Hoi Linda, wat betekend A, B en C? Is dat de kwaliteit? Wij moesten een soortgelijke keuze maken, maar konden ook kiezen voor de expertise van de artsen en lab-specialisten, Dat hebben we gekozen: dus als het ZH zegt dat er beter 2 kunnen worden teruggeplaatst dan doen we dat, en als ze zeggen 1, dan dus 1tje!
Hoi Linda, A B C optie ken ik niet. Wij hadden de optie: - 1 emmy - 2 emmy's - 2 emmy's tenzij er 1 van topkwaliteit is dan 1. Het zal waarschijnlijk hetzelfde betekenen. WIj kozen voor de 2 tenzij optie, en jullie? Liefs Nikkie
Wij kiezen hier ook voor dus het komt op hetzelfde neer. Topkwaliteit is A dat wordt er dus één. Kwaliteit B of C dan twee.
O Nikkie wat zou dat jammer zijn, ik hoop maar dat je te vroeg hebt getest, duim nog even door voor je. Wij hebben niks gehoord over A,B of C embryos, wel dat ze van verschillende kwaliteit kunnen zijn, maar vooralsnog hebben wij aangegeven bij voorkeur 2 terug geplaatst en verder zal het denk ik afhangen van hoeveel er zijn, of het lukt en of ze het om wat voor reden ook niet zullen afraden. Tegen ons is gezegd dat ze dat soms doen, bijv als er medische redenen zijn. Maar wij rekenen op 2, en ik zal al uitzinnig van vreugde zijn als een van die 2 zich lekker innestelt en gaat groeien... Eef, hoe ging het spuiten? Bij ons OK, vandaag begon het al bijna te wennen, maar ik doe nog wel mijn ogen dicht...
@ Nikkie, wat ontzettend balen nou! Is dit je 1e IVF? Dan hoop ik dat het in evt. volgende rondes echt raak is. Toi toi toi! @ Eef, mooi dat het begint te wennen, het spuiten. Lekker oogjes dicht houden als dat voor jou het prettigst is. @ to all, wat de embryootjes betreft gaat het bij ons allemaal wat anders. Ik zal het een beetje kort proberen te houden, maar wij hebben ervoor gekozen om niet meer dan 1 embryo te laten (proberen te laten...) bevruchten. Dit omdat wij embryo's zien als beginnend leven en deze dus niet weg willen gooien. Om dit te voorkomen konden wij niet anders dan kiezen voor slechts 1 bevruchting. Ik krijg wel hormonen, waaruit dus wel hopelijk meerdere eitjes ontstaan. We realiseren ons dat de kans stukken kleiner is, maar ondanks dat zijn we vol vertrouwen en deze keuze voelt gewoon goed.
Hoi Eef, ik zie dat jij ook al begonnen bent met het spuiten? Hoe gaat het? Spannend he allemaal. Maar je rolt er vanzelf allemaal in. En vergeet gewoon nooit uit ogen waarvoor je het doet, dat heb ik ook steeds gedacht. Succes met alles, liefs Hope
Nog ter aanvulling: Mochten er bij ons meerder A embryos zijn dan worden deze ingevoren, mocht de ivf niet lukken dan proberen ze eerst deze terug te plaatsen.
Ja zo gaat dat ook bij ons. We hebben 1 emmy teruggeplaatst omdat deze van topkwaliteit was. We hebben er nu ook 2 nog in de vriezer. Die moeten we eerst tp alvorens wij starten met een nieuwe IVF. Liefs Nikkie
Hi meiden, Eef, hoe gaat het met prikken? Wanneer heb je een echo? Annerie, wat een moedige beslissing, ik kan me er iets bij voorstellen dat je dat zo wilt, maar ik sta er zelf anders in. Ik had nooit gehoord dat het zo ook kan, maar wel heel goed dat ze in het ziekenhuis jullie gevoelens daarover respecteren en dit mogelijk maken. Linda, nog even aftellen tot september, wat kan de tijd dan langzaam gaan he! Nikkie is deze IVF echt mislukt of was dit je 2e? Gelukkig heb je nog embryo's in de vriezer, toch? Dan hoef je niet direct weer met al die hormonen in de weer. Mogen jullie al de volgende cyclus weer een tp? Hope, ik volg je af en toe op je eigen topic, heel spannend, morgen tp en rustig aan met die buik! Onwijs veel succes! Ik ben gisteren begonnen met Gonal F, maandag 1e echo.
