Even een ego: Wordt morgen geïnterviewd door RTL nieuws over het behoud van 3 IVF behandelingen. Onwijs eng, want heb een nieuwe job, maar men weet dat ik als vrijwilliger voor Freya werk. Ik ga niet benoemen dat ik IVF onderga, maar kom als belangenbehartiger voor Freya op. Ze willen wel dat ik dat meld, maar dat weiger ik! Heb een nieuwe baan per 22 november en wil niet dat men me er direct uitflikkert. Ik ga dus mijn standpunt vertellen over de IVF tezamen wat ik met Freya heb bedacht. En vertel dan een aantal argumenten. Al met al heeft men maar 2 minuten en 18 seconden om het uit te zenden, dus het moet snel snel . Nu maar hopen dat mijn werkgever het niet ziet.... Althans ik zeg niks over mijn IVF, dus maar hopen dat ie denkt oooo ze is weer bezig voor Freya!! Hey meiden die in het UMCU lopen. Soms lees ik dat er meiden zijn die hun embryo zelf uit het lab mogen ophalen en dan nog een foto kunnen maken. Dit kan niet in het UMCU he? Iemand enig idee hoe het met MariaC is???
Babii, was je op tijd? Je follikels gaan nog even groeien en dat is goed. Hoeveel progynova ga je gebruiken? Wanneer is je volgende fm? Fijn dat je als laatste zal worden gepland en platgespoten gaat worden. Balen dat het uwv zo enorm star doet. Zo kan niemand eens een belangrijk iets hebben, want zij zijn het meest belangrijk. Enorm belachelijk. :x Stoer dat je morgen dat interview heb. Laat je niet verleiden tot het benoemen van je IVF proces. Het is nog steeds je eigen keuze of de hele wereld dit mag weten. Wij hebben, helaas, niet de mogelijkheid om ons emmy voor de punctie te zien en aan foto's maken doen ze ook niet. Met de 1e tp stond het apparaat achter mijn man, niet aangesloten. Zij vinden dat ze geen echo hoeven te maken, omdat de emmy toch wel goed terecht komt. Errug jammer kan ik je vertellen. Daffie, nog even doorbijten en dan krijg je het verlossende telefoontje. Mijn duimen draaien voor mooie toppers. Ja, hoe is het met Maria? Hier komt de ongi pietsie om de hoek kijken.
@ Timon, nou het is toch benoemd maar het geeft niet. Gelukkig weet mijn nieuwe werkgever wat ik allemaal voor Freya doe . En zoals de dames daar zeiden: we kijken amper TV . En als ze het wel gezien hebben dan zeg ik dat het voor Freya was (leugentje om bestwil). Moet maandag terug, er gaat een vriendinnetje mee want manlief kan helaas niet mee. Neem aan dat me vriendin wel mee naar binnen mag toch? Ze steunt me altijd enorm!! Ik ga 2 maal daags 2 MG progynova slikken en spuit 150 IE Gonal F en heb onwijs, onwijs, onwijs het gevoel dat het BMS niet mee wil groeien. Lees namelijk dat veel vrouwen nu met spuiten en een BMS van 7 mm al rekbaar slijm hebben. Ik heb dat niet, hadden jullie dat wel tijdens het spuiten wanneer je BMS op orde was? @ Zeehondje, hier is het te zien: RTL XL Dikke knuff!
Babii, je staat er mooi op. Ze hebben het mooi in elkaar gezet. Hoe vindt jij het geworden? Maak jezelf nu niet gek met je bms. Iedereen zit anders in elkaar. Wacht het even af. Vast dat je vriendin mee naar binnen mag. Jij bent toch diegene die het aangeeft. Vanmorgen om 5.00 gewekt door de ongi krampen. Zoooo, geen lolletje!
Oe dat is geen pretje nee die krampen! En zeker niet dat vieze bloed, bleehhhhh,,,, vindt het zo smerig om ongesteld te zijn. Lekker met een kruikje naar bed gaan . Haha, nou vindt je het niet een beetje logisch dat ik me er druk om maak ??? Had jij vruchtbaar slijm tijdens het stimuleren?? Heb nu overigens krampen waarvan ik denk: me eitje groeit. Als ze maar niet gaan springen zeg.... Kan toch niet door de Cetrodide? Ja ik vind het wel mooi geworden. Alleen jammer dat ze veel hebben geknipt .
