Nou meiden, grote domper hier. Ei was al weg, niks meer te zien op inwendige echo Poging 1 is mislukt, voel me zwaar kut.
O, wat klote!! Je had gisteren dus idd eisprongkrampen... Shit man, zit je je helemaal op te laden en moed te verzamelen voor niks.. Stom hè, je zit niet te wachten op zo'n punctie maar t is verdorie wel de bedoeling een ei te bemachtigen.. Dikke knuffel voor stom ei!!
Owwww...dat is mega balen zeg! Wat een ontzettende teleurstelling meid. Ik kan zoveel zeggen om je op te beuren maar vind dat je het recht hebt om gewoon even onwijs goed te balen, zonder allemaal goedbedoelde opkikkers. Hele dikke knuffel! Elmo
Dank je wel meiden, doet me goed dat jullie zo meeleven. Ben de eerste schrik weer beetje te boven. Had het al wel in mijn achterhoofd dat ei al weg was. had gister steeds aanhoudende buik(pijn). nou ja, kop dr voor en menstruatie afwachten, hopen dat het dan gaat lukken.
Nog een knuf voor baalMariska. Ik heb begrepen dat een ICSI pas als poging geldt (zorgverzekeringstechnisch gezien) als er een punctie heeft plaats gevonden. Wellicht wordt deze poging niet echt als poging gezien? Weet je of het klopt wat ik zeg, of kan iemand anders het beamen? Hier afwachten tot morgen: info ochtend met prikinstructie. Horen we of ik deze cyclus nog mee kan kamertje 9 bezet houden of dat het de volgende cyclus wordt. Ben chag: Mijsman ziekjes. Sneu natuurlijk, maar vooral niet tof omdat ziek zijn natuurlijk zaadkillend is. En er was al nauwelijks zaad voor ICSI.... Pff, afwachten, weet toch niet hoe het zaad gaat zijn.
Bij eigen cyclus gaat dat anders Mijs. Als je na 4x bijv. "kiest" te stoppen..dan ben je ze alle 6 (dus 1 volledige behandeling) kwijt. Dit omdat 6x eigen cyclus gelijk staat aan 1 hyper behandeling. Ze heeft er nu dus nog 5 + 2x hyper (standaard). Elmo
Ok Elmo, dat wist ik ook niet hoor. Ik wist wel dat het idd als 1 gemiste poging werd beschouwd. Wist niet dat dat je er nog twee tegoed had van hyperstimulatie. Moet ik ook nog maar niet aan denken. Eerst volgende maand maar weer even afwachten. Oef jeetje Mijs, je mannetje ziek. Das niet zo mooi. Ik had altijd begrepen dat als mannen koorts boven 38 graden hebben dat van invloed is op het zaad. Dus maar hopen dat hij niet al te koortsig is. Maar flink wat vertroetelen, hoop dat ie snel weer beter is. Succes morgen, hoor wel wat je er van vond. Dikke knuff
Ja, je hebt recht op 3 behandelingen. 6x eigen cyclus = 1..nou, dan hou je er twee over Mijs, Sorry, had jouw trigger gemist. Je man maakt eens in de 3 maand vers zaad aan...dus dat hij NU ziek is, hoeft geen consequenties te hebben. Ja, kan wel natuurlijk! Ik hoop op het beste, uiteraard!
Ach ja, zonder ziek te te zijn geweest, is in het zaad van mij man soms ook geen enkele geschikte zaadcel gevonden en het beste was een handjevol levende zaadjes. Geen idee of een griepje dan nog wat uitmaakt. Als het al niks is, kan het toch haast niet slechter... Het kon sowieso bij ons al zo zijn dat er tijdens een poging geen geschikt zaad gevonden wordt, dus je weet niet als het nu weer es gebeurt dat het eventueel door dat griepje komt. Ben benieuwd of ik hem morgenvroeg uit bed krijg en of ie een beetje op z'n benen kan staan. Er staat zo nadrukkelijk dat je met z'n tweeën dient te komen... Pff, 'k vind het wel enigszins oneerlijk dat er gelijk 1 van de 6 pogingen weg is als er nog niet eens een punctie plaats heeft gevonden. Dat is bij icsi met hyperstimulatie niet zo. De kans is per cyclus al veel kleiner dat er een embryo ontstaat omdat er op zoveel momenten in de behandeling iets mis kan gaan...
