haai, Heb er al 2 testen tegen aan gegooid,maar beide negatief. Heb wel beetje bruine afscheiding. maar de ongi komt er nog niet door....rara Moest eigenlijk ook op dag 3 voor uitgangsecho,maar dat doen ze niet tot 7 januari. Ik hoor straks meer ,had het Zh gebeld.
Jeetje Minou wat spannend! Ik hoop echt dat de rode duivels wegblijven! Lisette,balen dat het niet gelukt is,maar inderdaad,stressloos oefenen is ook wel weer es prettig Hier is het nog steeds wachten......gelukkig weer afleiding door oud en nieuw! Voor iedereen een prettige jaarwisseling!!
Test van deze site gebruikt. Maar inmiddels zijn de duivels er. Mag gewoon op dag 3 weer met Clomid beginnen. Assistente heeft recept gefaxt. Dus dat heb ik alweer in huis. Echt balen hoor. Weer opnieuw......... met oud en nieuw maar een borrel met toastjes met filet americain.... Ik hoef nu niet voor die uitgangsecho op dag 3. Volgende week afspraak maken voor dag 10 of 11 voor FM... Ik hoop zo dat de pendel van Caruli gelijk heeft. Iedereen een fijne jaarwisseling en een super vruchtbaar 2007..
Bah Minou wat balen.....hele dikke knuffel en idd....met O&N lekker aan de borrel.....knallen met champagne op het jaar 2007, want dat moet het gaan worden!
Minou wat balen he, ik had zo gehoopt voor je dat het raak was, Hopelijk wordt 2007 ons jaar ! Gisteren heb ik heel wat laten vloeien, ben op kraamvisite geweest bij mijn vriendin, is 27 december bevallen. Ze had er wel begrip voor, maar je voelt je zo dubbel... Je gevoelens worden wel weer nog sterker, die kleine handjes, dat roze mensje...dat wil ik ook! Ik hoop dat er voor ons allen een positief bericht komt in 2007. [-o<
Ja Lisette ,ik begrijp jou helemaal. Vrienden van ons ook zwanger en anderen hebben net een kleine. Collega's en bij de meesten lukt het ook gewoon direkt. Wat voor hun natuurlijk heel mooi is. Aldonza voor jou ook weer spannend ,in januari beginnen te spuiten.... XXXX
Shit Minou,echt balen! Ook ik hoopte van harte dat het raak zou zijn. In onze omgeving is het momenteel rustig met de kraamvisites...gelukkig maar....is vrij moeilijk om je een houding te moeten geven... Hier is het nog een weekje wachten,hopelijk krijg ik het mooiste verjaardagskado wat ik me kan wensen!
HOI MEIDEN ALLEMAAL EEN GOED,GELUKKIG EN VRUCHTBAAR 2007 ! Minou hoe is je echo vandaag gegaan ? Hopelijk zijn er geen schokkende dingen, en kun je door met de volgende IUI ?
Ben net terug van ZH. Er zitten aan de rechterkant 2 cystes van 11 en 17.3mm. ik mocht wel doorgaan met de Clomid. nu hopen dat er ook nog eitjes gaan groeien. Ik was in elk geval niet zwanger ,dat het ook nog gekund. As maandag weer FM. En als er een eitje groeit,zal de IUI ook wel weer volgende week zijn. Alweer de 5e,gaat echt snel.....hopelijk dan de laatste en heeft Caruli goed gependeld.
Minou balen van die cyste. Wel fijn dat je toch verder mag met de clomid. Heeft de gyn ook verteld of er nog evt gevolgen zijn voor deze ronde dan zijn ivm die cysten? Heb je er ook last van? Succes meid en hopelijk toch in het staartje van de IUI behandelingen een mooie positieve test. Nu eerst maar weer gaan broeden op eitjes...
Aldonza, De gyn zei dat er in andere eierstok wel eitjes konden groeien. Maar dat is nog even afwachten of dat ook gebeurt. Mijn ongi was deze keer heel weinig,dat was het enige wat ik er zelf van merk. As maandag weer FM..........
Hoi Minou, Balen van die kyste's, gelukkig kun je wel door met de clomid/IUI. Ik ken iemand die in de 1ste ronde IVF zwanger is geworden met kystes die ze voor die tijd al had..dus de hoop zeker niet opgeven ! :-k Zelf begin ik morgen met puregon spuiten en gaan we volgende week vrijdag voor de 1 ste echo.
balen balen en nog es balen... de zijn gearriveerd...en nog wel 2dagen te vroeg!Had er deze keer goede hoop op omdat ik toch wel alle verschijnselen dacht te hebben....wat kan je lichaam je voor de gek houden ale: hopelijk brengt onze 3e poging meer geluk!
Wou gewoon even hallo zeggen Hier is niks gebeurt nog, als ik ongi wordt ga ik wel bellen voor de 4de ronde denk ik, maar dat wordt volgende week denk ik (Of het kan zo zijn dat ik helemaal niet ongi wordt, KAN gebeuren, toch?) hehe Het was hartstikke leuk met familie op bezoek, maar ook lekker om weer alleen te zijn, gewoon ons 2
Patricia,balen meid. Kop op. hopelijk wordt 2007 een heel vruchtbaar jaar voor ons allen hier. Trolljenta ,leuk dat je weer ff op de site bent. Wanneer kun je voor volgende IUI? Hopelijk is het niet nodig en is het gewoon zelf gelukt.. Hier alles oke.Maandag FM,hopelijk groeit er links dan een eitje.... Aan deze kant heb ik wel steeds een beetje buikpijn. Prettig weekend allemaal.
Patricia balen meid, ja ons lichaam weet ons steeds weer te verrassen je kunt er soms niks van op aan. Succes met de 3e IUI. Trolljenta, spannend meid ik hoop dat je de volgende IUI niet nodig hebt en je de eerste bent die dit jaar verhuisd naar de zwangeren! Ik duim voor je. Allemaal een fijn weekend!
Hey Meiden Heb een vraag Me vriend en ik zijn nu al al meer dan een jaar mee bezig En ben best vaak onregelmatig geweest na de prikpil We denken om een afspraak te maken met onze HA, kan ik via de HA ook i.u.i. aanvragen? Liefs Tijgertje23
Hoi tijgertje, als je al een jaar probeert en je bent onregelmatig ongesteld geweest kun je een doorverwijzing vragen naar de gynaceoloog. De gynaceoloog bekijkt dan naar aanleiding van je gegevens wat de eventuele oorzaak is van het niet zwanger worden en die zal dan een behandelplan opstellen. Dit kan naar aanleiding van je gegevens leiden tot IUI, maar dat hoeft niet. In ieder geval zou de huisarts geen IUI voorschrijven ! Veel succes, en dat je snel duidelijk krijgt.