Miss een vreemde vraag maar ik stel m toch, mijn verzekering vergoed maar 80% en ik moet dus 20% zelf betalen! nu ben ik alvast opzoek naar medicijnen menopur of gonal -f en decapetyl wie heeft dit nog over Uiteraard een vergoeding voor degene De situatie is nu momenteel Ik heb 4 eitjes 16mm 13mm 11 mm en 10 mm nu moet ik woensdag ochtend om te kijken of het mee groeit de eitjes moeten gaan groeien anders wordt de hele ivf poging afgebroken alles voor niks
Je mag er officieel niet in handelen.. beetje vervelend.. Maar volgens mij is er op freya ook iets wat zich hier mee bezig houdt? Dacht ik..
Medicatie overnemen wat aan een ander is voorgeschreven (overkopen of gegeven) ziet de wet als medicatie handel en is verboden Dat bedoelt Bubbelz Ik vind het zelf ook raar hoor, zeker als het gaat om dure medicatie voor bijv ivf Het verbaasd me ook dat de moderators dit topic nog niet verwijderd hebben (om bovenstaande reden)