@stew geweldig meid dat je echo goed is Prachtig om te zien zo'n knipperlichtje. @WoW er is maar 1 eitje voor nodig, hopelijk zit die goede zwemmer erbij
Ik zit heerlijk rustig op het wachtbankje *Zet een schaal HCG neer in de wachtkamer* Laat het maar gewoon over me heen komen. Ben eerder al bezig met iui nummer 4 dan met een positieve test in m'n hoofd. ik denk eraan dat ik al clomid in huis heb voor de volgende ronde en hoop dat het voor de 6e iui raak is. Al hoop ik natuurlijk dat het deze ronde al raak is, maarja ik wil niet teveel hopen. (Om weer een teleurstelling te voorkomen.)
Het is erg rustig hier.... Ik zal de komende dagen niet online zijn want we gaan een weekje op vakantie. Verder voel ik helemaal niets, ik heb geen ongiekrampen gehad. Mijn borsten zijn al gevoelig van na de eisprong en geen veranderingen. Ik ga zondag testen (10 dpo) en dat meer om te bevestigen of ik kan stoppen met de utrogestan bollen. Als het negatief is ga ik namelijk niet door met die bollen. Vorige maand had ik ook op 10 dpo positief getest en de andere keren testte ik ook heel vroeg positief dus als het negatief is zondag dan weet ik het wel zeker. Andere meiden nog kwaaltjes? Hoe gaat het met de zwangere meiden?
Ik wil ook van die bollen af, zaterdag 10 dpo testen. Als het negatief is stop ik met de bollen en ga ik alvast maandverband halen Wow: geniet van de vakantie meid. Waar gaat de reis naartoe ? Zwangere dames (en de rest natuurlijk) Hoe gaat het met iedereen ? Het is nog steeds zo stilletjes hier
Ik hoop dat je positief test zaterdag BW We gaan lekker naar Portugal, hopelijk is het weer nog goed, zonder regen
@Wow: heerlijk, ik ben ook in portugal geweest. Welk gedeelte van portugal gaan jullie ? Ik ben toen bij albufeira geweest, Rocha brava. Hoop dat jij ook weer een posi test krijgt en dat het deze keer wel goed mag gaan. Geniet van je ontspanning daar in Portugal, maar dat gaat zeker wel lukken denk ik ! Liefs BabyWish
Wow leuk joh, geniet van je vakantie en hopelijk kom je met goed nieuws thuis!! Voor jullie beiden weer ff spannend dus dit weekend! Mn duimen draaien weer hoor! Hier moet ik er sinds gisteren toch eindelijk aan gaan geloven: misselijkheid! Gatsie zeg, maar ik heb t er voor over Vandaag bezichtiging gehad bij een huissie (wonen nu in een appartement) en we zijn allebei erg enthousiast volgende week afspraak voor een hypotheek en volgens mij wordt dit m wel! Dus ook nog een verhuizing in de planning Oh en morgenvroeg eindelijk de echo!!! Spannend!!
Het wordt een stedentrip trouwens naar Lissabon! Wel fijn om even weg te zijn van alles, een verdiende vakantie Ik ben eerder ook in Albufeira geweest. Was heel leuk alleen de zee is iets te koud voor mij. Eki wat spannend, morgen echo! Ik kan me voorstellen dat je heel zenuwachtig bent. Laat ons weten hoe het gegaan is. De misselijkheid moet je voor lief nemen Het is toch wel een heerlijk gevoel als je weet waar je het voor doet. Gefelicteerd met je huisje, wat fijn dat alles goed gaat. Bedankt trouwens dat jullie voor me duimen. Ik hoop eigenlijk niet zwanger te raken als het weer bestemd is om mis te gaan. Heel raar om er zo over te denken maar ik kan er niet omheen Ik hoop gewoon dat ALS het weer raak is, dat het GOED raak is. Over een kleine 2 weken hebben we een second opinion afspraak in het AMC, kijken of dat iets gaat opleveren of niet. Ben benieuwd.
lekker hoor wow, geniet ervan! hier net de echo gehad, alles was goed!! hartje gehoord en 2 dagen vooruit gezet, was dus goed gegroeid (13mm). super happy nu
Fijn dat de echo goed was Doe je ook mee aan mvm ? En succes met de hypotheek, hoop dat jullie het huisje krijgen. Wij mogen dinsdag huisje kijken Fijne dag verder iedereen
Hey dames, momenteel reageer ik niet bar veel al lees ik wel. Ben nogal moe door elke nacht een gebroken nacht te hebben. @WoW leuk hoor even er tussen uit. Geniet ervan. Ik snap heel goed dat je liever niet zwanger bent als het mis zou gaan en alleen als het goed zit. Helaas kun je dat niet van te voren weten. Ik hoop dat jullie allebei positief testen dit weekend.
Bw, ik doe zeker mee aan mvm, ondertussen al 3 weken vind ik ook niet meer dan nrmaal, ookal heb ik zelf geen spuiten nodig gehad, is toch het minste wat je kan doen!
Maandag mag ik voor de eerste echo, ben zeer benieuwd Ik ben al voor de tweede week aan het plassen, mocht al beginnen met 5 weken.
Het gaat goed hier welvelle steken gehad onderin. Last van me borsten. Zegt niks mag pas 2 nov testen. Hoe is het met De rEst?
Hoi dames! Sorry dat ik nu pas weer opduik, maar had gemeld dat ik eerst even moest bekomen. Vanmorgen weer de eerste fl achter de rug. Dag 13 en grootste follikel was 11 mm.. Op schema dus! Dames die op het wachtbankje zitten: succes! Jolin: knuffel meid dat de eerste niet gelukt is! Was er van ondersteboven! Zwangere dames: goed dat jullie meedoen met mvm. Hier in België kan je dat niet, anders deed ik het meteen! En fijn van alle goede echo's!! Vind het wel een beetje jammer dat jullie zijn afgezakt naar een zwnagerengroep....ik had even een time out nodig, was niet om van jullie weg te zijn hoor! Ik zal daar af en toe eens komen piepen!
Ik kijk hier ook nog hoor heb op de topics waar ik me fijn invoel, zoals deze een abbo en kijk altijd eerst daar voor ik het verdere forum afstruin jullie zijn echt niet van mij af haha. Vandaag de eerste echo gehad en 2 dagen vooruit gezet, alles was helemaal prima zei ze. Toekan, fijn dat je eitjes op schema liggen