Goedemorgen Dames, Ik zou graag jullie ervaringen willen horen mbt IUI Wij hebben gisteren te horen gekregen dat wij naar de intake mogen. De rede voor IUI is het hoeveelheid zaad van manlief (6 miljoen) hoe gingen jullie om met de eerste x IUI en na hoevaak was het bij jullie raak ? Als het bij ons na 3 rondes niet raak is moet ik wel even een kijk operatie hebben voor de eileiders te controleren. ze vond hier geen haast in zitten omdat mijn cyclussen keurig zijn. ik hoor het graag Misschien is een NOD lijst met iui ook een idee ?
Hier bij 2e keer iui zwanger. Ik vond dr behandelingen (clomid, pregnyl en de inseminatie zelf) meevallen. Na de nergens last van en kon daarna weer aan het werk. Geen bloeding gehad, maar dit verschilt. Laatste iui 0.9milj opgewerkte zaadcellen. Niet veel, maar dat toch een goeie tussen Nu weer afspraak staan en hopelijk binnenkort weer beginnen !
Na ruim 1 jaar en 8 maanden niet gelukt om spontaan zwanger te raken..Alles is gewoon goed bij ons.. Ik ben vorige week vrijdag gestart met Clomid 50mg, gisteren laatste pil.. en heb aankomende maandag de eerste echo.. Vind het heel spannend!
Ik heb het onderzoek van de eileiders vooraf gaande van de iui gehad. Hier waren geen bijzonderheden. Wij waren onverklaarbaar onvruchtbaar. Uiteindelijk bij iui 3 zwanger geraakt met 180 milj zaadcellen. Wij hadden net dat extra zetje nodig in de goede richting. Ik heb wel puregon en pregnyl gespoten om meerdere eicellen te laten groeien. Uiteindelijk zwanger geraakt toen er 3 eitjes waren. Wel in verwachting van 1 kindje.
Woow wat mooi zeg!! Ik hoop dat wij ook die extra zetje ook nodig hebben! Wat lijkt me dat toch mooi als je na al die jaren eindelijk een positieve test hebt!
Hier bij iui 2 zwanger geraakt na opwerking hadden wij maar 0.3 milj zaadcellen. Maar 1 daarvan groeit nu uit tot een grote jongen. Vond de behandeling niet veel voor stellen, behalve dat het gewoonte wordt dat he van onder even wordt bekeken.
Met 1 eitje toch bij de eerste iui zwanger. Verder niets te gelaten die dag. 10 min liggen na de iui en toen naar een pretpark
Ja verder was alles goed. Hoop dat het snel raak is. Ik had trouwens ook eileiders onderzoek vóór de behandelingen
Ook hier onverklaarbaar onvruchtbaar.. Bij onze eerste dochter was het de eerste iui raak met behulp van clomid na bijna 2 jaar zelf proberen Nu net bevallen van onze tweede dochter, deze was raak bij de tweede iui zonder hormonen na weer ruim een jaar zelf proberen..
Na 6x OI zijn wij over gegaan op iui en het was de derde poging raak. Opbrengst: 44 miljoen zaadcellen en ik had 2 eitjes die mee deden (waarvan 1 bevrucht).
Hier 2x zwanger geworden met iui na jaaaren van zelf aanklooien. De eerste keer zwanger was van iui 3, en man was toen net ziek geweest dus we hadden ineens maar 0,3 miljoen zaadcellen. Normaal altijd iig >1 miljoen. Ze hebben het toch gewoon ingebracht... en voila... zwanger! En nu zwanger van de 2e. Dat was met iui6. Toen met 3,5 miljoen opgewerkte zaadjes. Duurde dus wel wat langer maar ik ben inmiddels ook 40+. Misschien dat dat ook meespeelde. Ik heb altijd iui in eigen cyclus gehad want ik ben super regelmatig, echt 28 dagen, kun je de klok op zetten. De iui was ook echt altijd op een zaterdag met precies 4 weken er tussen. Dat was ideaal want daardoor nooit hoeven vertellen op het werk.