IVF / ICSI Deel II

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door rach84, 16 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. welcomehome

    welcomehome Niet meer actief

    ja gebruik die bolletjes ook wat een vieze dingen zijn dat zeg bahh maar ja het is voor iets goeds he

    groetjes
     
  2. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Sabine, ik heb ook vrijdag de tp gehad en had gisteren zowat non-stop een zeurend gevoel daar beneden en vandaag helemaal nergens last van! Ik ben wel echt enorm moe en gevoelige (.)(.) maar dat hoort er allemaal bij... Ik zie trouwens dat jij al de 17e mag testen? Is dat thuis met een zwangerschapstest of een bloedtest?
    Ik hoop zelf gewoon stiekem dat ik gisteren of vannacht de innesteling heb gehad (weet niet of dat al echt zo snel kan, iemand ervaring mee?) en dat ik daarom vandaag nix meer voel... :) Je moet je ergens aan vastklampen he! :)
     
  3. welcomehome

    welcomehome Niet meer actief

    hoi Susan
    ik mag gewoon thuis testen de assistent zei dat het na 3 dagen is ingenesteld maar heb geen idee hoe dat voelt ofzo dus denk dat we maar rustig moeten afwachten meer kunnen we op dit moment toch niet meer doen

    groetjes sabine
     
  4. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Bij ons in het ziekenhuis zeiden ze ook dat het na 3/4 dagen gaat innestelen... ook geen idee hoe dat voelt.
     
  5. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Meiden, ik vind het toch raar dat ik echt helemaal nix voel gebeuren in mn onderbuik dus ik ga zo even het zkh bellen... Misschien dat sporten toch niet goed voor me is geweest (heb dat zaterdag nl wel gewoon gedaan omdat dat mocht).

    Ben wel ontzettend moe, emotioneel, beetje winderig (sorry, is een beetje vies praatje misschien) en vooral enorm gevoelige (.)(.)

    Net VU gesproken, verpleegkundige vond het goed nieuws dat ik nergens last van heb, moest er blij mee zijn........ Nou ben alweer gerustgesteld. Die winderigheid, emo-buien, gevoelige (.)(.) en moeheid horen er ook allemaal bij zei ze dus verder gaat alles dus zoals het moet gaan. We gaan weer verder met wachten dus! :)
     
  6. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    meiden ik duim voor jullie!
     
  7. hanneke1969

    hanneke1969 Actief lid

    8 feb 2009
    466
    0
    0
    Dank je wel Linda. Lief dat je zo meeleeft.

    Lindinha hoe voel je je?
     
  8. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Hoi Hanneke,

    Ik voel me onzeker en zenuwachtig. Op zich gaat het allemaal nog goed. Alleen mn (.)(.) doen geen zeer meer nu en beetje pijn in mn onderrug, alsof ik ongi moet worden. Maar geen krampjes.... oftewel.... geen pijl op te trekken dus.

    Hoest met jou?
     
  9. hanneke1969

    hanneke1969 Actief lid

    8 feb 2009
    466
    0
    0
    Ik voel echt helemaal niets, ik ga er ook echt van uit dat het niet gelukt is. Ik ga morgen alvast testen als voorbereiding op het bloed prikken donderdag. Dan weet ik in ieder geval waar ik aan toe ben en die ene dag zal echt niet veel uitmaken.
     
  10. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    oh spannend hanneke ik hoop dat je positief test hoor, ik duim!
     
  11. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Hey meiden,

    Hanneke, spannend hoor, ik duim voor je!

    Suus, wel fijn dat de verpleegkundige het als een goed teken zag! Ik duim ook voor jou!

    Sabine, wat spannend dat je al misselijk bent! Zou het zo snel kunnen?! Je weet maar nooit he?! Ik heb nog geen ervaring met die bolletjes!

    Lindinha, ook voor jou komt het dichterbij, wat frusterend he, die wachtweekjes...je moest in je vingers kunnen knippen en dat ze dan voorbij waren!

