He dames! @annaatje, woensdag al testen is snel. Ik weet niet wanneer. Heeft ze belemaal niet gezegd bij de IUI. Vrijdag week geleden IUI gehad dus zeggen jullie het maar dames Dat je niks voelt kan ook een goed teken zijn hoor ! Leuk man! De bios en uit eten. Gezellig. Heb je helemaal goed, lekker van genieten. Ben benieuwd na die film ! Veel plezier ! @knuffie, fijn dat jullie weer wat opgeknapt zijn. Vervelend dat je nog steeds zo elke keer boven de wc hangt. Leuk leuk ideeen op doen voor de meidenkamer. Ik kan ook niet wachten om hier de kamer klaar te maken maar goed helaas nog ff geduld. Hihi Ook al leuk weekend tegemoet met een feestje. Ben je nu ook sneller moe ? @all, hier gaat t nog hetzelfde. Nog steeds dezelfde klachten, al heb k nu af en toe steken rechts bij me lies ): oh oh Verder de afscheiding nog steeds, maagzuur vaak plassen. En heb soort van droge ogen. Heel apart haha Ik maak mezelf echt wel gek hoor. Denk zelfs soms oke ben k nu moe of was k dat anders ook. Dit is echt Zo moeilijk om Er niet mee bezig te zijn. Heb maandag een belafspraak met de arts en wil toch overleggen om de volgende ronde met clomid te gaan doen. Dus ben super beneiuwd wat ze zegt. Fijn weekend dames !
@kimmie ik denk dat jij best weleens zwanger kan zijn als ik de klachten hoor. Ben gister naar film ja ik wil geweest. Was wel leuke vrouwenfilm. Verder zag ik gister heel klein beetje bruinverlies. Dat is bij mij echt altijd paar dagen voor menstruatie. Maar ik had dit al wel verwacht. Ik mag dag 3 tot dag 7 weer clomid 50 gaan innemen. En dan rond dag 12 terug voor follikelmeting en bloedprikken. Vind het niet zo erg. Ik weet nog goed dat ik voor eerste kindje ook zoiets had na een paar iui gaat het ooit lukken.maar het resultaat ligt lekker langs me nu
Annaatje, vind het heel knap hoe je erin staat. Hoop natuurlijk voor je dat je niet ongesteld wordt en anders dat je snel aan de nieuwe ronde kan beginnen. Ik kan me wel heel goed voorstellen dat je blij bent met de clomid en echo's. Ik hoop daar straks bij mij ook op. Ff horen wat de arts zegt maandag. Ik zei gisteren wel tegen me vriend, het kan wel eens gelukt zijn dit keer. Maar hij zei, en dit klopt ook wel. Je voelt elke keer vanalles, en elke x zit je ernaast. We wachten wel af en hou rekening met ronde 3. De film was dus leuk?
Veel bruinverlies al. Dag tien na iui Dus weet nu dat ik echt utrogestanbollen nodig heb Ga morgenvroeg f testen.f huilen onder de douche en weer gas drop. Ik ga ook elke week nu weer 1 keer per week f sporten. Ter ontspanning.
@annaatje, dag 10 na IUI is wel snel indd. Balen! Kan het geen innestelingsbloeding zijn of zeg ik nu iets geks ? Ik heb een test gedaan. Maakte mezelf helemaal gek helaas negatief. Tja tis dag 7 na IUI dus ik wist echt niet wanneer ik anders mocht testen. Al met al toch wel ff een tegenvaller maar goed we zien het allemaal wel.
@kimmie ik denk dat jij iets te vroeg getest heb. Welke test is het Ik heb de cb test gedaan 5 dagen voor je menstruatie Ook negatief maar ik voelde het zelf al aan mijn lichaam En door dat bruinverlies. Denk dat menstruatie er dinsdag of woensdag is.
@annaatje, kruidvat 2v5 heb k gedaan. Miss indd iets te vroeg maar denk dat t toch niet gelukt is. Pff slaap wel slecht laatste tijd, vaak wakker en rare dromen. Ik ben er echt teveel mee bezig merk k zelf. Damnnnn wat moeilijk. Ik vind het bij jou toch nog vreemd hoor, alleen wat bruinverlies. En dan di of woe pas ingesteld denk je? K zou het leuk vinden als we straks gelijk op gaan als we zwanger zijn
Irritant is trouwens, als k uit ga van 33 dagen cyclus zou dat donderdag zijn. Maar ziekenhuis houdt vaak 18 dgn na IUI aan (in Arnhem iig) dat is dus pas 27-10 op cd 38 Dat kan toch niet.
