Hoi meiden ik kom me ook maar even melden hier want ik ga beginnen met Clomid. Ben alleen een beetje de weg kwijt. Heb vandaag te horen gekregen dat ik Clomid ga gebruiken en dat we IUI gaan doen. Dit ivm plakkerig zaad. Kreeg papieren mee met info over Clomid en verder niks. Heb nog geen recept, geen vervolgafspraak voor IUI...niks! Mijn gyn zei dat we haar voorlopig niet meer zouden zien en dat ik om 14:30 moest bellen naar een bepaald nummer en dan krijg ik alle uitleg. Hebben jullie ook een apart "team" in het ziekenhuis die de Clomid zaken doet? Ben erg benieuwd hoe het dan met de IUI zit want de informatie die ik nu heb gehad rept er niet over.
Ollebolleke, welkom hier! Franka, fijn dat de koorst helemala verdwenen was en dat de IUI goed verlopen is...succes op het wachtbankje! Nuage, jij ook welkom hier! Ik kan me voorstellen dat het allemaal een beetje verwarrend is, maar ik denk dat je door een fertilliteitsteam gevolgd gaat worden.
Frank echt fijn dat bij jou alles goed is gegaan! Nuage, ik word ook door een ander team geholpen, zie mijn gyn. dus niet meer.. Kreeg bij hun ook het recept enzo, dus dat komt vast nog wel
Nou dames, het begint hier ook weer spannend te worden... Heb wel sterk het gevoel dat het raak is. Hoop dat mijn gevoel me ook deze keer niet in de steek laat! (vorige zwangerschap kon het ook bijna niet missen, toen wist ik het ook bijna zeker!). Pfff..... en wéér een dagje dichter bij NOD.
Heb net gebeld en mag morgen al om 14:00 uur komen. Denk inderdaad dat het zo zal werken als jij zegt. Ik kan niet wachten! Ben wel enorm dankbaar dat ik morgen al mag komen... had weer een paar weken in de wacht niet getrokken denk ik!
Gelukkig mag je snel terugkomen. Het is echt vervelend als je weer lang op iets moet wachten. Hoop dat Clomid helpt om zwanger te worden.
Meisje, wat spannend...ik hoop dat je gevoel het goed heeft! Nuage, wat fijn dat je morgen al mag komen...succes!
Even een vraagje: Ik ging net naar het toilet en bij het plassen kwamen er wat zaadcellen mee. Hebben/hadden jullie dit ook bij de IUI en heeft het iets te betekenen? Ik word er weer helemaal onzeker van. Groetjes Franka meisje0123: ik hoop dat je vermoedens uitkomen. Ik duim voor je!
Hey Franka! Mij is altijd verteld dat dat geen zaad is, maar het vocht waar de cellen in zwemmen. Overigens, als er IUI gedaan wordt, is het echt niet voor de hand liggend dat er zaad uitvloeit, het is immers in de baarmoeder gebracht en niet ervoor zeg maar (dan is het wel makkelijker om er uit te lopen!). X
Hey Franka, ik denk het ook hoor. Dat is vast geen zaad, dat zit zover weggestopt. Het is eerder wat vocht inderdaad. Welkom Ollekebolleke (zeg ik het goed?), hoop dat je hier weer snel wegkunt. Spannend allemaal hoor. Weer zoveel nieuwe 'gezichten'. Ik heb morgen weer mijn eerste FM. Hoop dat het er genoeg zijn, hoop dat het er niet teveel zijn. Hoop dat het er goed uitziet. Hoop dat ik weer snel mag komen voor de iui. Hoop dat het de laatste keer is. Waaah.
ollekeolleke welkom en succes nuage ook welkom en succes wel fijn dat je zo snel geholpen wordt zeg. meisje hoop dat je gevoel klopt franka ik ga voor je duimen meid en heb nog geen ervaring met iui dus durf het niet tye zeggen hier vanmorgen nog ovu test gedaan maar nog steeds negatief "zucht" als je er op zit te wachten duurt het altijd lang he
Werderom dank jullie wel voor jullie reacties. Ben er weer een beetje geruster op. Sooner: veel succes morgen met de fm Miss Layla: wachten duurt inderdaad vreselijk lang. Veel succes met het vinden van je eitje. Alle andere meiden welkom hier en nu inderdaad hopen, dat we hier allemaal snel weer weg zijn!
