Ik wens jullie allemaal veel succes. Het meest heftige aan dit soort behandelingen is denk ik dat je veel moeite doet om zwanger te raken en als het dan niet lukt is de teleurstelling extra groot. Blijf hoop houden dat het de volgende keer misschien wel lukt. Sterkte allemaal en hopelijk snel goed nieuws voor jullie!
Gefeliciteerd Beeb86. Ik lees graag positief IUI nieuws. Wat is het doel van Pregnyl spuiten na inseminatie? Innnesteling bevordering?? Vandaag inseminatie IUI 1 achter de rug 😃. Viel mij mee. Eendenbek was even vervelend, maar daarna nergens last. Gelukkig maar. Gevoel zegt dat eisprong al geweest, ook al is het vandaag pas dag 12. We gaan het zien. Duimen draaien voor jullie allemaal.
Innesteling bevorderen en het verlengen van de luteale fase. Ze konden bij ons niets ontdekken wat niet goed was.. Heel frustrerend als het dan toch jarenlang niet lukt...
hee ladies, hier al een hoop IUI's deze maand zie ik. Wij mogen woensdag voor de eerste poging. Vanavond pregnyl spuiten en ik heb nu aantal dagen puregon gespoten 50 eenheden. Vandaag dag 13 dus iui op dag 15, liggen mooi op schema voor een korte cyclus! Ben benieuwd. Ik zag dat iemand een paar pagina's terug het had over de lage slagingskansen bij IUI, maar deze liggen naar mijn weten net zo hoog als de kansen bij een gewoon vruchtbaar paar, namelijk 15-20% per keer. Ik las ook dat 50% van de koppels die starten met IUI na een half jaar zwanger zijn. Dat zijn toch best redelijke cijfers dacht ik zo. We gaan er weer voor! Allemaal heel veel succes, en allemaal op naar roze roze roze!
Spannend Mirte85. Fijn dat jij meer positief IUI nieuws gelezen hebt. Maandag echt veel krampen, dinsdag een klein beetje en nu voel ik niets. Ik ga het zien. Van het weekend toch maar houden bij max 2 wijntjes. Deze ronde (met IUI) iets meer kans op positief nieuws. Ik lees ook dat veel dames na 10 dpo al ongesteld worden. Kortere lf met hormonen. Dit is pas de eerste ronde. Ik ga het zien. Prikken ze eigenlijk ook op of je wel echt een goede eisprong hebt gehad??
@ kimster, hier ook meegevallen, ben benieuwd wat het over 2 weken is. Bij mij prikken ze niet om te kijken of er een goede eisprong is geweest, bij jou wel? Ze hebben bij mij in vorige cyclussen al gezien dat ik een eisprong heb na het prikken met pregnyl dus daar gaan ze (en ik) nu ook vanuit
Als je al rond 10 dagen of eerder ongesteld wordt kunnen ze LF soms verlengen door extra pregnyl op dag 3, 6 en 9. Bij mij hielp dit..
Hoi hoi, Mag ik met jullie meekletsen? Ik ga eind september weer naar de fertiliteit om ook weer te gaan starten met IUI. Ik heb PCO dus moet ook weer aan de hormonen. Ben trotse mama van een 18 maand oude dochter en we hopen dat ze een broertje of zusje mag krijgen. Liefs J
Kimster je kan na de IUI krampen krijgen ivm de vloeistof die ze toevoegen aan het semen. Mirthe85 Ze schrijven ook vaak Utrogestan voor om je LF te verlengen. heb je dit al wel eens gehad of besproken met je arts?
@junyor spannend ook starten met IUI. Ik heb het idd gelezen van die vloeistof. Heb je daar eigenlijk altijd last van?? @Mirte85 ik hoef ook geen bloed te laten prikken m.b.t. goede eisprong. Nog steeds geen bloedverlies, zonder hormonen ging het al los. Hopelijk een goed teken. In ieder geval krijgt het eens de kans om in te nestelen. Niet het eitje meevoeren met het bloed. Was het maar 10 dagen verder.
Ik heb beide keren wel wat last gehad van krampen. Ik was na de 2e IUI poging zwanger. Ik ga voor je duimen meid
Hoe jong zijn jullie eigenlijk als ik vragen mag?? Ik ben 36 jaar (oktober word ik al 37). Dochter van 4 (feb 2012). Augustus 2014 gestopt met de pil en nog steeds met lege handen voor een tweede. Klok tikt door. Ik word er niet jonger op, meer risico op geen gezond kindje. Ik had ze graag wat dichter op elkaar gehad qua leeftijd. En nu is het maar de vraag mogen we nog een tweede kindje verwachten. Als ik voor december nog niet zwanger mag zijn...... Is het ook wel klaar. Puur vanwege mijn leeftijd.
Mijn naam zegt het al, ben van 88, wordt in oktober 28. Voor ons is het probleem dat mijn man 53 is. Hem maakt het niet uit, maar ik hoop toch dat we binnen 2 jaar wel wen kindje mogen verwachten.
Ik ben 35 word volgend jaar mei 36. Onze Dochter is nu 18 maanden. Als ik op mijn 36ste verjaardag niet zwanger ben dan stoppen wij ook. Herken je gevoel we Kimster.
@junyor nou mijn lf is al erg lang, dus nog langer liever niet 15/16 dagen vind ik echt al te lang, liever 14 of 13 ik ben net 31 geworden
Hoi dames, Ik heb een beetje met jullie meegelezen en had een aantal vraagjes Wij zitten nu in ronde 27 met 3 iui's zonder hormonen. Tot nu toe is er geen reden gevonden voor uitblijvende zwangerschap en zijn mn cyclussen superregelmatig en ziet het er goed uit op de echo volgens de gyn.mijn eitje gaat wel altijd als een speer en heb vaak de iui al op dag 11. Nu volgen er nog 3 iui's, maar ik zat erover na te denken om te vragen of we dit keer wel hormonen mogen gebruiken. Ik weet niet of het iets uit zal maken. Maar nu is mijn vraag: welke hormonen kunnen er zoal worden gebruikt bij iui in een normale cyclus en waarvoor dienen die? Is dat alleen om extra eitjes te laten groeien of eventueel nog iets anders? Ik heb tot nu toe altijd maar 1 eitje gehad per cyclus, dus wie weet dat ik met 2 eitjes al iets meer kans zou hebben. Alvast heel erg bedankt voor jullie reacties met ervaringen meiden!
ik spuit puregon om mijn eicellen te laten groeien. Er mogen er voor IUI max 3 zijn, de eerste ronde is het er nu 1. Ik krijg vervolgens pregnyl om mn eisprong op te wekken.