Meiden wat is er alweer veel gekletst. Ben zo blij dat dit zo'n hecht groepie is! Enne Rach 3 keer is zeker scheepsrecht Ik hoop Josien voor jou dat je weer snel mag beginnen meis..
IUI meiden: lisa: 1e IUI gehad 12 okt. in eigen cyclus, nod 26 okt. mandy80: 10de IUI eigen cyclus alleen pregnyl, 3 mk's, 12 okt IUI... Mariel77: 5e IUI, Menopur, Pregnyl en Progestan, nod 30 okt. Ooievaar: 3e IUI, geen Puregon, IUI: 19 Okt., nod 2 Nov Rach84: 3e IUI, Menopur en Pregnyl, IUI 23 okt, nod 5 nov. Pat 2e IUI, Puregon, Ovitrelle en Progestan, IUI 24 okt, nod 8 nov. Marisha: 1e IUI in eigen cyclus, Pregnyl, nod 8 nov. Marieke21 1e IUI, Clomid 100mg, nod 11 nov. Aly: 2e IUI, eigen cyclus, nod 12 nov. Johanna24: 2e IUI, eigen cyclus wel Pregnyl, nod 15 nov. Manonie: na 3e IUI, nu een maandje rust Geduld: na 7e IUI, maandje zonder hormonstertjes, tempen. ZWANGER DOOR IUI!! Aurelie: zwanger na 2de IUI, uitgerekend op 28 februari Natasja: zwanger na 4e IUI, uitgerekend op 25 maart Hippel: zwanger na 6e IUI, uitgerekend op 20 april Draaimolen: zwanger na 1e IUI, uitgerekend op 14 mei Zonneschijn: zwanger na 2e IUI, uitgerekend 8 juni jalena: zwanger na 3e IUI, uitgerekend 4 juli Wil je de lijst updaten dan de persoon die als laatste heeft geupdate "Quoten" en de [qoute] haakjes weghalen. NIET Kopiëren! Dan gaat alle vet gedrukte verloren. De lijst staat op volgorde van nod / uitgerekende datum.[/quote] Sta er helemaal bij (maandag 2e fm meeting dus op schema)
Vandaag weer fm meeting gehad. Maandag terug voor 2e fm. Als het net zo loopt als vorige maand moet ik woensdag of donderdag aan de beurt zijn (donderdag is dag 14). Afwachten maar weer. Van de Pregnyl en zelfs de iui zelf had ik niet zoveel last als van die echo. Ik heb alweer een hele dag last van m'n buik (bijna ongi kramp, maar dat is het dus zeker niet). Raar gevoel zo midden in de maand terwijl je zo zeker weet dat dat het niet is. Rach dank voor je uitleg. (en voor het toevoegen aan de lijst). Alle meiden in de ww succes. 3x scheepsrecht zou deze maand al een hele mooie score geven.......
johanna, wat naar zeg dat je vn die echo zo'n last hebt! doet het tijdens de echo ook pijn? misschien als je dit aangeeft, kunnen ze er rekening mee houden?
oh ja, ik heb zo'n ongelooflijk pijnlijke borsten, en vooral tepels. wie heeft dit nog meer na pregnyl?
Pooltje, ik kan je dubbel gevoel begrijpen. Balen dat je ongi bent geworden. Laten we hopen dat IUI de oplossing voor jullie zal zijn! Rach, ik heb nooit zoveel bijwerkingen van de Pregnyl. Dat scheelt natuurlijk per persoon en per keer... Johanna, laten we hopen dat je volgende week weer je IUI hebt! Vervelend van die echo's. Ik heb er alleen last van als ze mijn eierstokken niet kunnen vinden en gaan liggen roeren... Maar je moet dat wel aangeven, hoor.
Hey Rachel, Ik heb eigenlijk nergens last van, niet van de Clomid, niet van de Pregnyl en niet van de IUI (nou ja, ik ben wat aangekomen, zou dat ook door de hormonen kunnen komen?) Wel vervelend dat jij er last van hebt. Sterkte ermee.
Hier had ik wel last van toen ik zwanger was voor de vakantie (die uitliep op een MK), maar dat was pas in de 6e week.
tja met pregnyl weet je het nooit of het nou van zwangerschap is of alleen van de pregnyl! wel lekker als je er niks van voelt.
