*IUI*

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by -, Apr 5, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Mijn naam is *Swissa* (nickname) :) Ik ben 25 jaar oud en ben sinds 3 jaar getrouwd met mijn lieve man.

    Wij zijn sinds juni 2005 bezig om zwanger te raken. In maart 2006 zijn we in de MM geraakt. We hebben alle onderzoeken gehad, alle onderzoeken waren positief. We hebben nu te maken met onverklaarbare onvruchtbaarheid.

    Mijn man blijkt zelfs heeel goed zaad te hebben. De gynecoloog heeft ons geadviseerd om te starten met IUI. Heel spannend allemaal, als het goed is moet ik dag 1-4 naar het ziekenhuis voor een echo.

    Ik heb natuurlijk een hoop vragen en hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen. Hoe moet ik dit op mijn werk regelen? Moet ik vaak naar het zk? Zo ja hoevaak? Als het goed is moet ik ook gaan spuiten hoe doe ik dit?

    Ik hoop zo dat jullie mij kunnen helpen, hopenlijk zitten er meerdere in hetzelfde schuitje ;)
     
  2. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    er is een speciaal iui-topic. Daar zijn genoeg vrouwen die je kunnen helpen. Succes, ik hoop dat je snel zwanger bent!
     
  3. Niet meer actief

    Thanks. Ik ga er meteen heen ;)
     

Share This Page