Maar het gaat uit van je eigen eisprong toch? Met een cyclus van 40 dagen (langste dat ik heb gehad in een normale cyclus) zou de eisprong op dag 26 zijn. Terugplaatsing is vijf dagen na de eisprong, dus op dag 31. Dat is precies 20 december (zondag) .
Oh jij hebt in eigen cyclus dus ik heb geen natuurlijke cyclus bij de cryo tp. Ik gebruik de progynova en utrogestan dus dat is weer anders dan. Mijn cyclus rekken ze hierdoor juist weer langer en daar baal ik altijd behoorlijk van.
Is puur plan technisch voor het ziekenhuis. Zo kunnen hun mijn cyclus langer 'rekken' en echo's en terug plaatsingen plannen op dagen wanneer het hun uit komt. Ik heb juist een hele regelmatige cyclus van 27-30 dagen, en die rekken zij dus nu enorm op. Zonde is dat he? Lijkt mij wel fijn een tp in eigen cyclus.
Heb je daar geen inspraak in Bloem? Bij ons kunstmatige cyclus maar als je het zelf aanvraagt mag het ook natuurlijke cyclus alleen als de tp dan in t weekend zou zijn moet je overslaan. Bij mij zoontje voor het eerst in natuurlijke cyclus gedaan en zwanger daarna nog 1 cryo helaas niet zwanger, maar ik zou er wel weer voor kiezen als ik ooit voor cryo's moet gaan.
Wat ik toen begreep is dat we daar inderdaad geen inspraak in hebben. Daar is het ziekenhuis waarschijnlijk te groot voor? Kan het binnenkort wel nog eens vragen
Ja toch vragen staat vrij!!! Als jij het risico neemt dat je dan een maand over moet slaan als de tp fout valt das dan aan jou. Maar dan heb je geen overbodige medicatie in je lijf.
TP in het weekend maakt hier volgens mij niet uit, is in ieder geval niets over gezegd. Hier is het natuurlijke cyclus, tenzij...en ik had ook wel zelf mogen kiezen voor kunstmatig, maar natuurlijk leek me fijner.
Hier vanmorgen evaluatie gehad. Ook de gyn vond 2 eicellen uit 5 follikels erg teleurstellend met 150ie menopur. Hij was ook onze gyn bij de weg naar ons zoontje. En gaf ook meteen aan om over te stappen naar puregon en de dosis ook op te hogen. Bij 150 ie had ik de 1e X 11 eitjes en de 2e X 9. Nu mag ik 187,5 ie spuiten dus hopelijk is het resultaat dan beter. Door het veranderde protocol in Zwolle worden alle embryo's ingevroren dus zou wel fijn zijn als we dan deze keer meer eitjes hebben zodat er ook meer Emmy's ontstaan. December starten met de pil en dan zal de punctie rond 20 januari zijn. Ik heb zoveel meer vertrouwen in puregon mijn zoontje is daar het fantastische resultaat van.
Spannend miepje, fijn dat er naar je geluisterd is en de volgende keer met de andere medicatie mag starten. Dan gaan we samen aardig gelijk oplopen denk ik. Ik heb dinsdag de intake bij de gyn, hoop dat ik dan meteen door mag. Moet nu in deze dagen ongesteld worden en start daarna gewoon op eigen initiatief al met de pil (heb ik nog liggen van mijn dochter) in de hoop dat ze zegt dat ik dan meteen door mag. Wie niet waagt wie niet wint
Hoe is het met iedereen? Ik heb vrijdag weer m'n eerste meting voor cryo tp 3. Zullen we massaal zwanger gaan worden in december/januari, daar heb ik wel oren naar
Ik heb vandaag m'n 1e uitgangsecho gehad ter voorbereiding van de 3e cryp tp. Verliep wonderbaarlijk en bijzonder goed. Mijn rechter eierstok gaf gelijk al het gewenste resultaat met een 18mm blaasje. Tot mijn grote verbazing (en die van mijn fertiliteitsarts) zat er in mijn linker eierstok ook een blaasje, van ongeveer 15mm. Ik heb hier nog nooit resultaat in gehad, meestal hangen er een paar kleintjes rond. En aangezien ik bij de eerste echo gelijk al zo'n goed resultaat had mocht ik vanavond al mijn Pregnyl zetten! Komende donderdag heb ik de terugplaatsing! Mogelijk zelfs van 2 cryo's want dit is ons laatste rietje en daar zitten er 2 in ingevroren. En aangezien ik al 38 ben mag ik deze ook allebei terug laten plaatsen. Dus nu is het even afwachten hoevee er gaan ontdooien, mogelijk volgende week donderdag dus 2 embryo's uit te broeden
Bloem, wat naar om te lezen zeg. heel veel sterkte! En succes bij de intake, hopelijk mag je gelijk door! Liesjuh, wat fijn dat de uitgangsecho gisteren zo goed verlopen is! Succes alvast voor komende donderdag. Dat de beide embryo's goed mogen ontdooien en teruggeplaatst worden! Ik heb aankomende vrijdag eindelijk dan mijn evaluatiegesprek na de eerste mislukte ivf poging en de daaropvolgende verplichte rustmaand. Ik moet zeggen dat het wel even geholpen heeft, om er echt afstand van te nemen. Maar ik kijk nu ook wel weer erg uit naar de volgende tp! Denk dat deze pas na de feestdagen zal gepland worden, dus mn geduld wordt nog even op de proef gesteld.