@kimmie ik heb bij mijn eerste zwangerschap bij de eerste 3 iui zonder hormonen gedaan en ook altijd bruinverlies gehad vandaat dat ik utrogestan bollen inbreng. Die heb ik tijdens mijn zwangerschap ingenomen tot elf weken. Dan maar die rommel in mn broek en opgezette buik. Ik ben dr ook weer veels teveel mee bezig. Maar jah dat komt ook omdat op mijn werk er zoveel zwanger zijn en als ik op internet de krant lees dan staat er: die is zwanger En dan denk ik pff hun wel Heb me voorgenomen dat ik lekker ga genieten van de komende maanden. Lekker knus maken in huis.leuke dingen doen en genieten van mini me. Samen zwanger daar gaan we voor! Fijne avond allemaal
Ik mag altijd 14 dagen na iui testen maar ja je kent je eigen lichaam toch wel het beste.vandaar dat ik vanochtend al getest had. Heb lekker broodje filet americain op mmmm
Ja ik ken het helemaal. Soms denk k wel van het lijkt wel of k gek wordt. Elke keer weer, begin van de IUI denk k oke gewoon rustig wachten tot nod en jawel. Niet meer vol te houden, gisteren getest en ik moet me inhouden om Niet alle opvolgende dagen ook weer te gaan testen. Normaal ken k me lichaam wel maar ik heb echt geen flauw idee wanneer ik ongesteld moet worden. Heb het wel eens dag 70 gehad. Pff Jou voornemen ga ik ook proberen. Lekker genieten en leuke dingen doen. Gezellig in huis maken heb k al gedaan. Fijne avond Ik wacht het gesprek morgen even af en vanaf dan probeer ik het los te laten.
Hai Dames!! Ik ben niet helemaal bijgelezen, want ik zit al een paar dagen in de lappenmand. Veel hoofdpijn, hoesten, keelpijn, erg moe etc. Heb vandaag bijna de hele dag geslapen! Eindelijk een paar dagen vrij en dan word ik ziek Afgelopen week wel een officiele bevestiging gehad van het ziekenhuis dat ik vanaf de dag van intake (eind juli) op de wachtlijst sta, dat die ongeveer een jaar is en ik twee maanden vantevoren al opgeroepen ga worden voor een gesprek. Toch wel fijn nog deze bevestiging op papier. Nu is het pas echt definitief ofzo! En nu gaat het ineens toch erg snel. Want als ik eind juli aan de beurt zou zijn, is dat nog maar ruim 9 maanden en kan ik over 7 maanden al opgeroepen worden voor een gesprek! Leukleuk!! Heb morgen nog 1 vrije dag en hoop dat ik me dan weer ietsje beter voel, zodat ik ook nog een beetje kan genieten. Fijne avond meiden!
@annaatje. Je kent je lichaam idd zelf het beste. Wel balen weer zeg. Eigenlijk ook gek dat ze je niet meteen aan de hormonen hebben gezet gezien je verleden. Maja wie ben ik. @kimmie. Ik begrijp je wel. Je voelt van alles en dat maakt je onzeker. Hoe ging het gesprek vandaag. @miekkie. Wauw eindelijk duidelijkheid. Nu afwachten. Spannend zeg. Beterschap, hopelijk ben je er gauw vanaf. @all. Hier gaat elke dag moeizaam voorbij. Hang eigenlijk nog elke dag boven de wc. Tijdstip maakt niet uit. Wat ik ook eet maakt ook niet uit. Maja we gaan gewoon door, niets aan te doen en ut hoort erbij zullen we dan maar zeggen he. Nu lekker 2 dagen vrij en dan 1 dag werken en weer 2 vrij 😀
@miekkie bah ziek zijn! Fijn dat je weet waar je aan toe bent. Spannend he!! @knuffie heerlijk he paar dagen vrij. Ik ben nu 3 dagen vrij en dan weer 2 dagen werken. Vandaag ook gewerkt maar was er met mijn hoofd niet bij. Kom uren slaaptekort. Kan je tegen misselijkheid ook iets innemen of mag dag niet als je zwanger bent? @kimmie had je vandaag het zkh nog gebeld Ik denk dat menstruatie woe of do er is. En dan f bellen naar gent hoe en wat. Fijne avond allemaal
He dames! Ik heb indd gebeld met Arnhem. Ik mag niet aan de hormonen. De arts zegt het heeft geen meerwaarde en de kans op zwangerschap wordt zeker niet groter. Daarbij is de kans op een 2/3-ling wel groter. Dit willen ze absoluut niet. Niet dmv hormonen. Stel er zijn straks 3 folikels groot dan moet je een maand wachten, wn dat wil je ook niet zegt ze. Ik snap het wel een beetje. Er is ook een donor tekort, en als iedereen zomaar aan de hormonen mag dan is de kans op meerlingen groter dus voor het ziekenhuis negatief in de cijfers. Tja ik wacht het gewoon af. Ze zegt wel (wat k netjes vond) je mag ten aller tijde een gesprek met de verpleegkundige die jullie dit traject door helpt aanvragen. Zo vaak je maar wil, voor alle vragen. Ze is er 100% zeker van dat ik nu evenveel kans heb op iemand die aan de clomid zit. Oke vertrouwen we daar maar op. Verder nog niks veranderd. Bijna geen klachten meer, alleen vaak plassen , afscheiding en af en toe steekjes in de rug. Dus denk dat de menstruatie er wel aan komt. @knuffie, sjonge wat verveld dat je er zoveel last van hebt. Fijn dat je ff vrij bent, op het werk zo slecht in orde lijkt me ook niet fijn. Geniet er maar lekker van @annaatje, k ben heel beneiwud hoe alles bij jou gaat. Spannend ! Jij ook al lekker vrij. Ideaal. Werken jullie allebei in de zorg ? Miss had je het al verteld ma ben het vergeten denk k. @miekkie, fijn dar je een bevestiging gehad hebt van het ziekenhuis. Toch een stukje zekerheid nu he. Beterschap!