Je kon merken dat ze geknipt hebben. Je was nog niet uitgesproken. Maar het totaalbeeld is wel duidelijk. De gyn. van het Radboud is ook erg duidelijk. Tuurlijk kan ik het met voorstellen!!! Heb je zonder de medicijnen dan wel rekbaar slijm gehad? Ik heb geen idee of ik het heb gehad. Let er niet echt op. Ik ben op de dag vrij geweest, moest vanavond werken. Dus een halve pijnstiller geslikt en nog wat geslapen. Na enkele afspraken nog een uurtje geslapen en toen was het tijd om naar het werk te gaan.
JEEEEHHHHHH, we krijgen vanmiddag 2 embryo's teruggeplaatst. Ben zo blij, ben zo blij.... Sorry, ben een beetje eufoor We werden al om 9:55 gebeld en Stephan zou opnemen....maar die was nog even naar het toilet gegaan. Moest ik dus toch zelf opnemen en ik stond stijf van de stress. Er waren van de 5 eicellen, 3 embryo's ontstaan waarvan 1 goed op schema ligt en 1-tje iets achter (maar dat schijnt nog niets te zeggen). De andere was niet goed genoeg om in te vriezen, maar daar hadden we ook in zijn geheel niet op gerekend.
Hee lieve meiden, Babii toch, jij beroemdheid, wat lief dat je naar me vraagt. Ik kreeg al een PM van Timon waar ik bleef Ik moet zeggen dat ik echt even afstand moest nemen van alles. Het forum, zwanger willen worden, het wel/niet lukken van behandelingen van anderen, Het was allemaal even pijnlijk. Mijn cyclus kwam steeds maar niet op gang. Hcg mocht uit mn bloed zijn maar ik mocht ook niet ongesteld worden, kennelijk. Als ik nog niet ongesteld was geworden vóór de 25e zou het ziekenhuis ingrijpen. Godzijdank werd ik in de nacht van vrijdag op zaterdag eindelijk ongesteld en zo mocht ik 1 november voor een echoscopie. Aanstaande zondag mag ik weer en misschien mag ik dan zondag avond de pregnyl zetten. Misschien heel stom, want ik zou heel blij moeten zijn. Maar ik ben ontzettend pessimistisch. Het zal toch wel niet lukken . Psychisch gezien te snel voor een terugplaatsing misschien? Ik durf niet meer zo goed te hopen .
Wauw Daffie! Wat super de super goed dat je 2 wondertje teruggeplaatst krijgt!!! Zelf zou ik dat niet durven, te bang voor een meerling, maar snap het wel. Wat grappig dat jouw man ook Stephan heet, die van mij ook . Ben echt onwijs blij voor je meissie, dit moet hem gewoon worden. @ MariaC, wat ben ik blij om iets van je te lezen. Ik had al het idee dat je afstand hebt genomen van alles, wat vanzelfsprekend is. Maar vroeg me toch af hoe het met je ging . Wat een vreselijke periode heb je weer meegemaakt. Klinkt erg heftig meissie . Wellicht is het psychisch te vroeg voor een TP, maar als je daar echt psychisch niet achter had gestaan, dan had je het denk ik niet gedaan. Snap ook dat het positief blijven erg moeilijk is nu, herken dat maar al te goed. Ik blijf wel positief voor jou leiffie! Toi, toi, toi!
Ik was trouwens erg blond gisteren he . Heb inmiddels een druk rechts op mijn buik en herken dat normaliter als ovulatie. Dus ik was bang en dacht ga een ovulatietest doen (lekker dom, want spuit Cetrodide).... Ik heb werkelijk waar nog nooit een ovulatietest gehad die maar 1 streep heeft en waarvan de teststreep er gewoon niet is (heb altijd een tweede streep).....!!! Kan dus zeggen dat de Cetrodide zijn werk doet hihi.
Daffie, super zeg, twee mooie emmy's teruggeplaatst krijgen!!! MariaC, het is ook heftig wat je meemaakt en soms even afstand bewaren is ook wel goed. En een tp waar je niet klaar voor bent daar was je idd denk dan echt niet aan begonnen. Of als je het echt niet zou willen had je het misschien zelfs nu nog afgekapt. Maar dat doe je niet, dus het zit wel goed. Heel veel sterkte en succes! Babii; haha, voor het eerst maar één streepje op je ovutest. Is ook leuk om een keer te zien toch?! Weet je in ieder geval zeker dat je niet te laat bent!
