Ik denk niet dat Corona een belemmering voor de innesteling hoeft te zijn. Ik heb hier op het forum, in de reguliere NOD-lijsten namelijk regelmatig gelezen dat meiden, vanwege Corona, die ronde als een verloren ronde zagen en uitgerekend toen zwanger bleken. Het zegt dus niet zoveel denk ik. Sterkte met het wachten en veel beterschap!
Sjonge wat heftig zeg! Wel goed dat er nu eindelijk echt iets aan gedaan wordt. Hoop dat je snel opknapt. Hoe voel je je nu? En hoe gaat het met de zwangerschap?
Hmm…dat had ik ook en ik ging er meteen vanuit dat het mislukt was. Volgende dag alleen nog bruinverlies en een paar dagen later een positieve test. Moet eerlijk zeggen dat ik nooit zo in innestelingsbloedingen geloofde, maar het kan dus wel
Ik heb bij alle 3 de zwangerschappen innestelingsbloedingen gehad. Heel minimaal, maar kan er geen andere verklaring voor geven. Te toevallig alleen wanneer het raak was, verder nooit geen tussentijdse bloedingen gehad.
@Aafje80 ik hoor wel eens dat koorts ook een positief effect kan hebben.. maar ik kan me indenken dat de timing ronduit sh*t is! Overigens mijn petje af dat je nog geen zwangerschapstest hebt gedaan! Maar soms is struisvogelen de veiligste keuze, want dan staan alle opties nog open.
Spuit 11 hier! @Kruimel14 jeetje wat heftig! Hoe gaat het met je? @Aafje80 beterschap toegewenst. @marie92, ik duim voor je. En snap dat je ervan geschrokken bent. Hier aan het wachten totdat ik een keer ongesteld wordt. Wel een Provera van 12 dagen gehad, dus dat duurt wel even dus. Daarnaast wat een gedoe, om dit te krijgen. Schijnbaar zijn er problemen met de levering hiervan. Ik hoop dat ik snel weer mag beginnen met het stimuleren.
Dank voor alle medeleven. Ben weer thuis en voel me voor het eerst sinds 10dpo weer een beetje mezelf. Bij het opereren zagen de artsen direct dat mijn eierstok was gedraaid, ze draaiden ‘m terug en de eierstok draaide wéér terug. Uiteindelijk ze ‘m verstopt onder mijn baarmoeder in de hoop dat ie zo blijft liggen totdat ie slinkt (naar verwachting rond de 11 a 12 weken). Om de eierstok tot rust te laten komen, krijg ik tot die tijd Utrogestan in de hoop dat de hormonen van buitenaf mijn eierstok wat rustiger maakt. Baby lag gister lekker te bounchen en was keurig op termijn. Volgende week donderdag echo en week erop weer (extra controle).
Hopelijk draait 'ie niet nog keer! Fijn dat je je nu zoveel beter voelt. Nu lekker gaan bijkomen en heeelll rustig aan doen! Goed blijven drinken, dat schijnt ook te helpen. Fijn dat ze je zo goed in de gaten houden en dat de baby verder nergens last van leek te hebben!
Wat fijn dat je je beter voelt! En goed dat de baby er goed bij lag en op een mooi termijn. Lekker aansterken.
Heftig wat jij tot nu toe allemaal hebt meegemaakt zeg! Dappere vrouw, knuffel. Ik hoop dat het nu eens mee mag zitten, dat je eierstok tot rust gaat komen en je 100% pijnvrij wordt en vanaf nu lekker van je zwangerschap kunt gaan genieten. Het is je gegund!
@Kruimel14 hoe voel je je nu? Hebben ze de eierstok wel kunnen behouden? Indien van niet, rustig aan blijven doen want hij kan dan nog een x terug draaien. Bemoedigend hè Ze waren daar zo bang voor bij mij toen, maar bij mij namen de symptomen van OHHS na 10 weken gelukkig goed af. En dat met 7 gevonden follikels Dit keer geen last van gehad gelukkig! Beterschap en hopelijk kan je snel gaan genieten![/QUOTE] Misschien begrijp ik het helemaal verkeerd, maar je bedoelt dat als de eierstok wel behouden blijft, hij nog een keer terug kan draaien?
Misschien begrijp ik het helemaal verkeerd, maar je bedoelt dat als de eierstok wel behouden blijft, hij nog een keer terug kan draaien?[/QUOTE] Ik ben moe en buik voelt beurs (pijnstilling is uitgewerkt). Bij herkenbare klachten moet inderdaad direct bellen, want hij kan nog een keer draaien….
Misschien begrijp ik het helemaal verkeerd, maar je bedoelt dat als de eierstok wel behouden blijft, hij nog een keer terug kan draaien?[/QUOTE] Excuses, de vraag was bedoeld voor @Doortje25 die de opmerking had geplaatst het quoten ging niet helemaal lekker
@Nylla Ja, ik zie dat ik 'indien van wel' had moeten schrijven. Iets met een zwangerschapsbrein, het gaat de laatste tijd vaker mis Een torsie kan nogmaals plaats vinden wanneer de eierstok weer is teruggedraaid. Vandaar dat Kruimel ook schrijft dat ze hem op een bepaalde manier 'klem' hebben geprobeerd te zetten. De OHSS neemt niet af met het terugdraaien van de eierstok, die is nog steeds gewoon aanwezig. Pas na een week of 10/12 neemt het over het algemeen pas af en dus ook alle risico's en symptomen die ermee gemoeid zijn. @Kruimel14 hoever ben je nu?
Aha, het leek me al een typefout, ik snapte er even helemaal niks van Wel bizar zeg, dat een eierstok dan weer terug kan draaien. Het lichaam zit soms apart in elkaar. Hopelijk gaat dat bij Kruimel niet het geval zijn, die heeft het al pittig genoeg gehad. Dank voor de uitleg.