Hoi allen, Annerie, EvaZ, Linda, en anderen geinteresseerden! Leuk dat jullie mijn topic zo goed volgen. Bij mij gaat het goed, af en toe denk ik dat ik wat bij mijn eierstokken voel groeien (denk dan helemaal dat het een soort plop-plop-plopperdeplop in mijn buik is, hihi), maar vandaag bijv voelde ik amper wat in mijn buik, Het zal misschien allemaal wel psychisch zijn, heb pas 4 dgn gespoten, zo direct 5e sessie, met de cetrotide voor het eerst erbij. Zondag hebben we de 1e echo. Annerie, ik zou zeggen, zwaan kleef aan en veel succes met spuiten, mij valt het mee. We doen het samen, mannetje maakt de prik gebruiksklaar, ik zet hem terwijl hij mijn been vasthoudt. Ik denk dat hij het enger vindt dan ik, hihi. En van dat ene eitje: helemaal jullie keuze, in ons ziekenhuis is daar ook echt de ruimte voor, jullie zitten toch ook in het UMCU? EvaZ hou gaat het bij jou met de prikkerij? Heb je nou eigenlijk wel al een eigen topic? Nikkie: jammer meid.... Linda, 2 sept is ook al snel he?!?!
Hoi Eef, Het begint al echt op te schieten he?! Heb je nog veel last van hoofdpijn? Dat gevoel, plop-plop , dat ken ik. De ene dag erger als de andere dag. Je begint al vroeg met de Cetrotide. Deze gebruikte ik pas 4 dagen voor mijn pregnyl spuit. Maaaar bij mij duurt het ook een eeuwigheid voordat ik eens rijpe eitjes heb. En bij jou? Welke dag heb je meestal je eisprong? Succes zondag met je FM! Ben benieuwd! EvaZ: Nee dit was onze eerste IVF poging. We mogen deze ronde meteen doorgaan voor de cryo tp. We hebben er twee in de vriezer en die gaan we, mits het ontdooiien goed gaat, allebei benutten! Succes maandag met je eerste echo! Liefs Nikkie
Eef: Ben blij dat het allemaal zo lekker gaat bij jullie. Wat leuk dat je het ook echt samen doet met je partner. Ik vind het wel een goeie: m'n man de spuit klaarmaken en ik 'm érin jassen (hihi). Wij zitten inderdaad ook in het UMCU, we vinden het daar echt heel prettig. Het loopt er gewoon als een trein qua afspraken en alles gaat soepel, personeel en arts is aardig. Welke arts heb jij trouwens? Wij mevrouw S. (kweet niet of het je iets zegt). Nikkie: veel succes meid met de cryo tp, gewoon lekker doorgaan en hopen op een goede uitslag!
we hadden vanmorgen de 1e echo, en er groeien helaas maar 3 follikels... 1x 16 mm en 2x 13mm. Viel nogal tegen, dus nu off-day... dinsdag weer echo, en dan horen we of we doorgaan of deze poging afbreken... wij zouden wel doorwillen, 3 kan op zich voldoende zijn, maar het vermindert de kansen wel behoorlijk... gatver, kan er nou nooit eens 1x iets goed gaan bij ons? eef
Och Eef, dat is een tegenvaller. Ik weet eerlijk gezegd niet eens wat normaal is, maar vast meer dan 3. Kan het zijn dat er 2 dagen later nog 1 of 2 bij komen, of is dat onmogelijk? Weet je wat de reden is? Zou je een hogere dosis nodig hebben, of weten ze dat niet? Kan me voorstellen dat jullie flink balen, maar denk je toch niet dat je met 3 ook best een goede kans maakt?! Ik snap wel dat de kans kleiner is, maar als ze ook echt 3 eitjes kunnen oogsten en ze misschien ook alledrie bevrucht raken... Ik las dat sommige meiden ook IVF in eigen cyclus krijgen, wist niet eens dat dat bestond, maar die zullen er dan toch zeker niet meer hebben. Nou ja, aan de andere kant zit je uiteraard te denken aan die 3 pogingen die je maar vergoed krijgt en dan wil je de allerbeste kans... Lijkt me een moeilijke beslissing. Sterkte meid. Annerie, morgen ook aan de Gonal-F, spannend! Nikkie, wel fijn dat jullie direct al een tp met cryo krijgen, dat maakt het wachten wat minder lang. Hier weinig nieuws, morgen echo. Nee, heb nog geen eigen topic Eef. Is dat hier op het forum gebruikelijk als je met IVF start? Ik schreef en schrijf tot nu toe vooral mee met Wies op haar topic, daar waren we met wat IUI meiden een wat kleiner overzichtelijker clubje dan op het grote IUI topic. Erg gezellig groepje. Ben nog niet zo heel lang op dit forum, dus twijfel nog over een eigen topic. Heb 2 jaar op een heel ander forum geschreven en daar deden mensen dat niet zo, met eigen topics. Daar had ik ook een vast clubje. Zal erover denken. Komen jullie dan af en toe gezellig langs, anders voel ik me daar zo alleen Eef, kop op, we gaan ooit allemaal de ''eindstreep'' halen, om maar even in Olympische sferen te blijven, en het liefst al heel heel gauw! Houd je taai he! Groetjes.