Heeft iemand hier ervaring met het slikken van Maca wortel capsules (of poeder) i.c.m. met een IUI behandeling? De apotheek kan mij geen duidelijkheid geven of het gebruik van Maca een effect (positief of negatief) kan hebben op het hormoongebruik tijdens de IUI behandeling. Daarom zoek ik mensen die dit mogelijk wel gebruikt hebben tijdens een vruchtbaarheidsbehandeling (IUI/IVF/ICSI) en ben ik benieuwd wat jullie ervaring hiermee is. xx
Maca normaliseert je hormoonspiegel. Wat in dit geval dus juist níét de bedoeling is, omdat je extra hormonen gebruikt om voor follikelgroei te zorgen
Mijn man heeft het hier gebruikt ivm slecht zaad, ik ben blij dat hij het gebruikt heeft, want het werd er stukken beter van. Vrouwen mogen het tijdens hormoonbehandelingen inderdaad niet gebruiken.
Aha ok...goed om te weten. Ik wilde mijn arts hier nog over bellen, maar ik denk dat ik dat telefoontje maar achterwege laat . Dan geef ik mijn potje met capsules wel aan vriendlief, niet dat zijn zaad slecht is, maar misschien bevorderd het de kwaliteit alleen maar een beetje extra . Thnx ladies!