@Miekkie, zie onderschrift. ESB is goedkoper dan cryos. Denk aan verzendkosten en kwaliteitvergelijking. Je kan ici nemen, iui hoeft niet. Annaatje, gefeliciteerd! Een hele fijne dag vandaag! Bijna beginnen! Heel veel succes!! Met mij alles prima. Vorige week een paar druppels bloed gehad. Was wel schrikken. Maar volgens de fert.verpleegkundige zijn mijn groeiende baarmoeder en rekkende banden de oorzaak. Over 2 weken de echo. Ik hoop dat er voor die tijd geen bloed komt en we voor het eerst van ons leven een hartje gaan zien!
Anna GEFELICITEERD!!! Van die kwaliteitsvergelijking mbt ESB en Cryos snap ik niet. Zit daar (zoveel) verschil in?
Vandaag mail gehad dat het zaad al in gent is. Dus we kunnen deze maand nog starten. Oeh moet zeggen dat ik het nu toch wel spannend begin te vinden. Vandaag heerlijk dagje strand gehad. Weer lekker genoten met heel de familie.
Hoi allen, Mag ik met jullie meeschrijven? Ik ben al een oudgediende, maar na een lange pauze weer gestart met KID. Wij gaan naar arnhem, en doen dit jaar nog KID inseminaties en gaan daarna onze laatste 2 vergoede ICSI pogingen doen. 9 dagen geleden heb ik een inseminatie gehad, onderhand de tel kwijt maar zal ergens rond de 28ste poging zijn. Ik heb meerdere vroege miskramen gehad en nu een nieuw plan van aanpak. Ik spuit nu na inseminatie 3x 5000eh pregnyl. De laatste dosis is afgelopen zondag mijn lijf ingegaan. Door de pregnyl natuurlijk alle zwangerschapskwalen die er zijn, wat best vervelend is. Hoop dat ik met jullie mee mag schrijven.
@annaatje ja gelukkig wel. Vind ik toch wel een fijn idee. @panter. Zo dat is al een hele voorspgeschiedenis zeg. Natuurlijk mag je hier mee kletsen.
Tuurlijk mag je meeschrijven. Jullie zijn ook al een hele poos bezig lees ik. Wij hebben 25e donor selectie jn Arnhem en afhankelijk van de cyclus mag ik meteen starten. Wel heb ik pco dus weet niet hoe Arnhem dat gaat doen. Denk clomid ?! Wat is jou ervaring met Arnhem? En de selectie hoe gaat dat precies ?! Ik heb geen idee qat ik me bij de afapraak moet voorstellen, wat kunnen we verwachten ??
Donorselectie stelt niks voor hoor. Ze hebben een map met donoren, die bekijk je. Daarin staat: lengte, bouw, haarkleur, kleur ogen, opleidingsniveau en leeftijd...en soms nog wat extra info zoals hobby's etc. Je kiest 3 donoren en dan is het klaar. Kies wel voor de donoren die het het beste doen...soms staan er ook donoren tussen die al jaar donoren maar nog geen 1 zwangerschap tot stand hebben gebracht. Het zaad is prima maar als er nog geen zwangerschap is geweest als een donor al een tijdje doneert is het niet mijn keus iig. Ik ben positief over arnhem. We worden daar altijd goed begeleid, en je mag zelf ook meedenken. De verpleegkundigen zijn fantastisch en er hangt een prettige sfeer. Het kan zijn dat ze je clomid laten gebruiken, maar het kan ook zijn dat je moet spuiten. Das afwachten, ik heb 3 rondes clomid gebruikt maar kon daar niet goed tegen. Ik heb echter geen pcos..maar een hele trage follikelgroei. Hierdoor had ik een veel te lange cyclus. De rietjes zaad kosten 150 euro per rietje en ze hebben het liefst dat je 6 rietjes tegelijk betaald. Mocht je eerder zwanger zijn dan kan je je geld terug krijgen of de resterende rietjes reserveren voor een evt broertje of zusje. Spannend, om al snel te beginnen!! Succes!!
Ah super thnx voor je info ! Wij hebben nu 1 gesprek gehad in Arnhem en ze zeiden indd dat je voor 6 maand vooruit mort betalen. Geen probleem en tja beetje logisch wel. Ook hebben we het heel even over de clomid gehad, 50mg sloeg bij mij wel aan in het vorige ziekenhuis. Of ik daadwerkelijk een eisprong gehad heb weet ik niet. Ik hoop alleen dat we elke kans kunnen benutten gezien de pcos ga ik het liefste wel aan de hormonen. Thnz voor de tip wat betreft de selectie. Indd als iemand al meerdere zwangerschappen heeft is dat positiever dan wann iemand nog niks heeft. Dat is wel een puntje. Wij vinden tot nu toe Arnhem okk super. Tis een beetje raar idee want toen we in de wachtkamer zaten kijk je (doen we standaard denk k) iedereen aan met de gedachte dat ze hetzelfde als ons hebben. Terwijl dat niet zo hoeft te zijn. Spannend ! Heel erg bedankt voor de info ! En duimen dat het bij jou raak is. Was het bij jou pas na de 28e keer raak, of heb ik dat verkeerd ? 28 keer in Arnhem?! 28x 150,- is niet niks Als je nog meer tips hebt is het altijd welkom
Ik word steeds om de 6-8 pogingen zwanger. Daarom ook zoveel pogingen gedaan. Ook een icsi. Maar sinds een dik jaar zijn de rietjes 150...eerst waren ze 100. Valt dus best mee...verspreid over 5 jaar ist op te hoesten hoor!
Volgens mij heb ik je wel eens voorbij zien komen in het 'geen zaadcel'-topic ruim een jaar geleden. Zonnestraal, DA, Juffie, etc schreven daar destijds ook. (Geen idee of het nog actief is, zie het niet echt meer voorbij komen)
Bedankt lotje! Ja idd daar schreef ik altijd. Maar na een pauze is dat topic uitgestorven en is iedereen daar mama. Ze hebben nu dus een mamatopic. Ik ben bijna een jaar niet op forums geweest en hebben ook een pauze gehad van bijna een jaar. Ik had het zwanger worden al helemaal los gelaten en was er klaar mee. Mijn man echter nog niet, bleek in een gesprek. En door hem ging het bij mij ook weer kriebelen. Dus toen toch de stoute schoenen maar weer aangetrokken en weer gestart.
Nee, alle onderzoeken naar de miskramen waren goed. Ze hebben zelfs in mijn baarmoeder gekeken en in mijn buik. Chromosomen waren goed, bloedstolling is goed. De meest logische verklaring is dat mijn lijf de zwangerschap niet " herkent" Daarom nu de aanpak met de lading pregnyl na inseminatie..in de hoop dat het vruchtje nu genoeg tijd tot innestelen krijgt en mijn lijf de zwangerschap in stand houd.
Maar lotje, ik lees in je banner dat jullie de kinderwens ook hadden afgesloten? Hoe dan ineens zwanger? Met kid?
Dank! Sinds gisteravond ongikrampen...zit nog maar 10 dpo. Vreselijk spannend...word ik ongi of ist wat anders?