IUI in 2011.....wie nog meer??

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door anita85, 16 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ongeduldje31

    Ongeduldje31 Fanatiek lid

    16 jul 2011
    1.001
    29
    48
    Oh tori spannend, ik hoop t zo voor je!
    Idd vervelend zo'n lichaam wat je voor de gek houd. Heb ik hier ook last van. Nog een weekje op t wachtbankje.
    Maar nu lekker slapen!
     
  2. mandy7731

    mandy7731 Lid

    28 jul 2011
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    @tori, succes met testen vandaag!!
    Ik zit hier heel hard voor je te duimen!!

    @ongeduldje&gompelientje.. Een week voorbij net als ik.
    Sterkte met wachten. Ik vind het lastig om m'n geduld te bewaren
    Succes!
     
  3. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    @alle ladies: net getest... en hij was heel erg negatief :eek:(
    werd wakker met mega hoofdpijn ... dat zou kunnen komen doordat de ongestelheid op komst is. Jammer :eek:(
    Nu maar een croissantje eten en lekker op de bank met een theetje erbij.
     
  4. moedertje2

    13 jun 2011
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden
    Morgen is de dag van de waarheid dan moet ik het worden
    Als ik me bh aan had deden me borsten best wel pijn
    Heb vandaag een grotere aan getrokken en geen last gehad
    Als ik veel doe heb ik pijn in me rug als ik getest heb dan
    Horen jullie het van me

    Tori3 balen voor je zeg dat ie negatief was

    Alle andere meiden veel succes allemaal
     
  5. ikkeB

    ikkeB Fanatiek lid

    15 jun 2011
    1.428
    0
    0
    tori, wat jammer dat het niet raak is! Of was het testen te vroeg?

    Moedertje2: spannend!! ik ben benieuwd!

    Het valt me op dat veel meiden schrijven over de testdag en dan ook eerder testen. Worden jullie hier niet helemaal gek van? want testen zegt nog weinig. Sommige testen na 14 dagen en is het niet raak en dan bij dag 16 bv wel. En al die testen zijn ook wel erg duur vind ik. Zelf test ik vrijwel nooit. In het begin wel omdat mijn cyclus toen onregelmatig was, maar nu met de IUI is het allemaal zo helder dat ik altijd probeer te wachten. Hoe staan andere hier in?
     
  6. Sanseveria

    Sanseveria Actief lid

    4 jan 2011
    234
    0
    0
    He meiden!
    Daar ben ik ook weer eens even. Heb een megadrukke week gehad met veel werkafspraken, uitjes en andere gezellige dingen. Gaat de tijd lekker snel! Wel redelijk meegelezen met jullie allemaal, niet geschreven.

    @Tori: balen dat je test negatief is! Ben je inmiddels al ongesteld dan? Wie weet is het inderdaad te vroeg om te testen, net als wat Ikkeb zegt, zo sta ik er ook in.
    Ik test nooit eerder dan op na de 14e dag na de iui. Meestal hoef ik dus nooit te testen, omdat ik standaard tot nu toe altijd op exact de 14e dag na iui (incl de dag zelf meegerekend) ongesteld werd.

    Op dit moment leef ik nog in onzekerheid. Ik zou dinsdag ongesteld moeten worden. Dat is namelijk voor mij precies de 14e dag na iui nr 5. Als ik het dinsdag niet ben geworden, test ik woensdagochtend. Ik weet niet of het dit keer is gelukt...ik voel weer van alles, weet niet hoe ik het moet interpreteren maar het lijkt dan toch nog het meest op de symptomen die ik steeds had een paar dagen voor nod. Dus ik zal wel weer gewoon ong worden. En toch, ergens hou je altijd die hoop he...want ja, hoe voelt een beginnende zwangerschap. Geen idee!

    Hoe is het met de rest? Nog een beetje vol te houden op het wachtbankje? Ongeduldje hoe is ie bij jou? Jij moet nog iets langer op het bankje dan mij he?

