Ik vroeg me af wie er thuis een zwangerschapstest had gedaan en die negatief bleven en die toen een test hebben gedaan in het zh/dokter/gyn en posi was. Graag jullie ervaringen.
Nee geen ervaring mee. Ik had thuis en in ziekenhuis toen een positest. Wel is het zo dat de testen in het ziekenhuis al reageren op een hele kleine hoeveelheid hcg, terwijl een standaard test een bepaald aantal hcg nodig heeft voordat die positief is. Ik denk dat dan alleen een bloedtest de juiste uitslag kan melden. Maarre hoezo dan Wolly? Liefs, Elvira
@Elvira: Waarom ik het vraag is omdat voor dinsdag de operatie gepland staat en ik zeker wil zijn dat ik niet zwanger ben, heb al een aantal testen gedaan maar bleken allemaal nega te zijn en toen stelde de fert.arts voor om maandag een test in het zh te doen, maar morgen moet ik terug bellen voor wat ze met mijn gyn heeft overlegt of de operatie dinsdag door kan gaan of verzet wordt omdat ik nog niet ongi ben. Vandaar mijn vraag of er meiden zijn die thuis steeds nega testen en in het zh posi.