Whahaha ik ben gewoon stom dat ik überhaupt ging testen Zeehondje, maar na het verhaal van Sammie schrok ik toch wel en die pijnjtes kwamen me bekend voor. Dus dan het zekere voor het onzekere he . Ik verlies sinds vandaag een glibberig iets uit mijn vagina whahahah (sorry voor de details). Geen idee wat het is, kan er geen draden van trekken, maar het is wel nat en glibberig. Zou het BMS nou toch groeien? Ik durf er niet op te hopen en denk van niet, dus maak mezelf niet blij met een dode mus.... Maar damn wat verlang ik naar een goed BMS! xxx voor jullie! Enneh, als jullie gek van me worden, zeg het
Hey ICSI/IVF meiden, ik ben zo geschrokken dat er van mijn 5 embryootjes die er na de terugplaatsing (van een 8-cellig toppertje ) geen eentje was die goed genoeg was om in te vriezen!!! In Den Bosch werken ze samen met Tilburg, kan het aan het beleid van Tilburg liggen? Ik zit me nu af te vragen of ik voor ICSI 2 niet beter naar een ander ziekenhuis moet gaan... Wat raden jullie mij aan?
Het kan ook aan de kwaliteit van je embryo's liggen .... Wellicht waren ze van matige kwaliteit dat ze niet ingevroren konden worden of uiteindelijk toch niet doorgedeeld...??? Ik weet het niet, maar vraag het de andere meiden eens. Wel rot dat ze niet ingevroren zijn .
In de brief stond inderdaad dat ze niet van voldoende kwaliteit zijn. Ik ben er zo van geschrokken, ik dacht dat er van die 5 ministens 1tje toch wel goed moest zijn? En nu twijfel ik meteen dat het emmytje in mijn buik ook niet meer verder groeit... Vreselijk is dit. Het spuiten, de punctie en de terugplaatsing, echt nergens geen last van gehad maar deze emotionele achtbaan is echt vreselijk!!!! Ik heb mij er echt heel erg op verkeken...
Zo Knabbel en Babbel zitten lekker warm binnen hoor... Hopelijk blijven ze of hij/zij dat de komende 9 maanden was wel gek, want normaal is de TP echt een eitje, maar nu had ik toen we naar de auto liepen ineens megabuikpijn. Wrs doordat ze op mijn buik hebben gedrukt om de baarmoedermond goed in zicht te krijgen, maar voelde niet fijn en het is nog niet helemaal over... Nou ja, zal wel loslopen denk ik zo... 123; wij hebben ook nog nooit embryo's gehad die ze kunnen invriezen meid en dat heeft alles te maken met de kwaliteit van de embryo's. Ze vriezen ze alleen in als het topembryo's zijn omdat dan de kans bij het ontdooien ook beter is dat ze er goed uitkomen. Daarvoor zou ik niet voor een ander ziekenhuis kiezen hoor...het is een kado'tje als ze ingevroren kunnen worden...
Hoi Daffie, dank je wel voor je reactie. Ik werd al helemaal boos op Tilburg, hoe durven ze 5 emmys weg te gooien! Slaat natuurlijk nergens op maar ik begreep het gewoon echt even niet. Dus het is eigenlijk zeldzaam als ze emmys invriezen... Jee, zo vlieg je wel door de behandelingen heen zeg.... Heb je vandaag de TP gehad? Van 2? Bij mij moesten ze ook op mijn buik duwen omdat ik een bochtje in mijn baarmoeder had... Ik moet nog een week wachten om te testen, echt een vreselijke week. En als de test positief is, dan ben ik nog bang hoor dat het fout gaat. Vreselijk is dat allemaal zeg... Maar goed. Ik moet hoop blijven houden!
Ja, het is megaspannend... helaas ben ik al ervaren in deze periodes zeldzaam is het denk ik ook weer niet, maar we horen niet bij degenen die allemaal prima embryo's krijgen. Ligt echt aan de kwaliteit van de embryo meid. Mijn duimen draaien ontzettend hard dat je gewoon niet een nieuwe poging nodig hebt!! Op naar een positieve test