Jemig Naatje, wat een wonder zeg! Dat had je toch ook zelf nooit meer verwacht... wat geweldig! Gefeliciteerd!
Naatje wat super gefeliciteerd echt er bestaan nog wonderen dat geeft toch weer hoop voor andere ga er maar lekker van genieten je heb het verdient groetjes sabine
Naatje wat een ongelooflijk verhaal. Heel stiekem hoop ik daar ook op. Dat is toch het mooiste wat je kan overkomen he. Gewoon alles op de natuurlijke manier. Ik begrijp dat je voorzichtig bent, maar geniet van je grote wondertje.
Naatje, WAUW wat een geweldig nieuws! Gefeliciteerd! Wordt er helemaal blij van! Spannend 2 april echo, ik duim ontzettend hard voor je! Yes! Gr. Sabrien!
Naatje, wat een bijzonder verhaal, ik krijg er kippevel van! Wonderen bestaan...gefeliciteerd! Dikke X
joehoe, wat een geweldig nieuws zeg. Echt een wondertje wat jij dus in je buik draagt. Geniet er lekker van. dikke knuffel van Lena
jeetje naatje wat een verhaal, dat had je toch helemaal niet meer verwacht zeg. dat is iets waar we allemaal op hopen hier. meid GEFELICITEERD, ga ervan genieten @betty boop, wat fijn dat het zo goed met je gaat, als ik je berichtje lees krijg ik weer tranen in mijn ogen, tja het gaat over mij en ik zit nog steeds hier, helaas @sabrien, thanx meid, ik weet het ja volgende weeek weer beginnen, maar moet er eerlijk gezegd nog niet aan denken, heb vanmorgen uitgeslapen, en ben nu nog steeds moe, ik weet het ik moet positief blijven, en het ziet er ook best positief uit. we hebben nog een extra cryo kans, en daarna kunnen we nog weer verder met m'n vriendin, alleen ik voel me nu niet positief, heb veel last van hoofdpijn de laatste week, ik denk ook door alle hormonen die ik de laatste weken heb gehad, dat dat er niet zomaar uit is. van zaterdag tot donderdag ben ik vrij, dus hoop dan een beetje op adem te kunnen komen. @ hanneke, hoe is het vandaag? heb je de bloedtest al gehad? @ lindinha, hoe gaat ie bij jou? x lisa.
Denk dat deze poging bij ons niet gelukt is, was vanmorgen op mn werk en had, toen ik naar wc ging, roze bij het afvegen. Ben naar huis gegaan en had net nog steeds roze met wat stolsels... gaat niet goedkomen denk ik... Ik voel me zo verdrietig. Waarom lukt het nou niet?
ahhh Lindinha wat ontzettend rot voor je had het je zo gegund wat is het toch allemaal oneerlijk he ik kan een meisje ze is pas 16 en zwanger ze wist het niet eens pas na 20 weken kwam ze er achter en wij zijn er helemaal klaar voor en hebben alles er voor over en het lukt maar niet bij ons
Lindinha, ook hier, ik ga zo voor je duimen dat het niet doorzet. Lisa, ik ben niet meer gegaan. Voor de zekerheid nog een testje gedaan en echt zo negatief als het maar zijn kan. Ik heb 3 april een evaluatiegesprek en dan bespreken we hoe we verder gaan.
lindinha wat klote zeg..ik hoop dat het niet door zet...oneerlijk is het altijd hoor! naatje wat een wonder! gefeliciteerd!
Lindinha en hanneke dikke knuffels meiden! naatje wat een mega wonder meid! Gisteren belde ook vrienden van ons, konden volgens de artsen nooit natuurlijk zwanger worden, teelbalkanker, DES kind en noem maar op, ze hebben 3 wondertjes uit IVF en nu spontaan zwanger! Doet goed deze bijzondere verhalen Fijn weekend meiden Liefs debje
Nu is het weer bruin, en alleen bij afvegen, niks in mn maandverband.... gek word ik ervan.... duidelijkheid graag! Of rood bloed of niks!
lindinha, balen meid, hopelijk zet het óf goed door, óf helemaal niet idd (dat laatste hoop ik op hoor!) naatje, wat een geweldig nieuws! wooow, echt een wonder, geniet ervan!
lind kan je niet vast testen? Meiden ik heb morgen de punctie! en dinsdag waarschijnlijk de terugplaatsing. hoeveel dagen na de terug plaatsing mag je testen eugenlihjk?