    Ik ben ook een stap verder, gister intake gehad en ze nam gelijk een kalender erbij om in te plannen. Ik moet 18 maart ongesteld worden, dan op dag 3 bloed prikken en beginnen met clomid voor 4 dagen om te kijken hoe mijn eierstokken reageren. Dan op dag 9 weer bloed prikken.
    Die cyclus afwachten en dan als ik op 15 april (rond die tijd) weer ongesteld moet worden, moet ik aan de pil, tot 7 mei...en 4 mei beginnen met decapeptyl. 12 mei startecho en als alles er goed uitziet heb ik in de week van 25 mei mijn punctie en een paar dagen later dus de tp!

    Tjeetje, wat gaat dat ineens snel! Had verwacht een poos aan de pil te moeten, maar dat valt dus heel erg mee! Heb geoefend met spuiten en voelde er niks van! Helemaal goed dus!

    Meiden ik duim voor jullie!

    Liefs Loesie
     
  12. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    kom ook weer even kijken maarw at is het weer spannend hier! ik heb waarschijnlijk van het weekend de punctie. 18 eitjes zijne r nu!
     
  13. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    spannend hoor meiden :D
    heel veel succes allemaal ;)
     
  14. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    meissie hoe is het met jouw?
     
  15. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    met mij gaat het redelijk
    ben nu even hormonsterloos....
    even kijken hoe ik me ga voelen
    op dit moment zijn we er nog niet uit of we ooit nog de laatste ivf gaan doen of niet
    even allemaal teveel... even ons richten op andere dingen

    vind het wel moeilijk hoor.. geen zh, niet spuiten, geen behandeling helemaal niks
    maar misschien is het ook even goed
    maar wil aan de andere kant de kinderwens nog niet opgeven
    na al die jaren vind ik het zo zonde..

    maar goed komt tijd komt raad zeggen ze he ;)
     
  16. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    misschien toch wel een wijze beslissing meid om eerst even met andere dingen bezig te zijn. knuffel!
     
  17. Sabrien

    Sabrien Fanatiek lid

    8 aug 2007
    2.098
    0
    0
    Hey meiden,

    Hoe is het hier met iedereen? Ik schrijf hier niet meer zoveel omdat we nu niet actief bezig zijn met een behandeling maar wil laten weten dat ik toch vaker kom spieken om te kijken hoe het hier met iedereen gaat!

    Vanaf volgende week moet mijn man verspreid over 3 weken, 3 keer zaad inleveren voor invriezing (bij onze 2e poging was er na de punctie 0% bewegend zaad en dit risico willen we natuurlijk niet nog eens lopen) en dan krijgen we medio april de uitslag daarvan en als de uitslag goed is dan kunnen we hopelijk mei/juni weer starten met de 3e poging!

    Succes allemaal!
     
  18. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    heel veel succes sabrien en ook erg spannend, toch weer wachten op een uitslag. ik duim voor jullie en veel sterkte!
     
  19. Floor01

    Floor01 Actief lid

    11 jul 2008
    134
    0
    0
    Hoi Meiden,

    Wat spannend is het hier weer op het forum.
    meiden met een terugplaatsing, heel veel succes, ik hoop op positieve testen!

    Sabrien, ik hoop dat je man zijn zaadkwaliteit nu beter is. Goed dat ze het zo gaan monitoren, dan worden jullie kansen ook beter!
    In mei/juni gaan jullie dan voor poging 3, ik duim weer voor je mee!

    Caruli, ik lees je verhalen al steeds mee, maar heb nog niet gereageerd. Ik kan me je gevoel zo goed voorstellen, je wilt iets zo graag en hebt er al zoveel moeite voor gedaan, dat je deze periode niet kan en wil afsluiten. Ik wens je veel sterkte met wat voor keuze je ook maakt!

    Floor
     
  20. hanneke1969

    hanneke1969 Actief lid

    8 feb 2009
    466
    0
    0
    Caruli, ik kan me je gevoelens zo verschrikkelijk goed voorstellen. Voor mij begint het einde ook te naderen.

    Sabrien, wat spannend ook weer voor jullie. Gaat al weer snel beginnen he? Nu lijkt het nog ver weg, maar voordat je het weet begint het hele circus weer.

    Floor, ik zie aan je onderschrift dat de echo niet goed was. Sterkte meis.
     

Deel Deze Pagina