Dag dames, Ook ik heb vandaag de eerste IUI gehad en moet nu wachten . heb maar lekker een hotelletje geboekt voor weekeinde van sinterklaas. Dan wordt het echt spannend en hebben wij lekker iets om naar uit te kijken . Franka, ik moet het eens zijn, kan me niet voorstellen dat het sperma is. Ik heb gevraagd wat ze met het zaad doen. Ze pimpen het, en verwijderen al het overtollige materiaal als het vocht. Kan dus bijna geen zaad zijn geweest. Ze hebben het keurig achterin gespoten en dat gaat er voorlopig nog niet uit. Wanneer is het tijd om te testen. Wachten jullie keurig 2 weken of testen jullie al eerder. Chantal
Hoi Chantal, Fijn te horen, dat het ook bij jullie goed gegaan is. Wij mogen over twee weken testen en niet eerder, vanwege de Clomid en Pregnyl is de kans aanwezig, dat wanneer je eerder test deze vals positief is. Het advies was echt de twee weken uitzitten We hebben dus allebei twee lange weken voor de boeg. Jullie hebben dus lekker een weekendje weg geboekt voor deze tijd. Helaas zal dat bij ons niet gaan met alle sinterklaasdrukte, maar dan hebben we hopelijk ook voldoende afleiding. Succes met de wachtweken Groetjes Franka
Wat vreemd? Ik lees net op Freya dat het niet waar is dat Clomid effect kan hebben op de uitkomst van een zwangerschapstest? Chantal hahahaha moest echt lachen op je opmerking dat ze het zaad pimpen. Zie het nu helemaal voor me in leuke kleurtjes en glittertjes
Hey dames... Ik kon me NIET bedwingen en heb net getest. Negatief. Als ik de test op een bepaalde manier tegen het licht houd, dan lijkt het dat ik wel iets zie, maar dat is zó beperkt dat ik het niet eens op de foto kan zetten denk ik. Tja, het is natuurlijk nog 2 à 3 dagen voor NOD, dus het kan in theorie nog alle kanten op. Maar die klachten die ik heb, begin ik nu toch wel in twijfel te trekken... X
Chantal, fijn dat alles goed is gegaan! Succes op het wachtbankje! Nuange, het klopt dat Clomid geen effect heeft op de uitkomst van een zwangerschapstest, maar als je er pregnyl bij hebt gespoten dan dus wel. Pregnyl is het hcg (zwangerschapshormoon) dat de test vals positief kn maken. meisje, oh spannend zeg...je bent idd ooknog een beetje vroeg, dus het lijntje hoeft ook nog maar heeeeeel erg vaag te zijn...Ik hoop dat hij over en paar dagen vet positief zal zijn! sooner, succes met je fm!
Meisje, het zegt natuurlijk nog helemaal niets. Even afwachten meid, ik hoop dat je over een paar dagen een vet positieve test in handen hebt. Frankak en Chantal, sterkte in de 2 lange wachtweken. Duimen draaien hier. Nuage welkom hier! Gezellig dat je mee komt kletsen. Sooner: Succes vandaag met de FM hoop dat het er goed uit ziet. Ik heb vrijdag mijn eerste FM. MissLayla: Als je ergens op zit te wachten duurt het inderdaad altijd te lang. Sterkte met wachten nog even. Hier de laatste clomid genomen. Vraag me eigenlijk af, krijg je altijd een Pregnyl spuit bij IUI of niet? Liefs Zora
Hoi Dames, Wij hebben zometeen weer een afspraak bij onze fertiliteitsarts, we weten al dat we met IUI gaan starten (vanwege slechte zaadkwaliteit) maar ik moest eerst proberen wat af te vallen, nou dat is gelukt, ben ruim 12 kilo kwijt! Ben afgelopen zaterdag ongesteld geworden en dat vind ik stiekem wel jammer, nu moeten we een cyclus wachten voordat we met hormoonstimulatie kunnen beginnen. Hoop nog steeds dat de arts zegt dat we alsnog deze cyclus al kunnen starten. Heel spannend! Ik kom vanmiddag even langs om te vertellen hoe het in het zkh was. Succes allemaal! Liefs Marientje