weet niet, ik neem wel een paracetamol als het zo blijft. soms lijkt het weg te zijn en ineens is het er weer. zou het kunnen komen omdat alle follikels rechts zaten?
Dat denk ik wel, ik heb dat wel eens meer gehoord...ik weet het niet natuurlijk, ik zou het voor je kunnen uitpendelen...
ja, maar dan heb ik wel toestemming van je nodig, en ik moet eerst de pendel vragen of ik het MAG uitpendelen...
De pendel zegt dat het daar wel door komt maar ja..het blijft een pendel het is geen wetenschap ofzo...
Nee dat is ook zo. Nou, het zal wel weer over gaan. Wie mooi wil zijn.... ownee.. wie zwanger wil zijn moet pijn lijden hahahah
Ja, zwanger worden is echt een grote onzekerheid...en als er geen onzekerheid is zit je weer te wachten op iets....slopend zeg...gelukkig zijn er hiernaast nog veel andere leuke dingen in ons leven!
Nou helaas...ik ben gisteravond ongi geworden Dus onze 3e en laatste IUI poging zit erop en nu gaan we verder met IVF. Straks even het ZH bellen en dan morgen weer beginnen met spuiten.
He Ginny wat vreseijk voor je. Weer een domper he meid. Niet je koppie laten hangen! Op naar IVF! Hier alles weer een beetje rustig. Ben helemaal suf van de rommel in mijn lijf dus ga maar thuis werken. Autorijden lijkt me niet echt slim nu. Verder las ik op de bijsluiter dat je ook suf kan worden van de bolletjes. Goeie combi dus Stien Heb op de site gekeken. Wat een bijzondere vrouw die die workshops geeft. Jammer dat ze zo ver weg woont. Hoe was je inloopavond?
@ Ester....pendel jij ook? Kun je dan ook eens voor mij pendelen of ik nog zwanger wordt en wanneer? Liefs en suc6! Marjo
Inloopavond was heel leuk, we moesten onze gids een tekening laten maken, eerst snapte ik niet wat ie ging tekenen, later werd het een hele mooie vogel! Goed dat je zo thuis kunt werken, en fijn dat het weer wat rustiger is voor je! Muuske ik wil wel voor jou pendelen, ik zal straks ff kijken of ik mijn pendel hier op mijn werk heb oke?
Bedankt meiden! We hebben nu even een maandje rust, volgende week donderdag hebben het IVF intakegesprek dus deze maand nog even niet spuiten.
Zoals ik al een beetje verwachtte kom ik me nu officieel hier aanmelden; wij gaan ook IUI doen, in Eindhoven. Vanmorgen gesprek gehad en we kunnen meteen de volgende cyclus beginnen. Hoop dat dat ook gaat lukken; vriendlief moet blijkbaar rond m'n eisprong naar het buitenland voor z'n werk (baal er nu al van). Anders wordt het augustus, want in juli zijn we op vakantie. Patricia, voor jou wordt het ook weer spannend, nog 5 dagen. Aurelie, hoe was het gegaan vanmorgen?