    Succes allemaal!
     
  7. 8bree

    8bree Actief lid

    23 dec 2010
    266
    0
    0
    Groningen
    Hoi meiden... Wat lekker druk op onze forum topic! Leuk! Veel nieuwe mensen en veel actie... En hopelijk wordt iemand binnenkortnzwanger!! Pfff is veels te lang geleden voor ons meiden! Kom op! ;)

    Tori balen over je neg testje, maar ik ben wel eens met ikke b dat het nog kan en het is niet voorbij tot de bloed komt! Ik wacht ook meestal ikkeb... Ik test nooit te vroeg maar wel een dagje of twee na de nod. En mijn menstruatie komt meestal op tijd, gemakkelijk dus!

    Ik wacht idd een maand tot mn man terug is.
    Kan iemand een lijstje maken van wie op de bank zit? Ik ben zo lang op vakantie dat ik veel gemist heb en het is gemakkelijker met een lijst.

    Wachtbanken meiden... Hoe voelen jullie allemaal? Ik weet dat je gek kan worden van het analyseren van alle mogelijke symptomen. Dus probeer dat maar niet! Haha vorig keer had ik andere smptomen en het bloed kwam sowieso mee, dus probeer jezelf af te leiden van die gekheid! ;) kusjes... Ben net terug in nl gekomen, en blij bij mijn dieren thuis... (zonder man :( ) maar wel leuk om terug te zijn. Fijne avond!

    Bree
     
  8. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Hi meiden, bedankt voor het meeleven :) dat doet me zo goed!
    Tot op dit moment nog geen bloed gezien, ook nog geen teken ervan, normaal heb ik dat wel een dag of 2 ervoor (oranje slijm).
    Vandaar dat ik vandaag ook dacht wel te kunnen testen, het is de 14e dag na m'n (wat ik dacht tenminste) eisprong. Ik ben al twee keer zwanger geweest en toen ook getest op deze dag. De test was toen al zo duidelijk (dat heeft niet iedereen dan al), dus ga ik er van uit dat dat altijd zo is, maar dat hoeft natuurlijk niet.
    Nouja ik wacht het nog even af... wat jullie zeggen: zolang er geen bloed is ; kan ik zwanger zijn.

    @IkkeB: ja die testen zijn zeker duur, ik test ook niet vaak hoor, denk dat dit de 5e keer is (incl. de twee dat het raak is) in 3 jaar dat ik heb getest. Vorig jaar rond dezelfde tijd heb ik getest en de dag daarna was ik ongesteld geworden... stel ik had niet getest: had ik niet geweten dat ik wel zwanger was.

    @Bree: ik weet het ook even niet meer wie wanneer enzo ... Misschien kan iedereen een heel kort berichtje doen met wanneer (zonder handtekening en ander nieuws) ze de NOD of eerstvlgd IUI hebben? Ik zal beginnen na dit bericht.

    @Sanseveria: spannende dagen voor je, ik weet helemaal wat je doormaakt ... ik vind het ook zo spannend ; en je hoopt ook zo dat er geen bloeding komt.

    @moedertje, ook zo spannend voor jou. We horen het graag .. ga je morgen testen als je niet ongesteld bent geworden 'sochtends?
     
  9. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    NOD 4/9 ; afspraak IVF centrum 7/9 ; 15/9 eerstvlgd eisprong mits 5/9 ongesteld.
     
  10. Theetje

    Theetje Lid

    6 feb 2011
    35
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames, ik lees ook alles mee maar niet altijd evenveel tijd om te schrijven! Nu ook even een snel berichtje: Morgen krijg ik weer een uitgangsecho en hopelijk zijn de 5 eitjes van afgelopen keer weg en dan weer vol goede moed met de volgende poging aan de slag!

    Iedereen op de wachtbank toi toi toi!!
     
