Ik kon de medicijnen ophalen in het ziekenhuis en hoefde niet te betalen. Ik weet niet of dit anders is als ik het bij mn eigen apotheek haal.
ik heb net bericht gekregen dat ik ma 2-10 wordt geopereerd (kijkoperatie). Daarna beginnen we meteen met IUI. spannend allemaal.
OO Geitje, wat spannend. Heb je ook het gevoel dat het nu allemaal "echt" gaat gebeuren. Dat gevoel ik had ik nl.
FunnyMe je lijf doet rare dingen met je soms. Laat je niet gek maken, maar hoop houden is goed hoor. Ach en waarom zou het nu niet raak kunnen zijn!! Ga heel hard voor je duimen hoor. Geitje fijn dat je dan terecht kunt, is al over 2 weekjes. Lijkt me ook spannend hoor, vooral omdat je het gevoel hebt dat er eindelijk wat gebeurt en je straks verder kunt. Ik geloof dat het alleen met je ziektekostenverzekering te maken heeft of het vergoed wordt. Vond de pregnyl en Clomid wel meevallen, was hiervoor samen ong. 25 euro kwijt. Maar die Menopur die ik nu gebruik is wel duurder (120 euro voor setje van 5, die je dus alleen maar als setje kunt krijgen). Gisteren mijn 3e setje voor deze cyclus gehaald omdat ik gisteravond nog 1 moest spuiten. Hoop dat ik die andere 4 kan verpatsen omdat ik ze zelf niet meer nodig heb natuurlijk Heb vanavond de pregnyl gezet, hoop dat het eitje mooi op tijd springt en nog beter dat de boel daarbinnen een superdate krijgt!
He Funny me, Hoe gaat het?? Ik heb de inseminatie gister gehad. Ik had gister wel steeds buikpijn en vannacht ook. Nu niet meer. Groetjes Minou
Huh? Meidcijnen niet in het standaardpakket? Bij de FBTO wel. Ik denk dat het handig is dat je met je verzekeraar belt, zodat ze een verkjlaring af kunnen geven voor de apotheek. Die is namelijk volgens mijn verzekeraar degene die kan dwarsliggen aangezien deze medicijnen ook bij IVF voorgeschreven worden. en daarvan wordt de eerste behandleing nu nog niet vergoed. Je kan trouwens ook IUI krijgen zonder hormonen. Ik zit namelijk ook ind e MMM en hoef (gelukkig) geen hormonen te prikken. succes allemaal
Dat zeg ik dus; is per ziektekostenverzekering verschillend. Ik ben verder wel zo (aanvullend) verzekerd dat IVF (alle 3 de pogingen) volledig vergoedt worden, maar ik hoop gewoon dat ik daar geen aanspraak op hoef te maken. De apotheek waar ik mijn meds haal zijn juist heel welwillend, dus ook die ervaring zal wel per apotheek verschillend zijn.
Hoi Aldonza, ik denk dat ik inderdaad mazzel heb met mijn verzekering. Het aanvullende pakket heb ik in februari niet gekozen omdat ik toen nog zwanger was. Nu zou dat 24 maanden wachten betekenen voordat de 1e behandeling vergoed zou worden. 2 en 3 zitten bij mij in de basis, maar daar wil ikvvoorlopig nog helemaal niet over nadenken. eerst maar een half jaartje IUI proberen.