Mijs, heel oneerlijk is het opzich niet...omdat je dus ook 6 pogingen "krijgt". Er is van de 6 pogingen volgens mij gerekend op 2x of 3x een tp (terugplaatsing). Dus het is ingecalculeerd. Elmo
Ik snap het Elmo. Fijn Regi, dat het goed was. Was het de eerste keer, had je intake bij de vk? Daar zit je dan toch maar: zwanger en al! Hier vandaag info en prikinstructie. Niet echt iets gehoord wat ik nog niet wist. Wel even goed om te zien hoe je de spuiten prepareert. En ook leuk om even met andere stellen te praten. En....assertiviteit loont: zou op dag 8 van volgende cyclus voor het eerst moeten komen voor echo, maar zit nu op dag 8 van de cyclus. Gevraagd of het nog zou lukken deze cyclus en na wat gedoe (lief!) was het geregeld! Morgen eerste echo op dag 9. Mocht de/het (wat is het??) follikel toch al te groot zijn, dan geldt het niet als poging. Ook lief! Het gaat beginnen!!!!
Regi! Wat een ontzettend goed nieuws zeg! Mijs, YOU GO GIRL! Wat ben jij goed zeg....zie echt mezelf terug in jou hoor! Ben zelf ook zo...en het loont! Dat zie je maar weer.
super mijs that`s the spirit zet em op en hou ons op de hoogte. ja het was intake en gelijk weer ff echo zal nu moeten wachten tot 20 weken echo pff dat duurt lang
Whaaaaaah Mijs, You go girl. Heb je misschien toch nog eerder de punctie als ik. Mag jij mij vertellen hoe het gegaan is. Super dat je al mag beginnen. Ben erg benieuwd. Lopen we toch nog een beetje samen op. Hoe gaat het met je mannetje? Mooi dat alles goed gaat Regi, vooral zo doorgaan.
Hee ladies! Hier goede echo, d.w.z. nog weinig actie, dus we zijn er op tijd bij! Het gaat beginnen!! Zondag weer. We lopen inderdaad leuk gelijk op, Mariska, leuk! Idd wellicht eerder dan jij een punctie.. Steekt dat ook wat bij jou, omdat je eigenlijk eerst aan de beurt was? En hoe is het nu, wachtend op de volgende cyclus dat er weer opnieuw begonnen kan worden? Met mannetje gaat het alweer beter, dank je wel. Hij heeft het gisteren goed volgehouden en is vandaag weer aan het werk.
Hey Mijs, nee hoor het steekt me niet, ik was erg teleurgesteld dat de ei gesprongen was en toch ook nog weer opgelucht dat de punctie niet door ging. Stom he. Ik hoop voor jou dat je verder komt dan mij, toch wel erg teleurstellend als het gelijk al misgaat. De eerste dag was ik nogal van streek, maar ik heb me er over heen gezet en volgende maand gaan we met volle moed weer verder. Ik weet niet of ze er nu ook iets aan gaan doen omdat mijn eisprong eerder was dan gepland. ik wacht nu mijn menstruatie af en dan mag ik cd 8 weer voor een echo en dan beginnen we weer opnieuw. Hou me op de hoogte van je verloop. Knuff Maris
Wat leuk dat er hierover ook een topic is! Voor mij niet meer nodig... want wij hebben inmiddels 3 ICSI kids. Maar misschien kunnen jullie mij wel even helpen. Ben al weken aan het denken hoe de kleine vrouwelijk IVF arts ook alweer heet. Die heeft ons er de laatste keer echt doorheen gesleept. Ik bleek namelijk een hematoom te hebben in mijn baarmoeder tijdens de laatste zwangerschap... Wilde haar graag persoonlijk bedanken maar ik weet haar naam niet meer... Alvast bedankt! p.s. Ik schrijf in het draadje september 2009