  11. Sanseveria

    Sanseveria Actief lid

    4 jan 2011
    234
    0
    0
    Sanseveria: NOD 07-09 van IUI5.
     
  12. mandy7731

    mandy7731 Lid

    28 jul 2011
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    @iedereen. Ik zit ook op de wachtbank.
    Nod 10 september.

    @ tori.. Balen meis!! Ik heb nog zo voor je geduimd!!
     
  13. Ongeduldje31

    Ongeduldje31 Fanatiek lid

    16 jul 2011
    1.001
    29
    48
    Druk weekendje gehad, wel gelezen weinig geschreven
    @mandy wij lopen precies gelijk deze keer
    @sanseveria ja ik moet nog een klein weekje nod is de 10e
    Ik voel me topfit, gisteren meende ik mij borsten te voelen maar vandaag weer niet, probeer ook niet alles wat ik voel te analyseren. Mbt testen dat doe ik eigenlijk nooit. Mijn cyclus is eigenlijk altijd 28 dagen Iui op dag13 en vaak heb ik ook al wat symptomen dat t eraan gaat komen, hebben tegen elkaar gezegt dat we pas testen na 2 of 3 dagen en dat is dus nog eigenlijk nog nooit voorgekomen. Ik meen wel eens dat het minder is of dat ik toch symptonen heb, maar durf dan meestal niet te testen

    Nou ga ik lekker eten koken!
    Fijne avond
     
  14. Ongeduldje31

    Ongeduldje31 Fanatiek lid

    16 jul 2011
    1.001
    29
    48
    Nod 10 sept na iui5
     
  15. Sanseveria

    Sanseveria Actief lid

    4 jan 2011
    234
    0
    0
    Pffff ladies, even een ego-berichtje: ik voel krampen die ik niet wil voelen...Ik ben het nog niet, maar verwacht het wel te worden vannacht of morgen. K-zooi! Nog 1 sprankje hoop ergens in de verte misschien, maar eigenlijk weet ik al bijna zeker dat het game-over is voor deze keer.

    Hoe is het met de anderen? Voelen jullie al wat?
     
  16. 8bree

    8bree Actief lid

    23 dec 2010
    266
    0
    0
    Groningen
    Tori.... Nod 4/9
    Sanseveria....Nod 7/9
    Ongeduldgje...Nod 10/9
    Moedertje?
    IkkeB?

    Theetje/Bree wachten tot de volgende iui
    Klopt dit allemaal :) ?

    Bree
     
  17. 8bree

    8bree Actief lid

    23 dec 2010
    266
    0
    0
    Groningen
    En mandy ... Sorry nod 10/9
     
  18. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    @Sanseveria: grrrr, ik weet helemaal wat je doormaakt nu ... bij mij nog steeds geen bloed, maar wel net weer mega hoofdpijn (tijdens de tennisles, niet handig). En er komt nog steeds oranje slijm ... nog steeds hoop ik dat het niet losbarst, maar alles wijst erop dat dat wel gaat gebeuren. K-zooi is het zeker! Ik hoop toch nog met je mee dat de krampen geen voorbode zijn van de ongesteldheid.
     
  19. Sanseveria

    Sanseveria Actief lid

    4 jan 2011
    234
    0
    0
    Tori: bah bij jou dus ook nog steeds een en al onzekerheid. Ik hoop ook dat het bij jou niet echt doorbreekt, maar ja, het klinkt bij ons beide niet goed...balen. Succes!
     
  20. Nakkie

    Nakkie Lid

    24 jan 2011
    86
    0
    0
    Jeugdhulpverlening
    @ sanseveria en tori3: even een oppeppertje. Ik wist zeker dat ik ongesteld zou worden want ik voelde echt precies hetzelfde als normaal vlak voor mijn menstruatie. Dit Kan dus ook goed nieuws betekenen dus geef de moed niet op. Ik duim nog steeds met jullie mee! Zet m op

    Groetjes nakkie
     

Deel Deze Pagina