? Maak je dan soms antistoffen aan tegen zijn sperma? Heb hier weleens van gehoord namelijk.

    Hier heeft mannetje antistoffen tegen zijn eigen sperma. Waarschijnlijk ooit gekregen door een ontsteking.
     
  7. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    De bloed vertoont geen antistoffen.
    Heb echt een huidreactie, het zwelt bij mij op van onder, het word vuurrood en het brand zo erg!
    Je kan het vergelijken met alcohol op een wondje..

    Nu wacht ik op een afspraak bij het UMCG voor een allergietest, en gaan ze kijken of ze er medicatie voor kunnen maken..
     
  8. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    @sammie: dat is erg vervelend. Lijkt me ook heel lastig met de sex voor de fun om eerlijk te zijn.
    Hopelijk kunnen ze er iets aan doen.
    Sterkte
     
  9. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    brabbel; toch jammer dat je niet in de tussenronde zwanger bent geraakt. Maar de kans was idd wel een stuk kleiner.
    Hoop dat je snel de iui gaat krijgen.

    helena; heb jij zelf ook al alle onderzoeken gehad???

    spannendetijden; ik wacht uit zekerheid ook zeker tot ná mijn nod. Dus ik zou het als ik jou was volgend weekend pas doen.

    zonnetje; vorige keer bij mijn laatste FM heb ik ook een uitdraai gevraagd. Deze zit in mijn portemonnee. Hoopte dat ie geluk zou brengen, maar helaas. Ga denk ik wel nu ook een uitdraai vragen. Is toch leuk om te kunnen laten zien als er een mooi kindje uit gegroeid is later.

    sammie; hoop dat je morgen een mooie FM hebt!
     
  10. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    IUI-meiden
    Angelica:
    1ste IUI BBZ,
    Babii: 1e IUI 28 januari 2010
    Babysss (27): 2e IUI op 05-12 mislukt
    Be Happy (35): 5x IUI in eigen cyclus met Pregnyl mislukt. 6e IUI 16 januari 2010. Daarna op wachtlijst voor IVF
    Brabbel1988(21): IUI op 01-12, mislukt.December geen IUI ivm cyste en ei gemist.
    Chichi: 1e IUI in januari
    Coni: 6e IUI laatste, testen vanaf 26-12
    Dopey (34): 5e IUI (1e na ma) mislukt; ei gemist; 6e en 7e IUI mislukt; rustronde; 8e IUI raak ! helaas vmk. IUI take 3, poging 1: 20-1
    Dreamer83: 1e IUI-D in feb/mrt
    Esmeee: 1e IUI december (Clomid)
    Ester75: januari
    Ineke1983 (26): 1e, 2de, 3de en 4de IUI mislukt... => operatie
    Helena115: 1e IUI januari,19e getest zwanger, 21e mk
    Janan: 3e IUI 25 januari
    Joontje: 5e IUI op 12-12 met utrogestan mislukt
    Juulzon: 1e IUI februari
    Ladypink: 1e IUI mislukt, 2e IUI 26-11 mislukt
    MaaikEmile: 1e IUI feb09 mislukt, 2e IUI juni09 mislukt, 3e IUI dec09 mislukt (pregnyl)
    MilkHd (31): IUI op 03-12 mislukt, 2e IUI op 22-01
    Moppie 1279:
    Nataly1972: 1e en 2e IUI C100 mislukt, 3e IUI met C150 mislukt. Nu rust en in afwachting van 4e IUI
    Natjuh026: Afwachting IUI
    Puck1234: 1e IUI (mk 9w), 4e IUI december,5e IUI 28 januari
    Ren: 1e IUI 21 januari
    Sammie88(21): 1e IUI Januari 2010
    Spannendetijden: 1e IUI 16 januari 2010
    Tracey: 1e, 2e, 3e en 4e IUI mislukt
    Wondertje79: 16 dec 1e iui, testen vanaf 31 dec Mislukt
    Xsannex: 1e IUI 15 december, testen vanaf 30 december
    Zeehondje (29): 1e, 2e, 3e en 4e IUI mislukt
    Zonnetje1980 (29): 1e IUI mislukt

    Wachtbankje

    Be Happy: testen vanaf 30-01
    Spannendetijden: testen vanaf 30-01
    Willemijnp: testen vanaf 30-01
    Dopey: testen vanaf 03-02
    Milk: testen vanaf 03-02
    Ren: testen vanaf 04-02

    Zwanger!!

    Hope76 (Was in afwachting van IVF....wondertje verricht)

    In afwachting van IUI
    Zyta
    Angelica
    Natjuh026

    Geen IUI meer
    IVF/ICSI: Chantal76 & Klingel & Marnat & Robing & Teddy13 & Timon & Traantje & Botervliegje& Joontje
    Stop mmm:
    Rust:
     
  11. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Hey meiden,

    Na mijn operatie laparoscopie op 14 januari 2010 ben ik toch doorgegaan met injecties zetten.

    Helaas had me lichaam een erg vertraagde reactie, maar er zitten nu 2 eitjes met een slijmvlies van net 7 mm.

    Het slijmvlies is bij mij het probleem, die blijft zonder Progynova 3 mm. Gelukkig is hij nu 7 mm, maar dat is nog erg minimaal.

