Hoi allemaal, Ik ben net gestart met lang schema ivf behandeling en sta op het punt om te starten met decapeptyl. Vorige week heb ik plat gelegen met (vermoedelijk) griep en ik voel me nog steeds niet echt fit; wat keelpijn, veel hoesten en slecht slapen vooral. Begin december was ik ook al een week ziek van covid. Nu merk ik dat ik zit te twijfelen of het handig is om deze poging door te zetten… Heeft iemand een soortgelijke ervaring? Wat zouden jullie doen?
Hoi! Wij hadden allebei covid aan de start van de stimulatie fase. Ze hebben ons toen gevraagd of we ons tempratuur wilde bijhouden en als we koorts of verhoging kregen we aan de bel moesten trekken. Was dit niet het geval, dan kon deze cyclus de poging gewoon doorgaan. Ik hoop dat je er wat aan hebt! Beterschap!
Hier inderdaad ook een keer grieperig geweest, maar zonder koorts kon het allemaal gewoon doorgaan. Met koorts zou mijn poging gestaakt worden.