Hallo, Ik ken je nog niet. Maar zie ik het goed ben je momenteel zwanger? Of ben je al heel lang niet meer op het forum geweest en hebt een zoontje door ICSI gekregen?
Wow, gefeliciteerd! Hopelijk hebben wij straks in de gestimuleerde cyclus straks hetzelfde resultaat!
Aanstaande dinsdag bijeenkomst i.v.m. het komende ICSI-traject (met stimulatie) Als alles volgens planning verloopt eerste stimulatie in week 32 (week van 5 augustus).
Heel spannend Fenna! Tip: schrijf je vragen vooraf op (als je die hebt). Daar vergeet je ze gegarandeerd (ook later als je voor controles gaat tijdens je behandeling). Succes! Mariska, Hoe gaat het bij jou?
Hoi meiden, Ik ben terug van vakantie en sinds afgelopen zondag al begonnen met progynova. Volgende week donderdag 1e echo.... spannend! Hoe is hier verder? Jij fenna dus een intake! Leuk! En Mariska? X
Hallo allemaal! Ook wij zijn aan het begin van het hele icsi traject zodra mijn ms doorkomt kan ik beginnen met de pil, en maand erna hopelijk eerste punctie
Hey Priscilla, Heb jij al een bijeenkomst bijgewoond bij het UMCG ivm het ICSI-traject? Wij staan ook aan het begin van het traject en hebben morgenmiddag een bijeenkomst. Fenna
Vandaag de eerste naald in m'n buik gezet! Erg knap voor iemand met prikangst (= jeugdtrauma). De voorlichtingsbijeenkomst was wel erg spannend allemaal, ook doordat het hele traject uitgelegd wordt en ik aan het eind van de rit dacht: dit ga ik zo niet doen! Dit niet erg, dit is gewoon verschrikkelijk, m'n ergste nachtmerrie! Ik kijk nu al uit naar het infuus (prikangst, wordt dus spannend) en de vaginapillen. brrrr.......
Hey hallo. Hier alles oke, volgende week hebben wij een gesprek en dan zien wel weer verder wat we gaan doen.. Fenna en pricilla welkom, ja je krijgt veel informatie over hoe en wat, maar ik vondt het achteraf erg meevallen.. Helaas is onze eerste keer isci mislukt dus we gaan hopelijk op naar de 2de keer...
Hoi allemaal, even tijdje niet geweest hier. Onze pc was overleden nadat ik er een glas ranja overheen had gegooid. vandaag weer een nieuwe gekocht, heb af en toe wel even gelezen op mijn telefoon. Ben maandag weer gestart met Progynova, voor een tp van een cryo.
Hoi Mariska wat spannend! Ook wij zijn al in traject van de cryo bezig! Afgelopen donderdag hebben wij de eerste echo gehad en ik had al een baarmoederslijmvlies dikte van 8.6 dus konden wij de terugplaatsing al inplannen! Volgende week donderdag wordt onze topper ontdooit en hopelijk dan om 16u de tp... Maandag dus starten met Lutinus. . Vind het erg spannend! !
Mariska en visje spannend maar weer... zonneschijn Wij hebben vrijdag eerst een gesprek en dan denken we er aan om even een maandje een time out te nemen.Er gebeurd ook zoveel met je lijf... Onder tussen moet ik best veel werken dus heb ik ook mooi wat afleiding en genieten van dit lekkere weer hmmmm..
Hoi Zonneschijn, je hebt gelijk dat je even een break neemt, hoop dat jullie weer beetje tot rust komen en weer met goede moed verder kunnen gaan. Spannend visje, lijkt me zwaar om te weten dat dit de laatste cryo is. hoop voor jullie dat het nu eindelijk gaat lukken.
Mariska gefeliciteerd! Hoop nieuwe namen hier. Helaas. Wij willen graag een brusje voor B ram. Eerst maar eens de overtollife kilo's kwijt. Anders hoef ik niet te gokken op weer icsi mnc!
Wij hebben vandaag de cryo terug geplaatst gekregen ♡ Hij had al z'n cellen behouden... Nu hopen dat hij blijft plakken!