    Aanstaande donderdag om 11.00 uur heb ik de eerste IUI. Vindt het ontzettend eng want ik en eendenbekken gaat niet samen.

    Het HSG onderzoek moest zelfs een laparoscopie worden, maar voor 1x moet het wel lukken toch.

    Liefs
     
  12. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    Bij ons draaide ze de vorige keer elke keer een echo uit.
    Zag toen dat ze die gewoon weggooien, dat vond ik zonde. Dus maar gevraagd of ik hem mocht hebben. Vorige ronde had ik er 2 of 3 mee. Maar die brachten me ook geen geluk. Net zoals het toespreken van mijn eitjes en zaad niet had geholpen.
    Ga het gewoon weer proberen deze ronde om ze lief toe te spreken en aandacht te geven.

    Maar deze mw draaide ze dus niet uit jammer genoeg, had ik niet op gerekend. Dus dan maar woensdag. Hopelijk is het ei genoeg gegroeid dat ik donderdag niet hoef. Want dan kan ik vrijdag nog de iui doen.
     
  13. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Babbi, Wat goed dat je na je operatie gelijk door mag doen... Ik word op dag 10 geopereerd (woensdag) en dan vanaf 1 februari alweer Duphaston om duivels te laten doorkomen...
    Dan pas vanaf dag 2 menopurspuiten...

    zonnetje, mijn gyn neemt elke keer verschillende printjes, die gaan dan in mijn dossier... na 2 maanden gooit hij de ouden eruit (in de vuilbak)
     
  14. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Zo rond de 7 mm heb ik altijd rond het zetten van de pregnyl. Dus ik denk dat je je daar geen zorgen om hoeft te maken hoor!
    Sterkte met de eerste iui en hopelijk de laatste!
     
  15. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    @babii: gelukkig dat je nu voor de iui mag. Ik had de vorige keer 0,9mm. Geen idee wat nodig is. Probeer te ontspannen voor de eendebek. En een beetje hoesten en zuchten wil ook weleens helpen. Hopelijk gaat het lukken bij je. En is inderdaad 1x genoeg.
    Maar ja die zekerheid krijg je er niet bij helaas.
    Succes
     
  16. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Nee, inderdaad. De zekerheid krijg je er niet bij. Je hoopt altijd dat het gelijk raak is, maar in de praktijk gaat dat vaak anders.

    Had het ook niet verwacht hoor dat het zo snel zou gaan! De gyn overviel me er eigenlijk mee, maar goed.

    Het wordt nu allemaal nog "echter" die hele MMM hé? Bedoel, qua seks is het niet spontaan meer nu, kan gelukkig weer wel. Niet meer klussen op commando, al vindt ik dat zelf fijner als IUI.

    Toch ben ik dankbaar dat ik zo snel geholpen wordt.

    @ ineke, als ik het terug mocht draaien zou ik nooit meer gaan spuiten als die buik niet genezen was. Damn wat deed dat een zeer. Nu gelukkig niet meer :D.
     
  17. Marni

    Marni Bekend lid

    Apr 26, 2007
    770
    17
    18
    Nou wij hebben vandaag de eerste FM gehad en dat was meteen al goed, 3 eitjes zelfs, 2 van 18mm en 1 van 14 mm, dus net op het randje, als het deze poging niet lukt moet ik volgende poging ook minder Puregon gaan spuiten. We hebben nu woensdag de inseminatie dus dat wordt spannend. Wel een grotere kans op een meerling met dit aantal maar ook een grotere kans om zwanger te worden, m'n man trok wel een beetje wit weg toen hij dat hoorde :D
     
  18. Timon

    Timon VIP lid

    Sep 4, 2008
    10,015
    0
    0
    Gelderland
    Meiden, wat een drukke week met fm en IUI. Ik wens jullie veel succes!

    Marni, zit je man niet op een meerling te wachten?

    Sammie, wat een lastige allergie heb jij! Heb je dat altijd gehad?

    Vanmorgen zijn we bij de genetisch specialist geweest om uitleg te krijgen over het Klinefelter Syndroom. Dit blijkt niet genetisch doorgegeven te worden, maar bij het splitsen van de genen tijdens groei embryo er wel of niet in te zitten. Het is een toevalstreffer als je kindje het zal hebben. Zie het als het Down Syndroom. Dat is ook niet erfelijk.
    De arts heeft het heel duidelijk uitgelegd en had een uur voor ons. Dit bleek te komen door de druk die ik erachter had gezet, want eigenlijk had ze geen spreekuur! Zo fijn dat ze dan alsnog ruimte voor ons hebben gemaakt. :)
    Nu nog op het telefoontje van de gyn. wachten.
     
  19. Marni

    Marni Bekend lid

    Apr 26, 2007
    770
    17
    18
    M'n man zal net zo blij zijn als ik als ik zwanger ben maar hij zal wat langer aan het idee moeten wennen als het een meerling wordt denk ik ;)
     
  20. Timon

    Timon VIP lid

    Sep 4, 2008
    10,015
    0
    0
    Gelderland
    Hier wil manlief maar 1 ding: dat we zwanger zijn! Of het dan een meerling is maakt niet uit. Dan moet hij even doorbijten.;)
     

Share This Page