@annaatje. Ik had bij mijjn dochter emasafene gekregen maar dat hielp helemaal niets. Dus nu heb ik zoiets van dan kan ik dat wel vragen maar ut helpt toch niets. Ja paar dagen vrij is altijd fijn. @kimmie. Hmm blijft toch lastig denk ik. @all. Vanavond ga ik heerlijk ontspannen op de wellnessboot. Heb er nu al zin in. Hopelijk voel ik me wel wat beter. Gisteren best een goede dag gehad moet ik zeggen. Goed gegeten en het is ook allemaal binnen gebleven. Slapen daartegen ging weer erg slecht. Word elke 2 uur wakker en kom dan weer moeilijk in slaap.
Welnessboot klinkt heerlijk! Geniet dr van! @kimmie ik werk niet in de zorg. Zit op een stoel heel de dag hahaha Ik denk dat het echt per zkh verschilt of je aan hormonen mag en afhankelijk van je situatie. Ik heb clomid 50 das t minst sterk en ik heb altijd al 1 eitje van mezelf met clomid heb ik vaak kleinere eitjes die meedoen maar net niet groot genoeg zn om te springen. Vaak is dr dan wel 1 nog die ook meedoet dus idd een tweeling zou kunnen dan maar vandaar ook die follikelmetingen. Mn menstruatie verwacht ik morgen donderdag?? Vandaag ben ik boswandeling gaan maken met mini me. Heerlijk weer en heb mooie fotos gemaakt.
Zoooo dat waren 82 pagina's doorlezen. Als je ergens wil meekletsen moet je goed voor de dag komen hihi☺️ Als jullie akkoord zijn tenminste. Even in het kort ons traject. 2007 mijn vriend ontmoet waarbij al duidelijk was dat hij geen goed zaad heeft. (Was onderzocht met zijn ex) 2012 onderzoek gedaan naar donoren het hoe en wat. 2013 op de wachtlijst laten zetten voor een bekende donor. (umcg heeft wachtlijst van toen 4 jaar) 2014 vrienden boden aan onze donor te worden. Alles doorgesproken, nagedacht, psycholoog geweest, maatschappelijk werker geweest en okt 2014 hun aanbod aangenomen. Alles in werking gezet en in mei 2015 kwam het zaad vrij. We wilde eerst genieten van onze laatste vakantie zonder Z-H dus eerst genoten van twee weken Griekenland. 15 sept eerste iui. Na cyclus van 31 dagen ingesteld. (normaal rond 28 dus de hoop was al gekweekt) 12 oktober tweede iui gehad. Nu in de afwachtende. Heb eerste iui veel last gehad. Nu eerste week nergens last van. 6de en 7de dag krampen. Nu gevoelig meer niet. As maandag 14 dagen geleden dus zou dan wel ongesteld moeten zijn. Dit is de korte versie van ons verhaal. O ja eerst 3x iui zonder hormonen dan hsg. Dan starten met hormonen. De laatst twee genoemden heb ik volledig geblokt want daar zie ik enorm tegenop.
He ladies ! @knuffie, welnessboot klinkt jndd super. Ken het niet maar zal vast lekker ontspannen zijn @annaatje, indd elk ziekenhuis heeft natuurlijk z'n eigen regels en logisch. We wachten het gewoon af. Straks gaan we miss toch weer gelijk op. @nic82, welkom hier. Sow je hebt echt alles gelezen 😯 Wow. Hihi Het is hier een heel gezellig groepje al zeg ik het zelf dus je bent zeker welkom hoor. Sow knap dat jullie voor een bekende donor gaan. Heel mooi dat dat kan en dat jullie dit beide willen. Spannend! Wij gaan ook ongeveer gelijk op. 4-9 mijn eerste IUI gehad en 9-10 de tweede. Het blijft super spannend. En ook wat je voeld, geen idee wat je moet voelen als je zwanger bent ma naar mijn idee heb k alles al gevoeld haha. Wanneer mag jij testen?
@kimmie: Ik neem zekere voor onzekere😜 De gynaecoloog heeft nu niet gezegd wanneer maar ik doe het op zijn vroegst volgende werk woensdag dan is het 16 dagen na iui 2. Maar ik hou mee voor dat ik zo of na ongesteld wordt. Ik voel weinig anders dan de vorige keer en toen was het ook mislukt dus daar ga ik vanuit. (Ja ik weet dat het zelfbescherming) En jij? Wanneer ga jij testen? Ja alles afgewogen, doorgenomen en dit voelt voor ons goed. Onze vrienden zijn goede vrienden mn van mij. Ze wonen op een dik uur rijden dus we zien elkaar niet dagelijks wat we beide fijn vinden.