Nodie@ Welkom hier, we kennen elkaar al van het Groningen topic. Ik had daar al een antwoord gegeven. Wat een rare arts zeg , klinkt mijn oude wel die wilde ons ook niet door sturen. Predictor had ik ook een valse streep, deze is daar in bekent. Wij fietsen een half uur om bij umcg te komen.
Ik heb 5 jaar in het restaurant gewerkt in het UMCG, begin morgen weer daar alleen dan ander werk. Zit steeds te denken, wat nou als er straks iemand tussen m'n benen staat te koekeloeren waarvan ik zijn/haar eten vorig jaar nog heb opgeschept . Waar kun je je allemaal druk om maken he? haha
Dat weten ze vast niet meer Ik heb er schoon gemaakt, toen ik zelf naar neuro moest , dacht ik het zelfde als jij . Alleen dan zouden ze mis zeggen je maakte hier altijd schoon he, maar gelukkig niet gevraagt
Owww..maar daar heb ik vaak koffie gedronken en zelfs gegeten (met eigen MMM maar ook toen schoonvader daar lag, een half jaar).
Haha, zo duidelijk was ik ook niet hoor. En het kan best dat je daar hebt gegeten . Als je familie hebt wat er langer ligt kan je een pas krijgen om daar heen te gaan. Tegenwoordig kan iedereen er eten geloof ik.. Maar niet doen, is niet leuk daar
Hahaha, ja geloof dat mijn schoonmoeder wel mocht (maar het niet deed). Bij Martini (waar Ruben heeft gelegen) aten we inderdaad ook bij personeel. Dat voelt wel wat gek en vreemd, tussen al die witte uniformen.
Waarom heeft je zoontje daar gelegen? Niks ernstigs? Hoelang heeft het hele traject bij jullie geduurd eigenlijk??
Hij lag er totaal zo'n 2 wk (infectie / virus), hij was toen net 3 mnd. Het traject tot de eerste heeft zo'n 5 jaar geduurd. We stapte direct de MMM in (niet zelf geprobeerd). De oorzaak was eerder bekend dan wij een actieve kinderwens hadden.
Oh bah, das ook niet leuk! Alles uiteindelijk wel goed gekomen dus . Das ook een beste tijd, 5 jaar! Sorry voor alle vragen hoor, nu het dichterbij komt word ik natuurlijk steeds nieuwsgieriger terwijl het natuurlijk bij iedereen anders is.
Bij manlief draaide een bal. Deze stierf af en was niet meer te redden. Een zaadcheck gedaan (op ons aandringen, in een particulier kliniek). Zaad was zeer slecht, terug naar het UMCG. ICSI enige mogelijkheid. 6x ICSI eigen cyclus, 1x hyper= zwanger 3 cryo's (2x tp), 1 hyper= zwanger Dat was, zeer kort, ons MMM verhaal.
Als ik zo vrij mag zijn: Na 3x mag je zelf gaan betalen dus het hangt af van je rekening. Ook geven artsen wel een advies hoor, of ze denken dat het zinvol is of niet. Het blijft volgens mij vooral je eigen beslissing.
Nee, dat is het ook! Soms heb je geluk (?) met cryo's en kan je dus wat meer terugplaatsingen krijgen.
Poeh, ik moet nog een hoop leren zeg! Dacht dat ik al wel aardig op de hoogte was, haha. Thanks voor de info!
Oh meiden, hier allemaal altranen vanmorgen Kwam erachter dat ik gisteravond helemaal vergeten ben om mijn pregnyl te spuiten. Aangezien ik morgen de punctie zou hebben. Ik snel naar het ziekenhuis gebeld, die zouden een ivf arts terug laten bellen, die belde snel gelukkig. Ze zei dat aan de hand van mijn bloedwaarden ze konden zien dat het follikel ook nog niet helemaal rijp was, dus ze verplaatsen de punctie naar vrijdag (13e) en moet ik natuurlijk niet vergeten om de pregnyl te zetten. oh oh oh ik ben zo kwaad op mezelf. Hoe kon ik dat nu vergeten. Nu maar hopen dat het eitje nog niet gesprongen is vrijdag. Hoi Noddie, welkom hier. helaas moeten jullie ook naar het umcg om jullie zwangerschapswens te vervullen. Je vroeg naar ervaringen met het Umcg, wij zijn heel erg tevreden over de behandeling. Heb geen dingen waar ik tegen aan loop, vind ze heel proffesioneel en vriendelijk overkomen. Heel veel succes me t wat gaat komen
Mariska@ Ow ow ow blond!!! domkop zal ik even door gaan ID HOPEN DAT EITJE NIET AL GESPRONGEN IS Op schrijven dat je vandaag pregnyl moet spuiten!! hoe laat weet je dat al? ik ga vanmiddag om 16 uur naar mijn zusje te eten, mocht ik vroeg er weer zijn kan ik je wel waar schuwen!!! Manlief en ik vroegen ons af hoe het kan dat je eventueel als deze mis gaat , je nog de hyper isci krijgt , je hebt toch maar 3 pogingen? En het lijkt me te duur om zelf te betalen!! Ik ga duimen dat het nu als nog goed komt meis. Marnat zwaait naar regi.