Hoi meiden, Wie zit er ook in de slopende ww na icsi?ben echt een hormoonbom heb ik het idee. ik zou graag jullie kwaaltjes en verhalen horen. Ik zit nu op dag 9 na terugplaatsing. Liefs theetje1234
Heb wel begin maart op het wachtbankje gezeten na icsi 1. Had licht last van borsten en vermoeidheid. Maar alles kan verklaard worden door de hormonen die je krijgt. Mij hielp het om leuke dingen te doen en de focus van het wachten af te halen. Nu 9,6 weken zwanger... en nog precies dezelfde hormoonkwaaltjes... Rustig aan en blijven duimen....
Oke, ik ben ook echt extreem moe, af en toe menstruatiekrampjes, rommelende darmen, koud warm, en jeukende tepels en pijnlijke borsten. Wauw wat fijn dat het gelukt is! Ik vind dit echt de meeest verschrikkelijke week die nu komt, kan nu al niet Wachten. Hoe veel cellig was jou embryo? En nog cryos? Wij helaas maar 1 cryo en 1 teruggeplaatst dan die was 12 cellig.
8 cellig embryo en niet verwacht maar nog drie cryo's.... dus was erg blij er mee. Bij ons was de tp op dag 3 na de punctie. Bij mij hielp het om veel te blijven doen. Had gelukkig ook drukke werkweek. Pak naast afleiding voldoende rust.... Ik ga voor je duimen.
Oke das idd goed. Ik ben echt heel teleurgesteld dat we er maar 1 hebben. super depri nergens zin in en zie het even allemaal niet meer zitten. Had jij dat ook gehad?
Spannend vind ik het zeker. Hier vooral de mindset dat we ondersteuning en kansen krijgen.... wel bij menstruaties na iui korte teleurstelling, maar we doen er alles aan om onze wens te vervullen. Had het niet zo mogen zijn of als het nu niet goed gaat weten we dat we weer een stap verder zijn gekomen. Mochten we altijd met zijn tweeen blijven... dan maar andere leuke dingen doen. Scheelt wel dat ik ook een hele nuchtere man heb... Maar vooral focussen op de mooie dingen die jullie nu samen hebben. Lekker uitslapen tot op stap gaan etc..... dat werkt bij mij goed. Tuurlijk voor morgen ook zenuwen.. dan tweede echo... Wat ik hoor om me heen (ook van mannen) is dat eigenlijk elke echo/controle spannend blijft.. en daarna elke nieuwe ontwikkeling van het kindje...
Ja snap ik is ook spannend, heel veel succes morgen. Mijn man is ook nuchter maar dat maakt mij ergens ook onzeker. Want ik moet het allemaal ondergaan en voel vanalles en hij niet. Ik vind het lastig om afleiding te zoeken want heb nergens zin in.
Probeer toch iets leuks te doen. Al is het samen een film op de bank kijken... zorgt ook voor afleiding
Hier ook wachten, gisteren is er een cryo teruggeplaatst. Het blijft lastig. Ik accepteer intussen maar gewoon dat ik ermee bezig ben, want het vergeten lukt toch niet.
Ja werken helpt wel, maar hou het niet zo lang vol, ben echt kapot als ik 5 uurtjes heb gewerkt dus rustig aan. Smiddags ook vaak in bed. Hadden jullie dat ook?
Ja zeker vermoeider. Door spanning en hormonen. Lig na werk soms heerlijk op de bank te tukken. Manlief kookt iets meer. Nu dit berichtje ook op de bank aan het typen... Vandaag was er bij ons een kleine druktemaker te zien. Erg leuk.
Oke idd rustig aan dan. Leuk hoor! Ik heb rommelende darmen en jeukende tepels af en toe. Echt heel irritant al die kwaaltjes. Hopelijk is het een goed teken!
Dag dames! Hier gisteren voor de aller eerste keer tp van een embryo. Wel nog steeds een gevoelige buik van de punctie (donderdag punctie, zondag tp). Hadden jullie dit ook?
Helaas negatieve test vanmorgen. Niet ongesteld maar dat komt dus door dit k bollen. Echt zo k.. En depri. En we hebben maar 1 cryo helaas uit deze poging. Pff hoe nu verder.
Maandje rust voor je cyclus en dan door met je cryo. Elke kans is een nieuwe en gebruik hem. Heel veel sterkte.... het is niet niets en uiteindelijk is het belangrijk om je gevoel te blijven uiten