Ik heb niet echt last van de echo zelf (dus aangeven heeft niet zoveel zin), maar van het gedoe moet m'n baarmoeder blijkbaar weer (met behoorlijke krampen) in model terugspringen. M'n ongikrampen en de pijn bij uitstrijkjes en van die eendebek zijn allemaal toegenomen na m'n conisatie. Daar zal dit ook wel bij horen. Gelukkig is het nu even over (nou ja, maandag weer een dag). Ik heb pas 1 keer pregnyl gehad en ik had weer last van een pijnlijk been en een hele warme lies. Kent iemand dat? Rach houd je die pijnlijke borsten langer? (dus ook na de iui? dan is de pregnyl toch wel weg....)
nee een warme lies herken ik niet, en een pijnlijk been ook niet (of was de pregnyl in je been gespoten?) de vorige 2 keer had ik ook al hele pijnlijke borsten, vervelend want dan denk je steeds: zal het dan toch...? (ik krijg die pijnlijke borsten de volgende dag na de IUI) maar 1 of 2 dagen voor me ongie gaat de pijn weg. de vorige keren waren ze wel opgezwollen en nu niet. maar misschien komt dat nog. jammer dat ik de enige ben. ik heb echt het gevoel alsof ik de enige ben die zo heftig reageert op die hormonen!
gister weer naar gynaecoloog geweest. wat een afschuwelijke dag heb ik gister gehad. hij begon er namelijk over om over te stappen op ivf. de tranen sprongen me in de ogen. en ik was helemaal alleen. moest ook nog bloed prikken. iedereen keek me aan. wat was dat vreselijk. in de auto heb ik zo gehuild. ben zo geschrokken van de ivf. ben gelijk naar huis gegaan. over 3 weken terug komen voor gesprek. lisa.
oh lisa ik kan me voorstellen dat je geschrokken bent! waarom stelde hij dan voor om over te gaan. is het zaad van je man zo slecht? misschien als jullie zelf perse iui willen proberen dat dat wel kan? heel veel sterkte meis! ben je nog een beetje droog thuissgekomen? hoop dat je een auto hebt!
Lisa, wat vervelend voor je! Dat komt ook ineens koud op je dak. Wat Rachel ook al vroeg, weet je waarom jouw arts aan je vroeg om misschien over te gaan op IVF? Heeft dit met de zaadkwaliteit van je man te maken? Ik ben ook weleens huilend weggegaan uit het ziekenhuis. Je voelt iedereen naar je kijken... Maar op die afdeling kijkt niemand daar vreemd van op. Heel veel sterkte meid! En over 3 weken terug komen? Doen ze deze ronde dan sowieso geen IUI?
Bedankt voor jullie lieve reacties! We hebben gisteren ook gemerkt hoe een lieve vrienden we hebben. Mijn vriend en ik hadden het knap moeilijk met het feit dat de MMM nu echt gaat draaien en de emoties van 2 jaar proberen, hopen, teleurstellingen en spanningen kwamen eruit. Maar na zo'n avondje weet je wel hoeveel je aan elkaar hebt en hoe tof je vrienden wel niet zijn, want die waren geweldig gisteren. Dus vandaag zijn we weer vol goede moed en we gaan ervoor ! Vermoedelijke 1e IUI: rond 7 november, in eigen cyclus. Lisa: ik zou maandag proberen de dokter bellen om meer uitleg te vragen waarom hij over IVF begon. Het is namelijk wel vreemd als dat ineens onaangekondigd geopperd wordt zonder verder goede uitleg. Sterke ermee . Groetjes, Pooltje.
Jeumig lisa wat vervelend meis.. Kon die arts niet gelijk uitleg geven? Je laat toch niet iemand zo weggaan? Heel veel sterkte meis.. Enne pooltje wat fijn meis dat je zulke goeie vrienden hebt. Die heb je hard nodig hoor.. Succes en sterkte met de 1e ronde meis Ik werd vanmorgen wakker en ging snel naar de wc. Moest heel nodig plassen en terwijl ik het zaakie af wou vegen schrok ik vreselijk Wc papier zat onder het bloed Nu is het wel weer bijna weg, maar ben zo verdrietig want mijn ongi gaat dus doorzetten. Nod is pas vrijdag. Snap niks meer van mezelf
Inderdaad Pooltje, fijn zo'n goede vrienden! Sterkte met alles wat komen gaat. Oh nee, Ooievaar! Maar omdat het nog 5 dagen tot je NOD is, kan het dan geen innestelingsbloeding zijn geweest? Het is wel erg vroeg voor je ongi. Toch? Ik hoop voor je dat het nog goed komt, maar jij kent jouw lichaam het beste... Ik blijf nog duimen, hoor! Liefs Marielle
Nou ik weet af en toe niet meer wat ik moet denken De ene keer ben ik netjes op tijd ongi en de andere keer misschien 2 dagen te vroeg. Heb wel eens eerder een week voor mijn nod een lichte bloeding gehad en de dagen erop weer niets. En op mijn nod zette het altijd door. Dus mijn hoop voor deze maand is alweer opgegeven Misschien nog een klein beetje hoop op een innestellingsbloeding, maar ik denk het niet. Heb hele lichte krampjes in mijn buik en mijn onderrug doet zeer. Borsten zijn wat opgezet en doen lichtjes zeer Gisteren had ik erge hoofdpijn en ik ben ook een beetje sjagie Nou dat zegt voor mijn gevoel genoeg